Foorum
2010-01-16 23:30
hoiatan tegemist taas kord nö suliga! palub erinevatel põhjustel jne raha, küll telefonikaarti laadida küll muud, aru pole siiani saanud mis tal nö õig nimi on, valet on igas lauses!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-17 20:52
jama lugu siis ju...
aga kle mul ka vaja kaarti laadida ja siis leib on kapis otsas... ja sukapüksid läksid viimased katki... kas annan kohe oma pangakonto numbri... et kõik isased, kellel natu puudu kõrgematel korrustel, võite kandma hakata....
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 11:30
mees coogelda kui muidu ei saa aru
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 12:18
Olen kuulnud ka seda et sedasi makstakse ka kätte,kui oma ei saada,valede ja muude asjadega.Siin lehel sõbrad räägivad on palju pedesid,kes kibestunud.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 14:28
sularahas makstakse kätte!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 15:06
Toredad mehed olete siin.Olen uus siin ja üritasin kohtuda,aga tuli välja et on hoopis petis,kodus mul kohe näpud taha.Ja te veel räägite siis siin maksmistest kui ise petate siin naisi.Enam ma siit ei kohtu kellegiga.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 15:11
Tubli. Muidugi, mis mees see siis on kes kohe näpud taha paneb. Ikka maksma oleks pidanud enne ja siis taha!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 15:18
Tore et mõistate.Aga see ei juuda enam midagi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 23:03
hämmastav kiirus:täna tegi konto ja juba jõudis siit varga ja petise enda koju tirida
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 00:04
Njaa. Inimene õpib kogu elu. Ehk tahab ta näpunäiteid jagada?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 09:21
Kuulge teie siin mõlemad suured jutupaunikud.Olete omast arust targad aga lapsikud.Tunnete puudutatuna või.AH?Ma kirjutan nii nagu asjad on,ja mida te seda teemat alati kustutate las teised ka loevad.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 09:52
Pane NIMED! Kes sulle paha tegid, siin selle IHA.EE kasutajatest, koos süüdistustega. Ja keegi ei kustuta.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 09:57
ah nii.Oki kohe vaatan järele.Tahan küsida et siin kes solvavad teisi nagu loen on kõik õigustatud või.Aga ma panen need ülesse
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 10:03
Selleks ongi HOATUSED. Aga teema peab olema konkreetne, mitte mingit jura ajama. FAKTE on vaja.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 19:21
Kuigi minu vastus ei haaku teemaalgatusega, kuid siiski...
Parmaleikin: tahad fakte? Annan sulle neid ....
fakt: tihti (rõhutan tihti, mitte kõik) naised on tõesti "kohukesed"!!! Kindlustamata ise endale mingitki turvalisust ja uskudes kiimas isase juttu ja lubadusi kutsutakse OMA KOJU!!! HAHAHAAA....
tihti on emased nii rahamaiad, et nõustuvad kohe pükstest hüppama, kui rahanumbrit näevad, kontrollimata, kes, mis, milleks, kuhu.... Ja siis ohivad.. mind lasti rahaga üle!!! HAHAHAAA....
Teate naised... ei tahaks üldse olla nii kriitiline, kuid mõelge ikka ka enne, kui kokkusaamisi kokku lepite!!! Kahju on kohe, et juhtuvad sellised asjad teiega-meiega (kuna olen ju isegi naine), kuid siiski... siin saame me ise ka endi heaks paljugi ära teha.
Mina pean küll ütlema, et pole minul veel ühtki kohtumist siit saidilt pärit meestega olnud negatiivset.
Kõik kohtumised on läinud nii nagu kokkulepitud. Suhtlen enamustega edasi. Ja usun, et need suhted säilivad veel pikka aega!!
Päikest kõigile!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 19:51
No kui ise ka ikka tahetakse ei siis kuulata migintki nõuannet ega mõelda turva riskide peale.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 20:02
Ma nüüd segan ka vahele,ütle mulle kes ei tahaks,aga kas sa siit näed inimest kui teed pime kohtingu nagu siin ikka toimub,kas näed inimese hinge.Uurisin nüüd on see inimene kadunud ja kas see KARMO nimigi oli tal õige,vaevalt.Kui niimoodi tsensuurite siinseid kirju siis lugege ja vaadake ringi mis toimub ja mis solvanguid jagatakse,tahad öelda et sa tõestasid kõik nende juttude järgi.Ärge ajage naerma ja kaitsta pole mõtet kedagi,siin liigub pedesid kuhjaga kes kibestunud ja pole muud midagi teha kui kommenteerida ja halvustada teisi,ennast keegi ei näe.Nagu vanasõna ütleb teise silmas palkki näed aga omasilmas pindu ei.Mõtle ka loogiliselt mees.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 20:14
NIMED ja veelkord NIMED! Too lagedale siinsed kasutajanimed. Ära vassi niisama!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 22:43
Aga keda õigupoolest Tuuli nüüd siis süüdistab? Mind ka juba huvitab, teaks kelle eest pageda Praegu käib miski lahmimine vaid. Pimekohtingute puhul on alati risk, sellega peaks minu meelest igaüks oskama arvestada. Iha on samasugune koht nagu reaalsuski..leidub häid ja halbu inimesi, aga miskipärast siin muututakse kohe kohutavalt usaldavks. Ehk tasuks enne natuke inimesega tuttavamaks saada kui enda juurde koju lasta? Pärast on hilja käia ja häda kurta. Eks ta ole, keegi ennast ei näe...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 23:20
eh moorike: vaata natuke foorumis ringi, tuleb ju tuttav kirjapilt ja keeruline mõttekäik.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 23:45
tuuli vanasõna ütleb teisiti - teise silmas pindu näed, enda omas palki ei näe
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 23:56
parmaleikin, loomulikult tuleb
˅ näita rohkem ˅
2010-01-20 19:54
Kaldun arvama,et Tuuli on libedate meeste jutu õnge läinud,,,kes räägivad just seda,mida naine kuulda tahab,,,ainukesel eesmärgil...ja seks see vist ei ole,,Ja mis siis viga korter puhtaks teha,,,,Olen ise siin mitme mehega kokku saanud,,,ja küll ei saa kurta,et midagi kaduma oleks läinud,,,,Kõik on olnud vägagi meeldiv,,,ja suhtlus kestab,,Tuulile soovitus,,,see,et sa muidugi esimene kord mujal kohtud-see ei ole mingi näitaja,,,kunagi sa viid ta vist ikka koju,,,,sellistel aega on,,,,Aga siin eelnevalt oli tõesti hea soovitus,,,otsi googlest,,,kui ikka midagi mäda on,,,siis lööb sealt kohe nime järgi välja,,,Ja pärast mitmendat kohtumist sa vast peaksid juba õiget nime ka teadma,,,
˅ näita rohkem ˅
2010-01-22 22:01
no ma arvan, et see stiil, mis tuuli kirjadest vastu vaatab, ütleb ka midagi inimese kohta.....
˅ näita rohkem ˅