Foorum
2010-03-17 12:50
selle kasutajal fake pildid ja soovib mingi raha venna ja sõbra kontole....nii et kes tahab rahst ilma jäääda antku minna
˅ näita rohkem ˅
2010-03-18 10:58
olen soovinud ve!!!
jh muideks see et ma sinuga kohtuda ei soovind ei tähenda et peaksid laimama hakkamma??
˅ näita rohkem ˅
2010-03-18 11:02
jh muideks ma pole kedagi petnud jh kui tahad teistele valetada siis valeta aga vb huvitab teisi hoopis mingi tõestus sellest!!
kõik võivad kirjutada siukseid tekste siia aga ilma põhjenduseta pole mingit alust sellel vms teised arvavad???
˅ näita rohkem ˅
2010-03-18 11:39
Ma tahaks ka raha, kuid mitte sõbra ega ka venna kontole. Ikka iseenda pangakontole.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-18 14:09
aga no kui näiteks pole haridust,pole oskusi, siis ju tööle ei võeta. ...ega väga nagu ei viitsiks ka....Parem elaks kellegi kulul. sest ega kunstküüned ja ripsud tahavad ju hoolduses käimist ja ilusaid riideid tahaks ka kanda.Miks mitte siis panna siia pildid üles ja proovida totudelt raha välja pumbata.
Ega kui päris aus olla, siis need pildid siin tunduvad faked küll (kuigi see rohkem modede otsustada/välja selgitada ).Mingi posu fotosid juba võeti maha.Niiet vabalt võib olla selletaga ka meesterahvas,kes kasutab alatult oma suguvendasid ära.
Selliseid parasiite siin kindlasti teisigi.Aga ega parasiidid kallale ei tule kui ise piisavalt karastunud ja tark oled.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-18 17:23
minult pole ühtegi fotot maha võetud kahjuks ???
˅ näita rohkem ˅
2010-03-19 19:09
Konto blokeeritud
˅ näita rohkem ˅