Foorum
2014-04-28 18:48
kui kuskilt enam ei saa, siis võib ja kindlasti topelt kondoom otsa
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 14:39
kuule sa tont see, kui ma sind nahui saatsin su lolli jutu pärast siis sa ei pea mingit sitta tootma ,sa ise oled kõige hullem vana värdi kelllega ytle juttu rääkind olen,ja sinusugused vanad värdjad raiped ,kes niisama mõtlevad et saavad keppi,ise kole ja haised nii mis hirmus,kas endal häbi pole mind nii taga laimata, et ise ilma jäid minu heast kiisukesest ei tähenda et peaksid mingit sitta kohe kirjutama,AGA YHESÕNAGA SÖÖ SITTA RAIBE
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 15:47
isegi minu, kogenud keel ei paendu sellist sõnavara kasutama

asi on minu ringkonna tuttavatest, saunas rääkisime, ja sinust oli vägagi paha jutt
sa pidid ropp ja kasimatu olema, leebelt öelduna

ps. mina ei ole sinu poole pöördunud ega pöördu, seega "ma ei saa ka haiseda"
olen omast arust vägagi hoolitsetud ja alati värskendadtud !

nii et "preilikene" huvitav, kes nüüd veel sind tahab kuuldes su sõnavara
aga jah elementaarsest kehahooldusest peaksid kuhugi õppima minema !

aga kas see ei tule ette, et sa oma "kiisukest" nagu sa seda mainid, liialt palju kratsid ??? ja kui mees pani püksid jalga tagasi ja lahkus?! nüüd tuleb meelde??? need on kubemetäid !!!
ela hästi
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 15:49
teistele veel teada, et sa oledki ju see Pärnu hulgus, oma sõbrannaga olid ju Tln-s ka
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 22:40
haiged inimesed siin saidil imege türa raisad
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 00:20
ja sa ikka arvad, et "kuumneyu" oled???
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 04:01
Sõimab küll, rahul pole, kuid ikka teeb siia taas uue konto ja muudkui üritab
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 11:20
no see kuumneyu....vaadates kõnekasutust ja seda, et peale sõnavõttu konto kohe blokeeriti, siis....
vt. "venelanna", "ukrainka" jne jne jne....
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 12:49
mis kuumneyu.ärge ajage mind mingi imeliku lehmaga sassi.ja lomulikult ma väga seksikas ja puhas ,hoolitetud neiu ja kes on käind miinu juures need teavad ja kuna sina POLICMAN minuga keppida ei saanud siis vaata ennast ma selliste haisvate,pesemata ja haigusi täis meestega ei kepigi,sest ma ei lasku nii madlale et ma igatyhte vastu peaks võtma näiteks nagu sind ,et vaata ennast siis arutame edasi.ja egas mul polegi vaja kellegile tõestada midagi et kes teab on käinud ja keda olen vastu võtnud teab täpselt et ma olen puhas,korralik jne.ja POLICEMAN ISE TEAD MILLE EEST MA SUL SÕITA LASIN TARTUST IMELIKU KOHTA SEST SINUSUGUSED UURJAD.MENDID TULEBGI SÕIDUTADA IGALEPOOLE,JA KAHJU OLEKS PIDAND SU PÄRIS KARUPERSE MUSIKALE SAATMA ,SINU ENDA LOLLI JUTU,NAISTE PETMISE JA MUUDE ASJADE EEST.JA SA EI PEA SIIS MINUST SITTA AJAMA
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 13:51
see on vale REGIINA2013 KOHTA. TA ON VÄGA PUHAS JA ALATI LÕHNAB KUI ROOSINUPP.
MINA OLEN REGIINALE PÜSI SPONSOR . TASUB SEDA TEENUSEPAKUJAD ALATI TELLIDA!
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 14:16
ei oskagi midagi öelda, ma sõnatu, kuidas keegi saab sõidutada jne kui ma ei tunnegi isiklikult seda prosti
elage edasi oma fantaasiates
ma leian, et masturbeerida ja vaadata mingit filmi saab parema elamuse, kui sellist elukat seksida
päris õudne,
ma ei tunne isegi kaasa,
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 14:43
AGA MIS SA SIIS KOMMENDEERID ,KUI VÄIDETAVALT POLEGI MINUGA KOHTUND.AGA KUIDAS SA SAAD YLTSE KELLESTGI MIDAGI KIRJUTADA, KUI SA ISE POLE VÄIDETAVALT KOHTUND.MA SAAKS ARU KUI SA KIRJUTAKS ET OLED MINUGA KOHTUND AGA KEPPI EI SAANUD MINU KÄEST KUNA MA SINUSUGUSEID HAISEVAID,PETISEID VASTU EI VÕTA.JA KUIDAS SA YLTSE SAAD KELLEGI KOHTA MIDAGI KIRJUTADA ET PANGE 100KUMMI OTSA JNE KUI SEE SINU JUTU PÕHJAL VÄIDETAVALT ARUTATI SAUNAS,AGA RÕHUTAN REGIINASID ROHKEM KUI YKS EESTIS,JA TEISEKS KUI MINUST MINGIT SITTA RÄÄGITI SIIS MIKS NEED INIMESED ISE EI KIRJUTAND MINU KOHATA KUI NAD VÄIDETAVALT ON MINUGA KOHTUND.PALUKS PÕHJENDUST.PETISEST HAISEV VALEVORST
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 15:17
kle mustlane, ukrainka ......101 kontot
jää vakka juba ja mine suguhaiguste dispanserisse kontrollile !
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 20:37
Tegelikult pole minu asi sekkuda, aga lihtsalt igav on..Mulle tundub, et see püsisponsor ja Regiina on igatahes ühes ja samas koolis käinud Siia oleks nüüd vaja neid õigekirja õpetajaid Kuigi see vist suht mõttetu üritus
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 20:42
Sirruke, Sa eksid. Kooliharidus tundub neil mõlemal puuduvat
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 20:45
No tähed on ju selged siiski..Aga jah--mul 5-aastane lapselaps ka kirjutab paremini
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 21:09
Ega sa, Regiina2013, siin oma sõimlemisega paremat muljet jäta.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-30 21:38
Tema eesmärgiks ongi ju jätta võimalikult harimatu ja labane mulje, et mehed, kes maksavad, ei peaks end tema juures alaväärsena tundma.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-13 16:49
möllab juba TALLINNAS ja otsib sponsoreid, keda petta !!!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-13 17:24
Issand kui hirmus!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-14 07:13
Tabav märkus, Jfjm!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-18 02:35
Aga vaadake rahvas policeman ei taha ju naisi ta tahab mehi ju aga ise kommenteerib seksteenuse pakkujaid aga ise on pede,
kus ta ise kirjutab et otsib meest!Ma ei saa aru miks ta siis naisi tahab raha eest saada.
policeman
2014-05-17 22:24:44
jutt lühike ja konkreetne, pikka möla ei aja

TAHAN IMEDA JÄMEDAT SOONELIST TÜRA
PAUK KURKU
koht olemas keskl-tln
˅ näita rohkem ˅
2014-05-18 02:48
Aga meeste armastaja ei saagi ju naistest heal arvamusel olla,eriti veel teenusepakkujatest.
Ega sa ise parem ei ole policeman,kui teenusepakkujad.
Teenusepakkuja vaatab vähemasti mehi,aga sina vaatad omasuguseid mehi policeman.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-18 03:23
Policemanile:Kuidas sa siis nii järsku Tartusse sattusid kui ise elad Tln kesklinnas?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-18 10:02
vaata tobuke Marleen

kuidas ma satun Tartusse või tallinnas??? tartus on sünnikodu, tallinnas töö ja elamine
pendeldan kahe linna vahel juba aastaid, mis seal imelikku on???

"tahab mehi"? mis siis?!
olen nii meeste kui naistega, vastavalt tujule!
ma vähemasti olen aus, ütlen otse oma kuulutustes, mida hetkel tahan, mitte niisama ei kiibitse
˅ näita rohkem ˅
2014-05-18 22:17
policeman aga sa oled ju jube pede ja mis kommenteerid siin naisi ,ennem vaata ennast milline tont sa oled ja normaalsed mehed ikka kohtuvad ja kepivad naistega ,aga mitte meestega.nii et hoia oma suu kinni kui midagi tartka kommenteerida pole,SEST SINUSUGUSED PEDERASTID ON JU HAIGED INIMESED PEAST,ET SUL LAPSEPÕLVE TRAUMA VIST PAISTAB OLEVAT ET MEESTEGA AINULT KEPID JUBE LOOM KYLL IKKA
˅ näita rohkem ˅
2014-05-19 00:10
arabella, mina kepin kellega tahan
kui tahan, siis mehega, kui tahan siis oma naisega, kui tahan siis litsiga
nii lihtne see ongi
kuniks elame
˅ näita rohkem ˅
2014-05-19 13:51
Kuule policeman...õiged mehed ei korralda siin foorumis mingit mokalaata ega pläkutamist...Sul sõidab katus ikka korralikult.Sellist paska,mida Sina suust välja ajad,võid ainult omasuguste seltskonnas välja mõelda.Kepi omasugustega ja jäta naised tõelistele meestele,kes oskavad ja tahavad neid austada ja armastada.Olen pikka aega olnud Regiina2013 toetaja ja olen seda ka edasi
˅ näita rohkem ˅
2014-06-30 01:36
Nii,mina nikun ka seda regiinat juba pikemat aega....mis sest et Säästumarketi kilekott tilli otsas,kuid ikkagi nikun
˅ näita rohkem ˅
2014-07-15 18:16
nii palju et mina tean regiinat ka pikemat aega, olen kindel et on loljemaid naisi kohanud,aga tema kohta seda öelda ei sa, ja toetan ka teda
˅ näita rohkem ˅
2014-07-16 04:09
see, et see policeman pederast on, on ammu selge. seda õhkab igast tema postitusest, kus tema nn "sõbrad", kellegilt jälle petta saanud on ja petjaks ikka naisterahvas.
kuule policeman aga miks sinu sõbrad, kes ka pederastid on, peaksid üldse naiste pakutavaid teenuseid tellima/soovima?
sa ajad oma haiget häma ja möla siin igas teemas. ise oled pederast. see seletabki sinu vihkamist naissoo vastu.
koli koos oma pedepoistega "vikerkaar" rubriiki ja häma seal. sinusugused ajuinvaliidid, kelle peas ainult teise mehe sitakas tiirleb, peaksid natuke teises rubriigis sõna võtma.
sikuta ennast kenasti puuotsa pedepoiss!
˅ näita rohkem ˅
2014-07-16 08:16
päris karmilt öeldud, mõni õrnema hingega sikutakski ennast puu otsa ---siis jääb patt sinu hingele Cupa.....
˅ näita rohkem ˅
2014-07-16 08:56
Nagu ma aru saan, siis on Regiina üks Tartu prostituut, keda kasutaja Policeman miskipärast ei salli. Seetõttu tegi Policeman teema, kus vihjas, et Regiina ei ole just parima kvaliteediga teenindaja. Regiina vastas üsna ropu sõimuga, mille eesmärk oli ilmselt ennast kaitsta. Sõna võtsid ka mõned mehena registreerunud kasutajad, kes nimetasid end Regiina püsiklientideks ja kiitsid ta teenust. Policemani hakati süüdistama homoseksuaalsetes kalduvustes, sõna võtsid ka paar naisena registreerunud kasutajat, kes vist ka prostituutidena leiba teenivad.

Eesti subkultuurid. Päris huvitav.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-16 08:58
Loljemaid
˅ näita rohkem ˅
2014-07-16 13:29
brill, väga hea lühikokkuvõte
˅ näita rohkem ˅
2015-01-22 15:42
Regiina on kyll kena ja puhas tydruk aga natuke kuri ja jmmm jah,aga eks see kàib t66 juurde aga millal siis jàlle kiisuke Pàrnus kohtub???
˅ näita rohkem ˅