Foorum
2014-08-15 13:30
http://www.iha.ee/users/manyks

Sain kirja kus kõige muu kõrval pakutakse narkot katsetada: Nimelt psühhotroopseid aineid, näiteks - seened, lsd või kanep

Kiri ise:


Autor: manyks
Saaja: sandra91
Teema:
Saadeti: 2014-08-15 13:23:49
Loeti: 2014-08-15 13:24:42

Igatahes, mul pole küll siin pilti, sest mulle meeldib diskreetsus ning kuna maailm (loe:internet) on täis uudishimulikke inimesi, siis on lihtsam ennast varjata kui rumalatele küsimustele vastata.

See samuti selleks, sellest ma ei tahtnud rääkida.

Ma ei tunne sind, mistõttu ma küsiks sult kohe midagi.
Tahaksid sa midagi teha või kas sa oled teatud asjade suhtes natukene tolerantsem kui teised inimesed?
Kuigi see tutvumissait eeldab, et ma küsin nüüd seksi, siis seda ma ei tee.

Kas sa oleksid huvitatud minuga esialgu tutvuma ning kui me hästi läbi saame, siis midagi koos proovima. Muidugi kui sa pole varem midagi sellist proovinud.
Nimelt psühhotroopseid aineid, näiteks - seened, lsd või kanep.
Midagi sellist koos teha.

Kuna mul on eelnevad kogemused olemas nendega, siis võin julgelt väita, et kartma ei pea sa midagi ning see oleks suure tõenäosusega sinu endile positiivne kogemus ja pärast ei ole halbu tagajärgi.

Igatahes, kui jah, siis võime edasi lähemalt tutvuda.

Mainiks ka ära, et ma olen 24 aastane noormees.
Asukoht pole oluline, Eestimaa on väike.

Kena päeva.: )
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 13:34
ja siis ???
sul võimalus osa võtta või loobuda !

Kas me peaksime nüüd Poisile võõrutusravi pakkuma?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 13:35
wow, järgmine narkomaania pooldaja!
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 13:53
Seenesousti võib igaüks süüa, aga lsd ja kanepi puhul, peaks seaduskuulekas kodanik teadma kuhu teatada. Iha foorum paraku pole see koht.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 22:44
Olge rahulikud, seaduskuuleka kodanikuna võid teatada aga sel lehel on ka silm peal sealt-samusest seega , eks vennikesed ise tea millega riskivad.
˅ näita rohkem ˅