Foorum
1
2
2009-12-16 19:54
Ühe kautajaga mängib korralikku, teistega labane l...., kes pakub teenust! Isegi tema korraliku mängimise kontoga jõuab kohtumistel laenude küsimiseni välja! Salakaval valetajast l...., olge ettevaatlikud mehed, naised!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 21:22
vipmees1 see et sa ise oled mult korvi saanud reaalis ei tähenda et pead siin solvama tulema..
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 21:54
Autor: sexzikiisu

Saaja: vipmees1

Teema:
Saadeti: 2009-11-26 09:52:11
Loeti: 2009-11-26 10:16:49
kustuta kiri


http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAMhjRdNLLjZalaIbu_F2Gf7y5q2tzwCBLKdmg2oV5T9TrVtZ6OhfTY9th4Ctt5Q-SV8FKpjGVujZxo-EMUoHE-EAm1T1UJ5ZDLKq1TRFXIZA3WQ95K924RCq.jpg
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 21:55
võin hunniku copisid teha, su teistest kasutajatest ja su hinnakirjast jne!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 21:57
jah tee ja tore et m ka teada sain et keegi mu pilti kuritarvitab...sest mul vaid see konto siin iha.ee ja kui ma tegeleks ellise asjaga ei riputaks ma enda näoga pilte siia ülesse
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 21:59
Ma hoiatan teisi, mitte ei vaidle
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 22:01
sa konkreetselt ju levitad laimu minu kohta...kus keegi on teinud mingi libakonto levitanud minu pilti seal ei imesta kui see oled sa ise ja nüüd käid ja klähvid siin
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 22:47
Emmmjahh. Eks siin ole igasuguseid- aga praegu tundub küll nii, et vipmees ei ole päris vip mees ning ei oska korvi väärikalt vastu võtta. Viptita oleks sobivam nimi.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 23:11
Autor: tiinu

Saaja: vipmees1

Teema:
Saadeti: 2009-11-26 09:28:32
Loeti: 2009-11-26 09:33:36
kustuta kiri


teen tava sexi ja suusexi alla ei neela ja anaali ei tee


Irw, prosti käest annab ikka korvi saada.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 23:16
Aga kuhu jäi lubatud hinnakiri
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 23:21
Ei soovita ka mitte tasuta saades Kel huvi see andku aga minna
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 23:37
Autor: vipmees1

Saaja: magus7

Teema:
Saadeti: 2009-12-26 13:28:32
Loeti: 2010-01-17 09:33:36
kustuta kiri

tahad ma imen su mõnusat riista



******

Ehk siis, pole samas suurem asi tõend. Või kui on... ja siis, misse sinusse puutub?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-16 23:59
Autor: tiinu

Saaja: vipmees1

Teema:
Saadeti: 2009-11-26 09:28:32
Loeti: 2009-11-26 09:33:36
kustuta kiri


teen tava sexi ja suusexi alla ei neela ja anaali ei tee



minu postkastist sellist kirja pole välja läinud ja teiseks nimesid saab siin igaüks muuta oma suva järgi siia blogisse kirjutades
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 00:26
ja alles oli mingi sexykiisu nüüd juba tiinu konto....otsuta juba öra siis kumb konto on
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 02:33
niikui ma keeldusin tiinule raha "kinkimast" sain ka automaatse bloki....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 10:01
raske uskuda
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 10:33
tiinu on sama süüdimatu nagu see Õie Perri kunagi kes reklaamis end ja siis mitme kontoga kaitses foorumis. Kui ta mitme kontoga tegutseb, siis pole ime et see margus7 gi tema käes on Vt teistes portaalides ka otsib pikemalt meest, kui oleks tegemist normaalse naisega oleks juba ammu leidnud
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 10:55
Mhmh, loomulikult! Sinu võime asjade olemust täpselt tabada on lausa kümmet punkti väärt. Mina olengi just tiinu libakonto. Tehtud nii igaks juhuks ja ennetavalt pool aastat enne tiinut, aga no mis parata, ta on ju selline salakaval tüdruk, kes sellised asju lausa nii pikalt ette planeerib.
Või siis variant 2- see tore xedos on hoopis sinu alter ego ning sa oled tõesti selline madal mees, kes kohe kuidagi ei suuda üle olla sellest, et sinusugust troppi keegi ei taha! Ma ei teagi, ma nüüd nagu teatrimask- üks näopool nutab, teine naerab. Nutab masendusest, et selliseid mehi nagu sina olemas on ning naerab sinu halenaljakate kättemaksukatsete eest.

Muideks. Et siis otsib teistes portaalides pikemalt meest? Ehk siis, mitte ei paku teenust, vaid otsib meest? Või ei otsi sponsorit, vaid meest? Paned siin tähele, kuidas sa end ise sisse räägid? Isegi nii palju mõistust pole, et üks stoori välja mõelda ja selle juurde jääda Ning alati on võimalus, et on tegemist normaalse naisega, kelle teele satuvad sinusugused haledad tropid. Ning kellel on liiga hea maitse, et sellega leppida!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 11:35
vipmees sul ju minuga ühised tutavad uuri siis välja et ma olen abielus
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 11:44
Vipmees1 - palun teemat edasi arendada postkasti vahendusel, mitte foorumis.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 12:37
näiteks Seneca postkasti
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 13:51
abielus naine otsib meest, irw, margus7 kui see naine on ilus, siis võta ära, aga oi ta ju abielus aga ikka otsib püsisuhet, kaua see peletis ikka otsib siis, aita teda??? Tuttaval alles imes mõne soti eest, irw! Kuidas on võimalus siis korvi saada?? Saabki nii, et huiamised kaovad, või oled siis ise nii jube, et ta sind ei taha, aaaa õigus sulle meeldivad ju mehed!! Minu jaoks on see teema lõppenud, teisi on hoiatatud, kui kellegil veel huvi, siis võin lehekülje pildi teha kirjadest, mis igati tõene ja tehku siis igaüks ise omad järeldused, see siis postkasti kaudu, nagu Seneca soovitas!!! Nii väga kui te ka tahate siis siia enam vastust ei tule, margus7 sul on võimalus veel siia midagi haledat või ennast parandavat panna, kuid see ei koti mind!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 14:09
Selliste vaidluste ära hoidmiseks oleks vajalik ID-kaardiga registreerimine ning sisselogimine.
Ei oska kummagi poolt olla, kuid see on ikka täielik pask, mis siin praegu toimub.

Mingi väärikus peaks ikka inimesel olema.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 14:22
No ei ole siis ilus? Täitsa kena piiga ju- siin ei ole nüüd küll midagi vaielda. Või kui ta sinu arust peletis on, miks siis üldse temaga kontakti otsisid? Mis siis sinu arust ilusad naised sind ei taha, et sellisele "peletisele" külge lööd? Ning tundub, et on võimalus korvi saada- et kui su jutt peaks tõsi olema, siis oled sa ikka eriti nigel mees, kui isegi raha eest ei saa.

Ning oiii kuidas kotib ju, muidu sa ei vastaks! Aga minul on lõbus...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 14:50
vipmees kes see su sõber oli kellel ma raha eest imesin am tahan ka seda teada....mind juba huvitab...plauks asukoht kellaaeg ja mehe nimi ka...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 16:40
Tegelikult ei puuduta see teema kedagi teist kui neid, kes on selles osalised, seetõttu ei näe ma ka põhjust, miks seda kogu foorumi ette tirida. Veel parem mõte oleks helistada Peeter Võsale ning kutsuda ta appi seda "intsidenti" lahendama. Kellegi poole ka end ses küsimuses seadma ei hakka, kui pole kindlaid tõendeid esitatud, mitte pelgalt copy-paste kirjast. Parim on teha kirjadest screenshot, see kusagile üles riputada ning seejärel oma argumendid ja tõendid esitada ning siis kedagi kellegi eest "hoiatada".
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 16:44
sellesuhtes on sul õigus ja kas võiks selle teema nüüd kututada või lukku pasnna kuni tal põhjapanevaid tõendeid pole
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 18:21
Eks ma siis toon need tõendid screenshoti näol siia, näete kuidas neiuke teise kontoga oma pildi saadab jne. aga ega siis need vabandused ei lõppe, kes ikka end süüdi julgeb tunnistada
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 18:29
aga too siis...mis sa kekutad siin ja kontotd ka ja tüübi andmed kellega magasin siis
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 21:44
[IMG]http://i50.tinypic.com/doxr9y.jpg[/IMG]
[URL]http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAMhjRdNLLjZalaIbu_F2Gf7y5q2tzwCBLKdmg2oV5T9TrVtZ6OhfTY9th4Ctt5Q-SV8FKpjGVujZxo-EMUoHE-EAm1T1UJ5ZDLKq1TRFXIZA3WQ95K924RCq.jpg[/URL]


See siis screenshot!!!! Veenduge ise, eks tuleb sealt kohe palju valesid jne, aga see piisav tõend, et inimene omab siin mitut kontot! Tegu on tauniga ja sitakeerajaga. Ma oman seda kontot, ca 2 aastat ja see esimine isiksus kelle kohta siin sitasti öelda tean. Tegu pole korvisaamisega või mida igasnes kibestumisega, see inimene on värd, kes ei oska oma asjade eest vastutada jne
Eks tehke ise oma otsused.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 22:26
mina saan käsi südamel vanduda et see ei ole minu teine konto ja see pilt sinna kõrvale on ilmselgelt pandud ju..ja vaatates seda kontot mis ta väidab minu oma olevat on ju blokeeritud...ja okrutis on pildid avalikutl kääte saadavad ja nii saab mu pilte igaüks näidata...millega sa tõestad vipmees1 et see olen mina selle konto taga
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 22:32
ja kõigele lisaks vipmees1 kui ma end nii müüsk nau sa väidad teise konto alt huvitav miks olen julgenud siia siis enda pildi üles panna..saad sa aru suu jutt ei pea vett...kui ma selline oleks ei paneks ma oma pilte siia ülesse kui teise konti alt niikunii pilte näitan...sa ka ikka nats loll
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 09:14
Sa oledki täitsa loll, haige taun, vabanda mis tahad, reaalelus oled samasugune mitmepalgeline varas kes kunagi oma sitta pole tunnistanud. Ma ei pea sulle enam midagi tõestama, olen 100% sind tundes kindel, et see mingi eksitus pole!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 09:38
Täielik seebiooper siin
Millal järgmine seeria ilmub?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 10:36
jõhker tähelepanu puudus on mõnel.ja vaid üks tõestus.kõva asi.kus pole ka ühtegi tõest asja.ise 31 aga mõistus kui 10 aastasel!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 12:10
Muideks, siis on vipmehel tõeliselt hea maitse- et teab küll, et tütarlaps reaalelus on mitmepalgeline varas, kes kunagi pole oma sitta tunnistanud ning tunneb teda 100%- ning ikka lööb külge ja saab korvi? Ning solvub sellest nii sügavalt, et tegutseb siin foorumis meile meelelahutuse pakkumiseks kui korralik delfi tatiprits?

Ehk siis- miks temaga üldse asju ajama hakkasid, kui sa juba *teadsid*, et ta "selline" on? Kui see ei ole sinu jutu kõige suurem auk, siis mina olen jõuluvana

Aga aikonil õigus- seda on lõbus jälgida!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 12:17
Mina ei kaitse ega süüdista kedagi, aga eeldades et tiinu ja vipmees mõlemad tõtt räägivad, mida on kõige lihtsam kontrollida, siis uuriks välja kes on see kolmas isik, kes väidetavalt niimoodi pilte varastab ja laimab (seksteenused jms) - mis on juba uute seaduste järgi karistatav kuritegu.

Selle jube pikaksveninud süüdistuste ja mölina maharahustamiseks võiks juba ammu mõni ADMINISTRAATOR mängu astuda ja selle mõne hiirevajutusega ära lahendada. (alates IP-dest ja lõpetades ma ei tea millega)

Lihtne ju. Milleks lasta nii pikalt asjal areneda...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 13:53
Margus7 niikaua ajasin asju kui tuli välja see pilt temast teise konto alt, teiseks tema pakkus mulle teenust, mitte mina ei tahtnud talle pakkuda, kolmandaks läks tibi nii närvi kui ütlesin et tunnen teda, et hakkas mõlema kontoga vaheldumisi kirjutama. Kui vaja teen veel screenshoti. See pole ainuke konto mille alt ta sellist teemat ajanud, neid on veel, täpselt nagu hobusevaras, kaval ja koguaeg süütu. Pole minu asi, saite tõestuse, kontrollige Ipd, tehke mis soovite, aitab kellegi laimamisest, kes tahab usub nagunii mida tahes. Postkasti kaudu võin niimõndagi sellest tibist rääkida, kel huvi!
Seganevend kui tahad vastust oma kirjale siis lase meestel ka oma postkasti kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 14:17
kuuled ma arvan et need kontod on sinu tehyud vipmees1...ja ma ootan ka siis ip järgi vaatamis kas olen see mina olenud...vipmees1 kas sul muud teha kui minu elus nuhkida ja siis asju välja mõelda...kas sul endal elu pole...ja muideks seganmees on mul juba oma kuuaega msnis hmm miks ma talle siis sexi pole pakunud küll jne...huvitav miks siis küll...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 15:31
Et siis... ajasid tütarlapsega teemat ning samal ajal pakkusid teisele kontole seksi eest pappi? Või mis? Ning sa tahad öelda, et eeldades (nb! eeldades!) et tütarlapsel on siin kaks kontot, kus ühega ajab sinuga juttu ja teisele tuleb siis sinu poolt ettepanek, siis ta kohe reageerib teisele, saadab oma pildid ning ei mõtlegi sellest, et oot, seesama vipmees, ma oma korraliku kontoga räägin just temaga?

Või siis variant 2- tütarlaps ajab sinuga juttu ning siis saadab selle teise konto pealt seksipakkumise sulle?

Hmmm, mõlemad variandid eeldavad, et tütarlaps on ikka täielilk idioot. Või siis et sina hämad. Mina pakun viimast.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 17:07
nonii, nüüd leidis see kinnitust, et kasutaja tiinu tegeleb tõesti siin millegi kahtalsega ,sest ma isegi olen taga mingi aeg kokku saanud ja tookord ta küsis mult laenu nats(ei mäletagi mille jaoks) ja lubas mingi nädala jooksul tagasi maksta aga ei maksnud ja ennast enam näole ka ei andnud...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 17:15
järgmine vipmees1 käsilane vä
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 18:25
mis käsilane, ma rääkisin sinuga juba eile sellest ju, et tahan oma raha tagasi, enne kui ma seda teemat sinust üldse nägin
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 18:27
eile hmm minu postkatsi pole ühtegi kirja sinuslt...see oli sama pöev kui vipmees hakaks siin teemat ajada hakkasid mingit parlAMNETI sokima mis ei vastanud tõele nii et edu
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 18:38
kui ma oleksin siin seda enne näind siis oleksin ma kohe siia kirjutand, et mis värk on ja miks ma üldse peaks täiesti võõrast inimest laimama? sorry aga kõik ei ole nii rikutud kui sina
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 18:42
tundub et oled ju siis...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 18:50
no kuule, kui mitu täiesti erinavat tüüpi on veendunud, et sa neile mingit käru oled keerand...ju sa siis ikka oled..
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 18:53
kuuled eisteks ma ei tea ega tunne ühtegi margust v a maaklerit ja teiske ssee vipmees on lihtsalt üks haige kuju
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 19:02
kuule loomulikult sa ei tunne ju kui me pole mingi vähemalt pool aastat suheldki
˅ näita rohkem ˅
2009-12-18 19:03
ainuke haige ja süüdimatu oled siin sina tiinu, kui julged teenust pakkuda siis paku, kui võtad laenu maksa tagasi, ilus pole varastada ja teisi huiata, ega mõistust pole jah võimalik poest osta, aga aitab korraliku mängimisest, kui selline suli oled tegelikult!
˅ näita rohkem ˅
1
2