Foorum
2012-05-21 22:47
Ärge uskuge, kui see mees lubab kohtuda. Reaalselt ta kohale ei tule, helistab ja lubab tulla ning jätab lihtsalt ootama. Mõttetu mees! Kes petta saada ei taha, ärgu suhelgu.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-22 08:10
Enne tuleks ankeet korralikult ära täita kui kohtumist tahta.No kui just pilte ei taha välja panna siis pilte saab ju ka teistmoodi näidata Muidu võib tõesti vale inimese otsa sattuda juba kohe esimesel kohtingul
˅ näita rohkem ˅
2012-05-22 10:18
Pada sõimab katelt!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-05-22 11:47
Miks siis kohe petis? Ikka juhtub vahel ju, et mõistetakse teineteist erinevalt. Minul on isiklik kogemus ühe kohtamisega seoses. Leppisime kokku koha kus kohtume, aga mitte seda et kus täpselt. Ja nii läkski. Härra ootas restorani saalis lauas oma roosikimbuga, mina aga eeldasin, et ta selle roosivihaga mind ikka trepil ootab. Ja nii jäigi kohtumine ära. Keegi sellepärast ei jooksnud kohe viha välja valama. Suhtlesime ja leppisime uue koha kokku ja nii melõpuks ikkagi kohtusime. Siis on kindlasti olnud veel elujooksul juhuseid, kus üks ootab ühes ja teine teises linnaosas. Asja tuleb võtta huumoriga. Kui ikka on kohtumine ettemääratud, ega siis see, et esimene kord aiataha läheb veel teisest petist ei tee.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-22 15:56
Kui asi nii kaugel on, et kohamisele lähete, see eeldab ju ka telefoni nr. vahetamist, saab ju helistad ja uurida kus , millal ja miks. Veel tobedam on kui üks ootab sees ja teine väljas ja kohtamine jääb ära
˅ näita rohkem ˅
2012-05-22 16:14
Miks jama? Nalja nabani ju JA ega siis kohe ei saa tel nrt ka anda, mine tea kellega tegelikult tegu on
˅ näita rohkem ˅
2012-05-22 18:18
Kas sina annad oma tel nr inimesele keda sa pole varem kohanud? Mina küll ei taha. No ja üks õhtusöök Astorias ees või taga. Ja roosiviht
˅ näita rohkem ˅
2012-05-22 19:33
Kas pole naljakas: kohtuda väib, aga telefonis rääkida ei kõlba?
See telefoni numbri salgamine on igand lauatelefonide ajast. Tänapäeval võib ju kasvõi iga uue tuttava tarvis osta uue kõnekaardi. Mõnel ongi neid kümnete kaupa (väljapakkuda äriidee - simkaardi hoidja :$ ) Pealegi annab telefoni seadistada nii, et sisse tulevad kõned vaid soovitud numbritelt.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-22 19:58
Enamusel kasutajatel tutvumiseks ostetud kõnekaart selleks.See pole enam mingi luksus kui inimesel on kaks moblat.Võib ju osta ka ühe mobla kahe sim kaardi toega
˅ näita rohkem ˅
2012-05-22 22:32
Oh telefoni nr jagamisele on igasugu ägedaid vabandusi öeldud.
Põhiliselt nimetatakse, et see on ka töö nr ja siis saab äkki tööandja teada, et kellega helistanud on jne jne..
Järgmisena salatsevad just need salajasi seksivärke harrastavad suhtes naised. Ju siis kodus on jube kontroll peal.

No ja kolmandana ongi need petukad. Kes niisama "ärapanemise" mõttes kuhugi kohtingu orgunnivad ja siis kohale ei ilmu.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-22 22:35
Ah jaa ja kogu see lugu, mis ma eelmises postis kirjutasin, kehtib imekombel ainult iha.ee lehel.
Mujal ma ei ole sellist käitumist kohanud. iha.ee on üleüldse üks väga maagiline leht. Ajab inimesed sassi.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 07:54
Sama lugu jälle nende kasutajatelt eesnime küsimusega.Miks ei võiks tutvumisel kohe oma nime avaldada?Kas tõesti on inimestel niivõrd suur paturegister hingel,et peab oma nime varjama Minna kohtama mingi tunnusega,näiteks sexikiisu 6,või 7-ga on äärmiselt ebamugav.Miks mõeldakse seda kui keegi salastab oma mobla nr-i,arvab,et seda saab teada ta ainult ise On ka neid,kes esimesel kohtingul ütleb oma täisnime ja ID kaardi paneb lauale vaatamiseks üle.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 11:01
A mis see nimi juurde annab?
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 11:23
Ega nimi midagi juurde ei annagi aga ei pea suhtlema mingi XXL-ga.Ka Bond tutvustas end naistele,vastates James Bond
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 17:48
Paljudele iha meeskasutajatele ei soovi oma täisnime avaldada.Naine sorib sel juhul enne krediidiinfos,kinnisvararegistris,krimiregistris ja üldises reitingutabelis....peale tulemusi ju kohtumist ei toimugi ja seksi ei saa.
Seksi ei saa,seksi ei saa,seksi ei saa...nagu refrään Toe tagi laulust...pidevalt saatev teema.
Seepärast on targem öelda,et 007
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 18:18
Õnneks iha lehel ei ole selliseid naisi.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 21:51
On.Mina sorin kõigis registrites enne kohtumist. Vähemalt üks on.
Push...kui saad näiteks krediidiinfost teada,et mees on krooniline võlgnik ja muidu jobu...kas lähed ikka kohtingule?
Kui lähed,siis..milline eneseohverdus.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 21:59
Minu arvates võib ka lihtsalt ühekordsest suhtlusest saada pikalt kestva probleemi.Siinsed kogemused puuduvad,aga mujal hangitud kogemused kinnitavad.Kui mees(krooniline rahatu)haistab naise auto ja outfiti maksumust....sellisest vabanemine on raske.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 22:03
Puss sa ka ikka ei tea kuidas asjad käivad.
Ei minda suvalisse klubisse!!!
Minnakse sellisesse klubisse, mis on kinnine ja seal käivad ainult kindlad inimesed. Need on kontrollitud ja rikkad jne jne..

Kes siis suvalises õllekas lantimas käib??


ps. Nimi ei ole seksimise juures oluline.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 22:03
Aastal 2012 on mehed hullemad,kui naised.Kui naine vajab mehe rahalist tuge,siis see on tegelikult normaalne.Traditsiooniline.See on sajandeid nii olnud ja seda ei peeta taunitavaks.Kui mees otsib naisest rahalist tuge,siis see on nõme.Selliseid mehi on väga palju.Mind nad väga ei tülita,sest nad hindavad oma võimalusi reaalselt.Valik langeb ülekaalulistele ja mitte väga atraktiivsetele naistele ja mäng läheb käima.Mul on neist naistest kahju.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 22:08
Üldiselt jah,käiakse kindlates kohtades.
Mujal käies ja tutvudes reeglina ei sõlmita "igavest"sõprust.Valetatakse nimi jne.Pärast seksi lihtsalt minnakse ära.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 22:15
Mina küll nime ei küsi. Milleks?
Näiteks täna olen terve päeva ühe naisega juttu vestnud ja ei mingit nime küsimist. Täitsa vabalt saab suhelda ka ilma nimeta.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 22:20
Inimesed ilmselt loodavad,et keegi lööb letti täisnime ja siis saab googeldada jne.
Minu käest on väga tihti küsitud näiteks msn,skype jne olemasolu...kui mees huvitub naisest,siis ei peaks teda ju huvitama naise osalemine msn-is..näiteks.See on pigem luuramine.Nõrkade meeste pärusmaa.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 22:23
msn on vahetu suhtlemine. e-mailid on sellised kaudsemad ja võib teineteise kontekstist täitsa mööda minna.
Üks loeb ja teine kirjutab erinevas ajas ja ruumis ja hetkes.
msn on otse lives.
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 22:51
Selleks on telefon ja kõnekaart,mida vajadusel potist alla lasta.
Mina ei kasuta msn-i ega Skaype....ma ei tea naisi,kes neid kasutaks..
˅ näita rohkem ˅
2012-05-23 23:56
telefon ei ole luurekas.
Taipimine on ebamugav...küüned ju.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-08 12:38
Pederast
˅ näita rohkem ˅