Foorum
2014-07-31 18:06
Täiesti ulme, et sellise jutuga isik tünga teeb. M6ned kuud tagasi oli meil jutt, et saadan mina talle siit Saksamaalt arvele 40 eur ja tema saadab selle eest mu aadressile Kalevi komme. Raha sai saadetud tema poolt esitatud arvele ja 2 juunil kirjutas ulmelineulme, et raha laekus, m6ned päevad hiljem aga teatas, et pani paki teele.
1 juulil oli sellest siis ümmarguselt kuu aega möödas. minupoolsele märkusele Facebookis mis nägi välja järgmine:
"Huvitav aspekt: paar pakki kommi Eestist saksamaale reisib kuu aega???? Eelnevalt sai 40 eur saadetud tema poolt viidatud arvele mille kättesaamist ta kinnitas, kommide saatjale Mina Olen Heiki ja nüüd on siis, et kas ta ei olegi saatnud v6i on post hakanud t6esti sedasi käituma mis on suht ebat6enäoline.On kellegil kogemisi sel aastal pakkidega? — feeling annoyed."
vastas ulmelineulme: "saan su ärritusest täitsa aru... ajab vaikselt vihale küll..samas mina ei jõua ka neil päevast päeva kukil käia, et milla kus mis see pakike kohale jõuab... pakkusin sulle varianti, et panen tähituna teele.. oleks kindlam kontroll asja üle olnud.. ning ilmselt, kui need lähipäevil sinuni ei jõua, siis lihtsalt saadangi uue paki ja seda selliselt.."
Väidetavalt saatis ta paki uuesti aga mida ei ole, ei ole temapoolset saadetist ja täna on juba 31.juuli. Ei saa ka kummagi riigi, ei Eesti ega Saksa Posti selles süüdiatada, s6ber kes elab Haapsalus, pani analoogse saadetise teele eelmise nädala neljapäeval ning eile leidsin postkasti Eesti komme täis oleva
Närvikulule odavam oleks vist tulnud oma kommisooviga otse kalevi poole pöörduda, mitte selle ulmelise ulme? Raha läinud ja komme ka ei tulnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 09:39
Paki teekonda peaks saama jälgida minu teada. Kui on väidetavalt saadetud kaks korda, siis peaks olema anda ka saadetise number. Kui seda pole, siis ilmselt pole ka pakki teele pandud, kui just postitõllaga teel Saksamaale pole.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 09:56
teoorias vist jah, selle endise eesti posti asjadeliikumisi peaks olema netist võimalik jälgida... vat ei ole suurem asi pakisaatja ega -saaja, garantiid anda ei oska...
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 09:59
Olen Inglismaalt kaupa tellinud, samuti Eesti siseselt ja mul on see võimalus alati olnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 11:09
ulmelineulme elab väidetavalt tallinnas. mulle ta mingist jälgimisasjast teada ei andnud. m6elda vaid, riigist välja minevad pakid lähevadki teele ju tallinnast, haapsalu s6ber saatis paki lihtsalt selleks, et katsetada kas j6uab pärale ja violaa, eelmisel neljapäeval pani haapsalus teele ja selle nädala kolmapäeval sain kätte. siit aga nii minu, haapsalu s6bra kui ka haapsalu postitöötaja järeldused - ulmelineulme pani selle paki saatmiseks ja kommide sinna ostuks saadetud raha lihtsalt 100% - liselt oma taskusse.
kui haapsalu paki kätte sain siis lubas see ulme mulle facebookis, et skännib need paberikesed mulle mis t6endavad tema pakisaatmist aga mida pole, on need jpg failid mu postkastis, seda siiani. ei tea, kas ei oska nii hästi arvutis joonistada
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 11:12
PS: saksa mastaabis pole see kaotsiläinud summa teab mis märkimisväärne. ehk aga siiski eesti siseselt, olen siin küllalt hädakisa näinud sellise summa kohalt, seega v6tke teatavaks, et sellise isikuga nagu ulmelineulme alias heiki, mingeid asju ajada ei saa. on endast siin ja facebookis küll maalinud hea ja hingelise inimese, kui aga keegi ka tegelikult selline on, siis teisele inimesele rahalist tünga ei tehta!
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 11:19
veekord, unustasin enne lingi panna sisemiste väärtuste kohta http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=17&post=222684
˅ näita rohkem ˅
2014-08-02 13:05
peab ikka täisidikas olema,et lasta kellegil ihast endale mingit pakki saata ja talle raha veel ülekanda,kas saksamaal elav nn töllmokk ei oska kohe oma tuttavate abi kasutada või ?? otsib ihast pakikese saatjaid ? ega siin enam arsti poole pöördumine ka ei aita,see peas vigu ei paranda paraku enam - soovitus on labidas ja üheksa lauda,see võtaks sellise kommi isu ka ära ja üks loll maailmas vähem
˅ näita rohkem ˅
2014-08-02 13:19
kui inimesega on pikalt (kasvõi ihas,) suheldud, kas ja kui võõras ta enam on? isegi internetis võib pikaajalisi suhteid, kasvõi suhtlussuhteid tekkida, muuseas. päris esimese ettejuhtuvaga selliseid diile tõesti ei teha. aga kui elus midagigi ei tea, siis on jah, idioodikssõimamine kiire tulema.
minul on (ka ihast) niimõnigi selline tuttav tekkinud, kellel saaks rahumeeli paluda mingi asja punkist a punkti b toimetamist. näiteks oli ühe tuttava käes mu siklivõti, mille ta kenasti mulle tõi. lihtsalt mul omal ei olnud võtme asukohta asja, aga antud isik elas seal ja tuli mingi aeg minu kanti käima.
elu, mu noor sõber, ei ole kahjuks must-valge.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-03 17:53
ulmeliselt kaotsi läinud pakk...
˅ näita rohkem ˅
2014-08-20 17:20
rahu rahu on ka teisi teid eestist asjade saamiseks, ei pea selleks just kasutama füüsilisi isikuid
˅ näita rohkem ˅
2014-08-22 01:55
Sel ulmekal mitmeid kontosid siin, tuttav kuju ja teema.. mulle võlgu 200€+ intress jookseb teist aastat.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-31 18:53
Mis hea pärast te laenata suvalisele kasutajale, kellega kusagil netiportaalis tutvutud, kakssada eurot?! Või saadate raha millegi ostmiseks? OK, ma saan aru kepinäljas meestest, kes 20 eurot niimoodi tuulde lasevad, aga naised!
˅ näita rohkem ˅
2014-08-31 19:14
Inimene teeb omad valikud.
Hea kui hiljem vigadest õpitakse.
200-? müstika?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-13 07:08
brillamento kust tead sina kust mina teda tean v kuidas- kaua tuttavad olenud oleme..? Huiar jääb huiariks ja seda too kuju on...
˅ näita rohkem ˅
2014-10-15 15:55
Sama kuju- ettevaatust..

justaguy85 VIP 2014-10-15 15:16:21


kui siin leidub nüüd üks asjalik IT tegelane, kes valdab programmeerimist ja arendamis valdkonda hästi, ning on aega ja tahtmist uue projektiga tegeleda, siis võta ühendust!!
˅ näita rohkem ˅
2014-11-18 10:07
Vennike siin olemas.
https://www.facebook.com/heixheiki?fref=ts
˅ näita rohkem ˅