Foorum
2012-01-04 12:16
mida inimesed pajatavad kautaja uudised5 kohta??
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 12:40
Näen ,et labasustel pole piire.Saite KORVI ja ongi mees solvund.Täitsa lapsed ikka mõned siin.TASUTA LÕUNAID POLE-jäta mees seda meelde.Täitsa õige suhtumine naistel siin näen.Andke rohkem KORVE sellistele,ehk siis võtavad mõistuse pähe,aga VAEVALT.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 12:49
Tere PushUp.Mina ei sitta kedagi,kirjutasin nagu on.lihtsalt inimesed on väiklased kui ei saa aru et saavad korvi ja siis oled paha ja solvuvad ja teevad labaseid teemasid.Need vist ei õpi ka kunagi,et tuleb olla normaalne,suhtuda normaalselt ja siis on ok.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 13:06
see on nii tore et jöudsid esimesena kirjutama siia, ja keegi pole solvund, veel. kui inimene kes töötab nn raamatupidamise ja annaks oma töökonto et mina saaksin sulle 15euri kanda telefoni krediidiks. kes ei ütle kus kandis elab ja vaid targutab, siis normaalne ju et peaks taustauuringut tegema. ja push, enne kui söna vötma hakkad, vii asjaga kurssi, mitte sittama hakata, sinu sönad!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 13:15
Teate mees.Kui te aru kohe ei saa et SAATE korvi ja õõ]bitakse teiega siis see on teie mure.Mul pole vaja te kopikaid,teenin piisaval.Lõõbin ja teen mida ise heaks arvan.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 13:19
see rahalunimine telef krediidiks ongi lööpimine vist siis. leia koht kus käia lööpimas.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 13:24
ja üldse miks sa sellest nii pölema läksid, EHK oleks keegi kirjutanud et ilus aus tüdruk, aga ehk mitte. ja küsisin teiste arvamust kes saanud lööpida sinu käest, mitte sinu kommentaare siia!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 13:44
Mina ei põle ja mul ükskõik mida te teete.Lõõbin kõigiga,sest te olete siin selle ära teeninud.tulete ja pakute raha,nagu elu koosneks sellest.ei eksite ja 'rge m'ngige siin tegijaid,pole te midagi ühti tegijad.Hea kui lõõbitakse,antke takka,ehk m]istate ka kes ja mis olete.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 14:10
ära üldista, mina sulle raha ei pakkunud! loe oma kirjad läbi kui meeles pole, vöin neid sulle saata kui möistus lühike!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:25
„teen, mis ise heaks arvan“ - see asetab asjad kenasti omadele kohtadele.

ei ole see teema nii mõttetu midagi, sest selle tegijal oli tõsi taga, aga mõttetu on loota, et siit mingi tõde selgub.
no said teineteise motiividest valesti aru või ei saavutanud oodatud kokkulepet ja siis on teine pool probleemi ees, mida teha. teemat tehes loodeti ennast natuke kindlustada. ma sain aru, et petta pole keegi veel saanud ja raha pole kadunud.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:31
Utah,tore et sõna võtad.Üldiselt mida ütlen.Ma ei vajagi raha,teenin piisavalt,aga miks siin siis teeb mulle lausa nalja siinsed kiimarotid,kes mõtlevad ,et elu keerlebki aind nende ümber.Ei nii ei käi.Mina pilkan ja jäängi pilkama neid,see näitab juba mis tase neendel kiimakatel on,täitsa haiged lausa siin.Mõtlevad,et nagu kirjutavad,nii naine kohe peab ütlema jah kullake olen nõus ja ajama jalad laiali.Kui ei siis oled halb ja kirju oi milliseid.Aga mul ükstaspuha,mida keegi arvab.Aga pidagu mehed meeles,et mõnitan edasi.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:39
sain ka just meeletu roppusi täis kirja. eelmine kiri oli normaalne, et saame kokku, nussin sulle peppu ja lakun su putsi, viisaka ei peale tuli aga hoopis kohtutav sõimuvaling: kuradi libu!!! ma ei tahagi sind littsi mine persse maakas!!! (ja siis pikk joru neid fakke)

selliseid meeleheitel torbikuid satub iga neiu postkasti siin mitmeid päevas, ma olen kindel. kirjavigadest ja labasusest kubisevad kirjad, millele meie peaksime nüüd positiivselt reageerima ja siis neid lambaid kepitama minema? iha meeste keskmine IQ jääb ilmselt miinustasemele.. ja siis normaalsed mehed imestavad, et miks neile nii teravalt vahest vastatakse, vaadake mis eeltöö teie sookaaslased ära teinud on, siis ehk saate aru.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:41
Nagu ma aru saan, et siinne sait on selline kus enamus kiimaseid inimesi käivad.......ei peaks ju pahaks panema , kui igasuguste pakkumistega kirju postkasti tuleb , milleks siis mõnitada......vaevalt et solvutakse, kui viisakalt ära öeldakse. Need minu kogemused.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:43
Noh näete nüüd.Millised mehed on,tahavad näida normaalsed aga pärast mis oled igasugune ,kui julged veel neile midagi öelda.Näen ,et siinsed mehed peavad ennast paremateks aga on lapsikud,et nemad a ja o,nemad maailmanabad.Ei ole julge ja ära lase ennast maatasa trampida,vaid tekita alaväärsuskompleks nagu seda teen mina.Tead kui lõbus,kui kiimarotid vihastuvad,tulevad sia halama.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:48
Kui sellised tropid alavääristavad kohe naisi,siis ma arvan tuleb samaga vastata ja las siis halavad,tunnevad ennast ära,ja saavad ehk aru kes nemad on.Nad on samasugused prostituudid nagu meie kõik.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:54
tibi222, sa lisa oma kirjale juurde ka siis, kes sulle selle roppusi täis kirja kirjutas, muidu saagi nagu aru, et äkki mina???
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:56
sa uudis5 ärka üles ükskord, sinu ankeet ju kubiseb rahalunimisest, mis kuradi solvumisest, korvisaamisest ja söimamisest sa jahud?? mina söimasin sind vöi?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:58
jaja, täitsa haiged siin. raske kohe sellisele vastusele vastu vaieldagi.
uudised5, peale selle, et sa vihane oled, oled sa ka omadega natuke sassis.
sest mille pärast sa veel nendesamade tegelaste siin edasi suhtled ja just neid oma kontole meelitada proovid. sa ju teed seda, eks? ja siis naerad, kui lollid mehed on. kättemaksust on saanud sinu suhtlemise sisu.
aga noh, eks te ise teate, kuhu sihite. saab ju ka nii oma aega surnuks peksta, kui paremat teha pole
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:59
PushUp,asi selles ongi,et nad teavad ise ka seda,et nemad mujalt seda saa,neil puudub minek ja hakavadki käima siin päevade kaupa ja lunima.Need pole mehed,hullemad ,kui mõned......
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 17:10
PushUp'il õigus, tüdruk lollitab mehi ja kohe usutakse
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 17:21
uku, ei olnud sina. ma ei hakka siia kasutajanime panema, ei ole minujaoks eetiline. las see jääda meeste alaks, kõik nimed ja muud asjad siin foorumis koos oma nutu ja pisaratega välja tuua.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 18:01
Mind ajab lausa naerma ,kui kiimas mehed närvitsevad.Mul ükspuha.Panen t'iega ja ei tutvu ja lollitan siin,seni kui tiblad mõistavad,et pole nad naba vaid midagi muus.Peast haiged enamus siin.Hea ja lõbus,kui nendega sedasi käitutatakse.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 20:59
Vägivald tekitab vägivalda, ka vaimne. Oleks justkui lahinguväljale sattunud, kus kõigile on relvad kätte antud, kuid keegi ei tea, kes on oma või vaenlane. Mida on sellise lahmimise peale oodata? Saame taaskord teada, et kõik mehed on sead ja naised ussid.
Olen suhelnud ja kohtunud siin kirutud ja sõimata saanud meestega. No ühtegi paha sõna ei saa öelda.
Alati ei ole parim kaitse rünnak. Kui oled haiget saanud ei pea ikkagi oma viha ja kibestumist kõigi peale välja valama.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 21:10
milliste meestega, veelturul? nendega, kes siin teemas tahvli peal olnud?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 21:14
Üks ka tahvlil olnud- temaga pole küll kohtunud.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 21:51
mis selle teema tegemise point üldse on? ja milles see hoiatus seisneb? nii need teemad siia tekivadki. kellegil on igav või ei suuda ta leppida saadud korviga, teeb siia mingi teema ja siis ise kaob nagu vits vette. ja siis pärast on selle postkast, kelle kohta teeme tehti, igasugu lolle küsimusi ja jama täis. et näe, see kirjutas foorumis seda ja seda. nii see laim siia tekibki. foorumi rubriigi "hoiatused" usaldusväärsus on absoluutne null. ainult pask, puhas pask on siin ja seda paska postitatakse siia aina juurde.
keegi tegi "ettepanekute" rubriigis asjaliku ettepaneku, kustutada see rubriik siit foorumist. see kubiseb laimust, isikuandmetest ja muust sopast, mis erilist populaarsust sellele lehele küll ei too.
iha.ee õnn et foorumisse satub 1% kasutajaist kõigest.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 22:01
Minu vaatlusandmete põhjal on Uudised5 endale haridust juurde kirjutanud ja aastaid korstnasse lasknud ning mine tea, äkki on soovahetuski läbitud
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 22:18
seda kirjutavad siin paljud omale juurde, postkasti potsatav kiri räägib aga midagi muud. siin oli ju see ülikooli lõpetanud kindral, kelle jutt ja kirjastiil viitasid pigem 12 aastasele õpiraskustega lapsele. huvitav kuhu ta kadus.. ?

põhimõtteliselt, vahet ei ole kes siin mis on, faktiliselt kubiseb see ribriik siiski saastast. enamus hoiatusi ei ole tõsiseltvõetavad, nagu teemade lõpus tavaliselt selgub. paraku siin keegi seda rämpsu ei korista ka, sisuliselt ei ole see foorum vaid lihtsalt lametsemise koht, kus puudub modereerimine.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-05 23:39
Enne ei arvanud ma midagi, olles teema läbi lugenud arvan, et on prostituut!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 09:51
jäi lisamata et see olend- uudis5 mainis mitu korda suurte tähtedega et ma sain KORVI ja olen seepärast siin söna vötmas, siis vale puha, kas korv on see et kui ta mangub 15euri telf krediidiks, ja ma uurin kes ta on vöi kus elab ja ta ajab jama, no kuulge, kes korvi siis sai, tema on kibestunud et raha ei kandnud tema firma pangakontole, nagu ta seda nimetas.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 10:28
firma.. no mis firma see selline on kes ei suuda 15 euroseid väljaminekuid teha, kõneaja jaoks.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 16:31
OÜ Võtan & Kaon
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 11:13
Kuulutuste rubriigis jälle hoiatus tibi222 eest. Kui mu mälu ei peta, siis see msn [email protected] kuulus enne teisele kasutajale. Tibi222, kas tegutsed mitme konto alt?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 11:19
kirjuta googlesse [email protected] ja siis näed kui palju tal neid kontosid on. peale iha tegutseb ta veel teistel saitidel nagu

mahajataha.com
kodutud.com
sinuarmuke.com
grupisex.net
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 11:35
ja mandariin11n, mitmes konto see sinu jaoks on?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 11:36
seni esimene, aga plaanin teha jooksval aastal veel ühe. Sai antud uusaasta lubadus
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 11:41
plaanib*
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 11:50
sinult küsiti või?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 11:58
ma ainult aitasin teda pisut
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 12:02
teda? keda siis? debiilid tunnevad teisi debiilikuid? mandariiin kindlasti klassifitseerub ja sa ise saaksid ka oma punktid kindlati kokku. ma ei imestaks, kui see sinu konto oleks. edu teile
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 12:25
mida sa haugud??? Hammustas sind keegi?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 13:18
Utha, sa siin suur õpetlane ja kõige kõige targem. Teame.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 13:33
terasmees, sul on ju mingi probleem ja tundub, et sama alaline probleem nagu tollel mandariinilgi. postitab siia midagi ja siis teeb ruttu ruttu minekut. ja teiseks teiste selja taga ilkuvad (ja eriti just need, kes tegutsevad selja taga, mitte ees), pidevalt vingus olevad naiselikud tegelased ongi arusaamade kohaselt ebanormaalsed, aga see on ka ainult minu arvamus. naer tuleb peale, kui selliseid vaadata. isegi naised on siin teist vastupidavamad ja kannatavad paremini raskusi. terasmees...
ja mis puutub sellesse, kuidas ma vastan, siis on sul vaja vahele seletada, kui ma teiselt midagi küsin? ning enne, kui sa siin haukumisest juttu tegema hakkad, vaata oma ankeeti. mis seal kirjas on? sul ainult kaks prioriteeri siin suhtlemisel ongi - mina ja kes on see teine...? vaesekene
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 13:54
mis sa mu ankeedil tegid? Kas ma hakkasin sulle meeldima?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 14:05
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 14:46
teraslohv,sul on lempsilt veel lõug saamata,maksa voltsile oma võlg ära!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-09 14:48
irwww,lohv on mind blokeerinud,oma terasmehe kontolt
anna objekt üle!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-10 18:41
mine võta põske oma voltsilt ja lempsilt va kanarind
˅ näita rohkem ˅