Foorum
2011-12-24 00:31
Tal on siin ka kasutaja aga ei mäleta enam mis kasutajaga ta siin on.
Skypes on ta 'kestahabsponsorit' kasutajaga.

Küsib ert näita alasti pilti siis saadab raha.siis saadad pildi ära ja siis hakkab peale seda uuesti küsima asjade kohta jne.
See on põhjuseks et raha saatmisega viivitada ja kui ei vasta siis ütleb"raha tahad siis ka vasta" aga kui vastad ära siis hakkad raha kohta küsima.
Siis ta ei tee sust enam väljagi kuigi ise skypes sees.
Ja kui mõned nädalad möödas võtab ta sinuga uuesti ühendust ja hakkab sama jama jälle.aga seekord ütleb et maksab ausalt raha. Aga see puhta jama ta ei maksa midagi ja skype kõnedele ka ei vasta kord ta "hõivatud" ja kord "kõne lõpetatud".
˅ näita rohkem ˅
2011-12-24 01:28
oleks sa 13 aastane olnud, oleks ta kindlasti päriselt ka maksnud.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-25 15:17
kas see kasutaja võib olla dongarlos? Pakun seda kasutajat kuna teema läheb selle kaustajaga hästi kokku.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-25 20:48
on ka minu msnis selline tegelane käinud, lubab tohutuid rahasid, aga ennem muidugi peab saatma seeria alasti pilte. pärast seda on donjobu nagu vits vette kadunud.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-25 20:50
tõesti siis usute neid rahalubamisi, kergeusklikud olete? aga nagu näha, ühesugused inimesed leiavad ühesuguseid inimesi
˅ näita rohkem ˅
2011-12-25 20:54
misha36, noh, nii ta ongi sisuliselt. ühed pakuvad teised võtavad, kas siis rahaga või ilma. Üldiselt siiski ei taheta raha välja käia, ehk leitakse siis muud moodused kuidas "kaup" rahata kätte saada.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-25 21:07
kummastav on see sinisilmus, kui keegi on nõus 100 eurot maksma mingi pildi eest, siis võetakse seda tõsiselt
˅ näita rohkem ˅
2011-12-26 00:46
misha36 ei ma pole sinisilme ega võtnudki seda dongarlos't tõsiselt, lihtsalt tahtsin vaatasin, mis saab aga jah ainult lubadused ja lubadused.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-26 11:35
ikkagi lootsid siis kui olid lubadused
˅ näita rohkem ˅
2011-12-26 11:50
see don jobu on ju legendarne pervert siin, seda peaks igaüks teadma. msnis näiteks soovib et keegi vaataks kuidas ta oma nokut põletab või saapapaelaga poob. muidugi lubab ka rahakest maksta, nagu lubatakse raha eest showd mida ei näidata.
tegemist ju täiesti avaliku perverdiga kes ise ka aru saanud oma kiiksust. ei maksa lihtsalt kontakte luua temaga ja kõik.
ja 100 eurist pakkumist saab siin ihas võtta sama tõena, et eestist leiti naftat. näitena siis kasutaja jehua, kes pakub siin iga päev 800 euroseid toetusi, samas ise sõimab toetuse otsijaid inimsööjateks ja vampiirideks. samuti siis kiikusuga tegelane.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-26 12:02
aga mis halba kui mõni tahab end põletada? las teeb
˅ näita rohkem ˅
2011-12-26 12:14
sarnaste huvidega tegelasi on veelgi siin. üks neist saadab suht sagedasti pakkumisi, et sponsi eest keegi autos tema riista kõrvetaks.
ma pakkusin, et olen nõus, aga kõrvetan ainult leeklambiga. siis enam vastust ei tulnud.
eino, las kõrvetavad, kui neile meeldib. ega nad kedagi teist ju sellega kahjusta, peale iseenda. ma kujutan ette et mõnel on ka mingi õnnetus juhtunud sellega.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-26 12:25
lisan siia kõige koomilisema pakkumise, mis seni tulnud. sisuliselt siis soovis üksmeesolevus, et sponsorluse eest lööks talle kepiga vastu mune, nii, et mees istub ise nõukaaegsel auguga taburetil, niiet munad ripuvad sealt august välja, ja mida kõvemad ja valulikumad hoobid, seda suurem sponsorlus.
ma kujutan ette, et see mees pole enam võimeline lapsi "tootma", peale esimest peksjatki.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-26 12:30
no aga kas sinus polegi kübet perverssusteks? saad mehi peksta, oma frustatsiooni väljaelada ja teed sellega inimesi õnnelikuks
˅ näita rohkem ˅
2011-12-26 14:06
Miks sa siis jätsid nii lihtsa teenimisvõimaluse kasutamata? Oleks tüübil munad sodiks peksnud ja saanud taskuraha ka veel. Ma läheks peksaks isegi, kui keegi sellist võimalust pakuks.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-03 22:16
tibi222 on patoloogiline pettur
mina pole midagi põletanud ega muud sellist ja kes arvad et ma olen teda petnud siis võta ühendust ja klaarime ära
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 09:05
ema on sul patoloogiline. kas peaksin siia riputama msni logid, sinu jutu ja soovidega? kus sa seletad et lükkad camis omale riista sisse miski torukese ja pood oma mune saapanööriga, ning soovid et keegi tasu eest seda pealt vaataks. mis aga tulemata jääb, on tasu.
sa oled samasugune tard nagu see jehua, kes pakub meeletut sponsi, ise samas elab emaga sots korteris ja näeb välja nagu need meesolevused kes baltijaamas alaliselt elavad..
mine arene natuke. klaarida võiksid sa oma pööningut pisut, seal pole üeale saepuru midagi ilmselt...
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:05
doncarlos ära hakka hämama, aga jah sa lubad summat, aga tegelikult ei tule seda, siis palud et keegi cammis sind vaataks käsed ennast alandada kui paluda cam tööle panna siis seda sa ei tee leiad miljon vabandust, miks cam mitte tööle panna umbes,et las olla teeme nii ja siis on veel miljon asja, mis on vaja teha keegi helistas jne,,, jne.... aga kui inimene enam ei viitsi sinuga jaurata siis hakakd paluma, et teeme uuesti ja uuesti, aga mis lõppkokkuvõttes on pole midagi tulemas ja kui sulle natukene midagi ütlema lihtsalt siis hakkad sa jällegi väitma,et sa polegi midagi teinud eriline pettur, kes otse näkku ju valetab Aga noh mine arene siis natukene. aga selle petise msn on [email protected] hoidke eemale temast. Ja tibiga olen ma 100% nõus.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:31
kas te 2 olete 1 ja sama inimene?
vaadake ükskõik kuskohas ihas ringi ja leiate mis tibi kohta räägitakse
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 16:53
aga mulle see hr dongarlos maksis aga ma ei saa siiani aru, et miks nii solvunud oli kui ma selle raha talle tagasi saatsin koos mahlase selgitusega... ju sellepärast, et tegu ei olnud tema arvega, millelt maksis. huvitav, kuidas ta arve omanikule seda raha tagastust ja selgitust põhjendas?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 17:07
Väga õige Tuttsabake,igal väitel peab ju tõestus olema,mõttetu laimamisega teed ainult iseennast lolliks
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 19:18
ei mina ei ole tibi222 ja tema pole mina me oleme kaks täiesti erinevat inimest, kui kahtled tee päring moderaatoritele ja saad kinnitust,et me tibiga oleme erinevad inimesed ja erinevates linnadeski asume. Tuttsabake sul siis vedas lihtsalt aga minu silmis on ta siiski petis ja selleks ta ka jääb, sest ta ei täitnud seda, mida ta lubas!
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 19:40
see olukord siin meenutab mulle veidi mängu, kus osa mängijaid kas ei saa veel reeglitest aru või siis juba saavad, aga mängivad puhtalt vedamise peale lootes edasi ning siis on olemas teised, kes on nii reeglite kui ka selle vedamise poolega rohkem tuttavad
(kas on tegelenud asjaga teistest rohkem või on teinud kõrvalt jälgides järeldusi) ja on olukorraga leppinud ega oota mängult enamat, kui sellel neile tegelikult pakkuda oleks. nad on saanud aru vedamise juhuslikkusest, mis teebki neist selles olukorras tegelikud võitjad.
võrdluseks võiks olla nt pokker. võita võivad kõik, kellelgi pole erilisi eelised teiste ees (alustatakse ju võrdsetena), aga võiduvõimalused on paremad neil, kes pokkeri olemusest aru saavad ja oskavad vaadata asju pikemas perspektiivis.
kui reeglid ei meeldi, siis ei tasu ka mängima hakata. ehk siis - tea, mida teed.
need oleks siis paar ideed võitjate poolelt. ehk on kellelgi neist kasu
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 19:48
kust sa selle kopeerisid?
pane teinekord link ka juurde
˅ näita rohkem ˅
2012-01-04 19:50
oma peast
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 10:41
don, utha ongi siin selline "pikajutumees"
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 11:14
kuule,pikapihumees, teraslohv,jäta utha rahule.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 11:46
või muidu?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-06 12:52
utha ei taha teie kummagagi tegemist teha, lubadus on antud
˅ näita rohkem ˅