Foorum
2011-12-15 21:35
kuulus prost siin
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 20:53
Mina ei tea küll mitte ühtki kuulsat prosti..vähemalt elusolevat mitte.Mata hari kunagi oli,aga see juba ammu surnud...
Ei ole staarproste....jama..
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 20:53
Mina ei tea küll mitte ühtki kuulsat prosti..vähemalt elusolevat mitte.Mata hari kunagi oli,aga see juba ammu surnud...
Ei ole staarproste....jama..
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 21:00
kas see on praegu mehe poolt algatatud kuulujutt või peidab addictimehe isiku taga ennast kuulsu.. või on tegu ajupuudulikkusega
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 21:15
Lugedes teemaalgatajat, siis on tegemist enesereklaamiga kuulus meesprostituut on siin
˅ näita rohkem ˅
2011-12-17 21:22
Staarprost....issand,ma tahks ise kandideerida...staar...staarike..superstaar..nämmma
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 01:29
Staarprostituut. Staar, ehk tuntud jne. Laensõna, emakeeles võiks siis olla ülelinnalits. Või pakute midagi suupärasemat

caribian, sulle küsimus. Sa oled siin saidil selgelt välja öelnud oma arvamuse enda keha müümisest (kahtlen, aga loodan, et su hing või südametunnistus pole kunagi müügis olnud). Kui keegi tahaks teha sinust jutukese nt Kroonika jaoks, siis mis võiks olla selle artikli pealkiri? Staar..... ? Ära palun otsi mu kommentaarist mingit halvustavat vms suhtumist. Lihtsalt kuidas sa ennast tituleerid.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 10:36
Ma ei tee mitte ühtegi "jutukest"..ei Kroonikale ei kellelegi teisele...
Me kõik oleme müüdavad...
Muide..peaaegu igal nädalal on seesamuse ajakirja esikaanel isik,kes mõtleb täpselt nii nagu mina.Ei miskit uut...

Palun selgita...siin saidil räägitakse pidevalt kilomeetrite kaupa imemisest....ma ei ole mitte kunagi aru saanud..miks imeda neid kilomeetreid tühja?Kui oskad põhjendada...ma tahaks ka teada...
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 13:03
ei ole müüdavad, sina oled, mina näiteks ei ole
mina näiteks annan niisama end, aga ma ei müü, seega ma pole ostetav
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 14:06
Ka sina oled müüdav...ma ei mõtle ainult seksi....
Kui müüdav keegi on,see on iga väga isiklik asi....ma ei näe mitte ühtegi ojektiivset põhjust,miks ma võiks kilomeetrite kaupa m...i imeda....tõesti ei näe...ei viitsi ka.Minu isiklik asi,kui ma seda ei tee.
Kui keegi pakub mulle selle eest väärilist meelehead ja ma otsustan seda teha,siis on see minu isiklik asi.

ST1100...me ei ela lillelaste kommuunis,me elame varakapitalistlikus ühiskonnas.Tean,et sul on seda raske mõista..me oleme sel teemal suhelnud...aga ma ei ole hipi...
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 14:16
Caribian, kui seal kilomeetrite taga Lamborgini on, siis imed küll
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 14:19
milles ma olen müüdav? kui sa nüüd arvad nagu mingi meelehea eest hakkan kellegagi seksima, siis ega ikka ei hakka küll. või kui pakkuda raha, siis teen midagi mida ma tegelikult teha ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 17:46
Seks on müüdavuse kõige primitiivsem väljund.keha müümine ei ole tabu isegi mitte budismis.Keha on lihtsalt hetkelise mateeria vorm.Poliitiliste vaadete müümine..see on juba teema..oma põhimõtetest taganemine...see on allakäik.Seks on ületähtsustatud.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 17:56
caribian, sa oled oma vaated juba teatavaks teinud, ligikaudu miljon korda erinevas sõnastuses üle korranud, usu mind, need on kõigil juba peas, kes on nõus, olid nõus juba esimesel korral, kes ei olnud, neid ei veena sa ümber ka järgmise miljoni üleleierdamisega...kas sa PALUN võiks nüüd vahelduseks rääkida millestki muust, unusta see refrään kasvõi kuuks ajakski....
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 17:58
seks on vahetuskaup, sina saad ja tema saab. vahetatakse hingelisi ja vaimseid väärtuseid, neid ju müüa ei saa, muutub kommertsiks, saasta tootmiseks. müüdavusest, näiteks ma ei kujutagi ette inimest kes tahab mind osta mingi pede tuleb ja paneb mulle paki raha lauale ja tahab seksi? mingu sebigu naine endale, nii et ega ikka ei osta küll
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 18:51
Heidi Fleiss on elus, ehkki tema tegutses vist maadamina. Belle de Jour on ka elus, ta on ka kuulus (pea sama kuulus kui teda mängiv Piper). Ja neid eksprostidest kirjanikke on teisigi.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 20:40
caribian: ST1100...me ei ela lillelaste kommuunis,me elame varakapitalistlikus ühiskonnas.Tean,et sul on seda raske mõista..me oleme sel teemal suhelnud...aga ma ei ole hipi...

Võibolla on juba kapitalismi viimased hingetõmbed Mul ei ole raskusi sinu või kellegi teise põhimõtete mõistmisel. Ma ei püüa sind ju teise usku pöörata vms. Natuke lihtsalt häirib, et sa halvustad teisi võimalikke variante. Ma ei ole mitte kuskil öelnud või kirjutanud, et sa oled paha või loll. Vastupidi, sa oled üle keskmise nutikas ja erinevalt paljudest kes elavad sinu põhimõtete järgi, oled kuhugi jõudnud. Ma loodan, et sa ei kuku sealt alla.
Meie väärtushinnangud on erinevad. Ja need ei ole võrreldavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-18 21:21
Thank you,ST 1100...
˅ näita rohkem ˅