Foorum
2010-01-09 16:01
Et siis säärased tegelased on ka Iha.ee-sse kohale jõudnud.
Naljakas kirjatükk, kirjutatud vigases inglise keeles ning veel vigasemas eesti keeles.

Lugege ise ise

Minu nimi on jumalik i am 24years noor tüdruk,
Vabandame katkestamise sind ma ei tea kuidas teile tundub, kui ütlen, et olen olnud ahvatlevad oma profiili siin seda lehte (www.iha.ee) ja ma nagu sa oleksid mu väga hea sõber, kontakt mind ([email protected]) ei saa me teame iga other.KISSS
...... NB ......
PALUN Ma ei külastada kohta, võtke minuga AT MY EMAIL ID mitte Saidi Please Please.



[email protected]
my name is divine i am 24years young girl,
Sorry for interrupting you as i don't know how you will feel if i tell you that i am been attracted by your profile here on this site (www.iha.ee) and i will like you to be my very good friend,contact me at ([email protected]) there we can know each other.KISSS
......NOTE......
PLEASE I HARDLY VISIT THE SITE PLEASE CONTACT ME AT MY EMAIL ID NOT IN THE SITE PLEASE PLEASE.


˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 16:10
Google translator?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 16:11
Ma arvan küll.
Mingi kuradi nigeerlane jälle.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 17:03
Mulle tuli ka.nüüd oligi paarikuine vahe.Varem tuli ikka igal kuul.Kartsin juba,et olen ebasoosingusse sattunud
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 14:11
Mis te pablate tyhja asja pärast,need ainlt türklased lõbustavad ennast
google tõlge on ikka viimase peal
Sain sünnipäevaks ilmselt samas tõlgitud luuletuse,kõik oli peaaegu kena ainult et keset lillevälju oli lipsanud sisse rida:saatke teravilja
Ma ei saa siiani aru,miks ma pean oma sünnipäeval ja pealegi veel MASU ajal hakkama kellelegi teravilja saatma
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 19:58
no neid kirjakesi ikka aeg-ajal pudeneb postkasti. aga seda lugedes kerkib mul alati küsimus- milline võib küll olla selle inimese mõistus, kes selliseid asju saadab- kui seda juttu pisutki lugeda, saad aru, et tegemist on mingi mõtetu lauslollusega.... või siis üritab keegi leida lihtsameelseid, et neid mingisse afääri segada?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-15 20:47
robot spämmer.
˅ näita rohkem ˅