Foorum
1
2
2012-01-19 23:31
Postitused, mis sisaldavad kodanike nimesid, isikukoode või muid isikuandmeid kustutatakse ära. Kõigil kodanikel, kes on langenud pettuse ohvriks soovitan põõrduda õiguskaitseorganite poole. IHA.EE teeb õiguskatseorganitega pidevalt koostööd ja kõigi juhtumitega, mille suhtes on algatatud menetlus tegeldakse. Tuletan meelde, et iskuandmete avaldamine on EV seadustega keelatud! Edaspidi hakatakse kustutama ka iskuandmeid avalikustanud kontosid.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 00:01
Aa miks iha ei võiks teha ise midagi ja litside kuulutused aiit koristada. Selliste "tund 60 euri" ja nii edasi kuulutuste jaoks on omad saidid. Mils sellistega midagi ette ei võetta
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 01:00
Alles võiks jääda kuulutused a´la 10 euri tund Üle selle paluks jah ära kustutada
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 09:08
njah aga alakad neid siin päris mitu miks neid ei plokeerita??????
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 11:17
iha meeskond võiks oma kasutajate kaitseks nende petistega midagi ka ette võtta. Kasvõi nad blokeerida. Vastasel juhul jääb mulje nagu teeks iha nende petistega koostööd. Ausalt öeldes on selline mulje juba ammu jäänudki
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 14:36
kas iha.ee on süüdi, et siinsed mehed riistaga mõtlevad? miks peab iha.ee vastutama iga kodaniku lolluse eest? mis sa arvad, et kui ma osta.ee'st ostan mingi asja ja seda asja kätte ei saa, et siis osta.ee kompenseerib selle mulle?
iha.ee ei sunni kedagi kuulutustele reageerima, seda teeb igaüks oma vabast tahtest. niiet pervod, ärge ulguge siin!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 14:47
Tallinn kubiseb produmajadest. minge sinna, seal ei ole phtu et tünni saate. noh, võite saada ka miski portsu suguhaigusi aga see ilmselt teil tavaline asi. ja plaster, mis litside kuulutusi sa siin taga ajad? vaata natuke oma rubriiki, kus 90% ongi ainult rahapakkumised. ise toodate neid litse. ja siis pirisevad siin foorumis nagu väikesed lapsed.. täpselt vastavuses tüüpilise iha mehe ajupotensiaaliga, aju, mis asub peast ikka tunduvalt allpool.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 14:54
paistab, et sulle läks see teema eriti südamesse
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 14:59
jah, sul on õigus. lõpuks hakati tegelem nende pervodega, kes siin nimedega lahmivad anonüümselt. mõeldakse lugusid välja ja pannakse nimed juurde, kes on list, kes narkomaan, kes joodik jne.. kui keppi ei anna, oled lits, narkomaan, lollakas aga kui oled valmis keppima, siis oled normaalne.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 15:01
sul on selliseid kogemusi? Neid pervosid on siin palju küll, olen kuulnud
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 15:09
on ikka ja kohe palju. ntx, tuleb kiri, et tere kaunitar, kas seksi sooviksid minuga teha, vastan viisakalt et ei soovi. siis järgmine kiri on juba selline, et kuradi lits mine putsi siis ja vaata kui rõve sa oled. iha meeste tüüpilised isikukahestumised. niikui eisõna ütled, koorub selle tegelase õige olemus lagedale. siis suures pühavihas kirjutavad foorumisse et see ja see on räme libu jne.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 15:11
see on nagu see anektoot.
Mati, kas Liisa sulle andis?
Ei andnud.
Aga sulle Jaan?
Ei lasnud ligigi.
Aga sulle andis Karla?
Mitte sinnapoolegi.
Nojah, mulle ka ei andnud, on ikka lits raisk.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 19:04
Lahe on vaadata kuidas weebitajad ja sponsoreeritavad astuvad kohe enda tuluallika kaitseks välja, armas
Nu kui nii võtta siis kupeldamine on seadusega keelatud, siin kupeldamist ei toimu- vähemalt tõendid ja huvi selle uurimiseks puudub. Samas kiimakottidest, kes ilase lõuaga pihku löövad kaamera ees ja siis persse läinud pihkumise pärast irisevad, kuna kott tõmmati pähe plekk kanti yle ja vittu ei vilgutatud. Nende kiimakottide vip staatuse pealt teenib iha.ee keskond plekki ehk saab kaudset tulu, kas see pole paturegistris ylesse maritud? Iseenesest oleks tõesti paras igasugu prostitutsioon siin lehel ära keelata või siis panna suur märge juurde. Ka neile kes varjatult raha kysivad, ehk äi on öelda ma olen müüdav liha aga kui juttu rääkima hakkad siis öeldakse et vii välja pritsi nutsu, segamini spermaga.
Või teha uus sait NikuMindRahaEest.
Peris hea ju NMRE.ee ja naistel äri vohab haigused meestele nuts naistele
Kui veab siis kõhud ette, jõuluks kätte, abielu laiali ja mingi haige prost koos väntsakaga kaelas
Kompott
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 19:47
irww. veelkord: iha.ee kubiseb äpudest, saamatutest, ajudeta meestest, kelle võimalused ilma rahata seksi saada on nullilähedased. seetõttu löövadki nad weebika ees pihku ja moosivad oma rahakotiga siinseid naisi. ei maksa luua illusioone ihast kui tutvumislehest.
mehed tahavad keppi aga enamiks ihas olevaid naisi seda reaalselt neile ei paku. vaadates millised need mehed siin enamikus on.
siis üritavadki mehed rahakotiga oma tahtmist saada. ja siis nutavad et iha.ee on litse täis. hahahaha. mees-naist rubriik kõneleb juba ise endaeest. kui teil seda pappi nii palju on ja seksiisu suur, siis tekib küsimus: miks seda ihast päevade kaupa taga ajada? minge pordumajja, võtke see 300-400-500 eur kaasa, mida te siin päevas 10 korda pakute ja saate seal pordumajas kõik hoorad ära proovida. oleks foorum ka nutust ja laimust puhtam.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 20:41
Neiu, nädalaga juba sellised kogemused? Äkki on probleem selles, et otsid sponsorit?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 20:49
veelturul, ihas saad sa juba tunniga selgeks, kuidas siin asjad käivad. mis vahet seal kes mida otsib? mõni registreerib siia ennast selleks, et foorumis hängida, mõni et keppi, feimi ja sulli saada.
tutvumislehed on rate sugused lehed, iha.ee ongi suur turg. 100st kasutajast maksimaalselt 1-2 on siit ehk niisama ka leidnud mõne partneri, kellele pappi maksma ei pea. selleks ei pea ennast isegi siia lehele registreerima, et aru saada sellest. vaata kuulutuste osa.
ilmselt sa veelturul (nimigi ütleb et sa ka ise siin turul) pole kuulutusi vaadanud. 95% kuulutustest pakuvad pappi ja küsivad pappi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 20:51
naljakas on see, et mehed kes ise sponsi pakuvad tulevad ise siia foorumisse naisi litsideks sõimama aga miks sa siis ostad seda litsi kui lits nii jube ja hirmus elukas on?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 21:23
mulle sis kirjutas se mees ja pakkus 125 EURI sponsorlust seksimise eest ja kui küsisin et kas nii sama ei saa mind aitada 5EUR sis kirjutas nii
Autor: uku

Saaja: h2dasneiu

Teema:
Saadeti: 2012-01-19 17:22:52
Loeti: 2012-01-19 17:30:13
kustuta kiri


Sa kuradi lits kerja mujal! Arvad et keegi loll sulle niisama seda raha annab? Otsin su raisa ülesse sealt Viru tänavalt ja löön kurika putsi! Tõmba nahui libu siit!


Märgi kiri

[vasta kirjale] - [teie kirjavahetus]
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 21:56
irw ruudus. paistab et vale kurikamõrvar läks vangimajja hirmus viisakad kutid siin ikka.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:19
tundub et sul endal ka probleem tallinnaneiu, ajad virtuaalse sexiga oma mokkasid laiali raha eest, nii madalale langed ise samamoodi siin sellise asjaga ja nagu järeldada võib sis ei suuda sa ise ka mehi niisama saada kui aint kaamera ees
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:21
xclobe tahab tasuta seksi saada.On alles loll.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:27
sina ole yldse vait, sa vaata kuna sa siia registreerind oled , järjekordne kellegi varikonto siin ja selle tallinnaneiu pilt on ikka väga paljude kontode all figureerinud, tyypiline miski veebikapakkuja kes petab aint raha välja
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:27
xclobe lihtsalt tundis ennast ära iha.ee tüüpkujude seast. ise suur weebikahuviline ja nüüd pirtsutab siin silmakirjalikus kuubis.
mida te vaesed mehepojad teeksite, ilma cammitajate ja litsideta? onaks elulõpuni i guess..
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:31
näita siis neid paljusid kontosid. suurest meelepahast ei oska midagi muud välja mõelda? hale. ma ei lasku nii madalale et sinuga siin vaidlema hakkan. lahmerda aga edasi ja mõtle veel midagi välja
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:32
Miks mina pean vait olema?Loll oled.Kujutad ette,et supermodell tuleb sinuga niisama seksima ja mitte ainult.teeb veel igasuguseid trikke ka?No on loll!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:35
ma pole mingi ettekujutaja kes unistab supermodellist, naised on need kes kujutavad ette et nad nii ilusad nagu supermodellid ja tundub et sinagai elad oma unistustemaailmas
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:39
ja sina karin ära eipeida ennast, sinu labasest tekstist on aru saada
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:41
Ma elangi reaalsuses.Näen superhea välja,erinevalt mõnest kasutajast.Tasuta seksi ei jaga ,jala ei käi ja vett ei joo.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:43
selge shokolaad, sain vahepeal teada kellega tegu sinu puhul nii et sinuga ei viitsi seda enam arutada
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:46
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:50
näe veel yks pettur võtab sõna siin, sinust olnud siin ka väga palju arutelu
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:58
Mina ei paku mingit show`d ja mitte kunagi.Loll oled ja väga loll oled.teeni raha ja saad isegi valida.Naisi siis.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 22:59
ja huvitav on see et karin kasutas pidevalt sõna retard ja nyyd just tehtud kasutaja sellist sõna pruugib, see seletab ilusti kõik ära
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 23:00
kes ytles et sina teed shokolaad? ma ei arvanud seda yldse, lihtsalt sain teada mis kasutajaga sa varem olid ja tänu sellele ei tahtnud sinuga arutada midagi enam
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 23:01
Sa kujutad ette,et mina olen keegi karin?Väga vale arvamus.ma isegi ei tea,kes on karin,aga retard on levinud välend.Mina kasutan sõna tropp.Tropp sa oled.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 23:05
see retard tähendab inglise keeles värdjat. noored kasutavad seda sõna koguaeg. või siis et lihtsalt tard öeldakse lühendatult.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 23:07
shokolaad, see polnud yldse sulle mõeldud

sinu jaoks on jah see levinud sõna karin, sest keegi mu ei kasuta seda peale ssinu siin foorumis, sa lihtsalt otsi oma kõik tekst yles ja sis näed et kordad siin ennast, pigem pirised sina siin foorumis koguaeg ja kõik kes sinu kohta õigust räägivad neilkohe sõimad näo täis, näitab ainult seda et kõik jutud sinu kohta on väga õiged ja tallinnas sinu nimi on väga tuntud et maine käib sul sinust ikka väga sure sammuga eespool
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 23:11
peaks selle prioriteediks võtma lähiajal et annaks selle karini asja politseisse, sis vaatame kes pärast naerab, keegi peab see esimene olema kes selle sammu teeb
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 23:11
Miks minu vastu nii lahke?
retard on päris hea sõna,kuigi tropp on ikka kordades parem
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 23:36
ma loodan, et keegi selle suure vaidlemise vahele teema algust ka luges ja sealt enda jaoks midagi meelde pani?!
xclobe, sina nt. kas sa ka lugesid heiki teksti? said aru, millega sa siin tegelenud oled?
tee sellest endale palun koopia (või tee neid kohe mitu) ja kleebi omale vannitoa peegli peale. teiseks oleks kasulik arvutiekraan ka nende paberilipikutega kinni kleepida. sama sooritust peaksid kodus kordama ka teised onajad. et siis teine kord alukate väel arvuti taha tulles oleks teile ette teada, mida te peate tegema ja kuhu/kellele oleks teil parem helistada, kui te uuesti seadust rikkuda tahate.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 23:40
ja sinul, leemurike, pole vaja siin kriistata ja mulle esineda. kui on igav, siis tee show´d.
mind sinu tegevus ei huvita. maksa korralikult tulumaksu ja pea seadustest kinni, siis keegi sind ei puutu.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-20 23:42
Teema algus.Karinid võiks saidi pregu kohtusse kaevata.Sina clobe jäta nimed enda teada.Sellest teema ju algaski.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 00:47
xclobe mine politseisse jah ja siis mine ka arsti juurde et onamissõltuvusest lahti sada. siis sa ei pea enam siin lällama koguaeg et sulle kõik liiga teevad ja sul rahus onaneerida ei lase
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:01
ja ma pole kellegi nime siin täispikkuses kirjutanud, eesnime järgi võin ykskõik kelle nime siia kirjutada, sellist asja pole keelatud kuskil teha
ja sina karinike ära pärast ulu sis et sind kiusatakse ja ei tea mida räägitakse sinust
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:07
TROPP.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:18
kirjutasid küll. panid kirja täispikkuses nime ja lisasid pangakonto andmed, kusjuures kahe panga konto omad veel eraldi. või oli see keegi teine?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:19
tundub et sa nagu ei pane yldse tähele et seda teemat siin enam ei ole ja selles teemas pole ma seda kirjutanud
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:23
panin küll seda tähele, et keegi kustutas ära nii andmed kui ka teema. ja nüüd panin tähele, et su pilt on kadunud
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:33
Keegi ei soovigi ju TROPPI vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-21 01:52
ja kontogi on blokeeritud.
temast oli üldse väga julge oma näopildiga siin esineda ja mingeid andmeid kopeerida.
tegelikult ta sai enda peal juba aru, mida andmete avalikustamine endaga kaasa toob.
kui ta sai oma postituse kirja pandud, siis tekkis siia kohe uus teema ja keegi avalikustas tema isiku. seda kurdeti siis mulle postkasti. no on mees
˅ näita rohkem ˅
1
2