Foorum
2009-12-09 16:14
ja saadab sellist teadlikult mustavat kirja....
Tere
jutud käivad, et sa võtad tasuta anaali ja ilma kummita Tartus. tahaksin sind panna. Mulle meeldivad sellised litsakad naised, kes ühestki mehest ära ei ütle, nad on nii erutavad. Foorumis arutati, et ega sul mõnda suguhaigust ei ole?
Teine kasutaja on tal ilmselt toodel ja siis on üks kasutaja veel...NAISED KAS TA ON ANALOOGSETE LAIMAVATE KIRJADEGA TEID KA POMMITAMA HAKANUD? ja MODED...palun vaadake ip adre järgi kas toodel ja emeriitsex on ÜKS JA SAMA HAIGE INIMENE???mustamine hakkas sellest,et keeldusin toodeliga suhtlemast,siis pani ta kuulutustesse mingi haige nõuande yles....vastasin sellele,siis kustutati mu vastus ära...tundub,et tegemist on haige ahistajaga siin saidil...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 21:54
Ära tee sitast väljagi, sellised ei vääri muud nime kui pamperss mafia
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 22:03
Miks siis ainult osa teksti kustutati? Võiks kohe terve teema kustutada!! Koomikud. krt küll maivõi.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 22:08
eem miks on küll mitu teemat sama pealkirjaga erinevas kohas? Ma juba arvasin ,et lähen segi natuke
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 23:03
hmmm...valida ,parmaleikin...mis teema alla panna,et ikka nähtaks...no sinuga asi selge oledki segi
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 23:05
Vahest juhtub. Igasugu asju juhtub! aa mis sa reklaamid siis seda asja niiväga?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-10 10:13
Ahh, tead. Osa mehi ongi jobud. Või siis nägid su siredat säärejooksu ja kaotasid viimasegi mõistuseraasu. Aga selliste lollide vastu aitab ainult nendest mitte välja tegemine. Nohh, ok, üks kena sinine silm ajaks ka asja ära, aga selleks pead neid reaalselt kohtama ja see pole vaeva väärt

Nii et pea püsti ja ära põe mõne idioodi pärast! Pigem no.. kui kasuta neid kui idiootide välimäärajaid- kui keegi neid tõsiselt võtab, siis ongi idioodid valmis!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-10 10:39
tnx margus kasuta kui idiootide välimäärajat ... kümnesse panid nii teengi edaspidi.
ja parmaleikin-ma ei reklaami...irw,mis veel ma vähemalt hoiatan teisi naisi ja üldse kasutajaid.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-10 11:15
Aga palun! Ning reklaami pealegi. Nendel idiootidel on vähemalt meelelahutuslik väärtus- lollus on naljakas. Vähemalt kõrvaltvaatajatele, sinul võib see ebameeldivam olla. Mind ajab see emeriitsex lihtsalt naerma. Et niii lolll ei saa ju ometi olla... aga näe, lolluse osas on inimkond alati nõus meeldivalt üllatama
˅ näita rohkem ˅
2009-12-10 14:11
niii lolll olla on valus jah
˅ näita rohkem ˅
2009-12-10 15:13
No siis põhimõtteselt- nii loll, et lausa naljakas? Ning muideks, lollide üle ongi hea naerda, siis solvuvad teised

Muideks, ma saatsin sellele va toobalile huvi pärast kirja, et mis värk on, tema siis vastas:
"Charisma?...Iga hinnang subjektiiivne...Ennast-täis snoob-friik(roos, keset sitamerd)!!
Sry!,kui exin..."

Minu arust kõlabg see ennast täis snoob pigem õigustatult hästi- eriti kui võrrelda sellise sitamerega! Aga no eks maitse asi muiduig: P
˅ näita rohkem ˅
2009-12-10 16:53
siis on asi korras,teema ongi lahendatud ja maitseasi loomulikult.TNX, margus7
˅ näita rohkem ˅