Foorum
2011-10-27 23:28
Kellel on pretentsioone ja avalikustamist vajavat infot..palun teatage sellest siia.
pole mõtet risustada igat teemat selle Silverpoisiga.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 23:41
mina teen kõik endast sõltuva et tema äri ihas põhja läheks
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 23:42
see on siis see nimi, mida misha36 juba pikemat aega paljudele erinevatele inimestele pähe määrib. kust see nimi on võetud, ei kujuta ette. aga andku minna.
mina kahtlustan et misha36 on lihtsalt taha saanud selle inimese käest ja nüüd hädaldab nagu väike plika.
siiamaani pole ühtegi veenvat tõendit mingitte pettuste kohta, ainult jutt. jutt, mida postitavad kibestunud pervod. ja nagu siin foorumis näha on, siis suurem hulk teemadest lihtsalt mõeldakse vihahoos välja.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 23:45
nüüd sa räägid juba ärist, ennem nagu kirusid ju et pettur ja pettur? sa vist ei saa ise ka aru mida sa taga ajad.
noh, kui kõrvade vahel tükk hapuks läinud kurki on, siis pole sealt jah suurt midagi oodata.
lase annast ka juba põhja siis.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 23:46
Noh kui nüüd päris aus olla, siis sellel "silveril" nupp nokib, et raha välja pressida ja mitte vahele jääda. Ning järjest ja järjest satub õigete tegelaste otsa, kellel raha nagu rukis kasvab.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-27 23:57
misha35, ma tean aga ma ei oska seda hetkel veel formuleerida. ma tean seda juba tükkaega. silver on lihtsalt silver, kuidagi peab ju sind nimetama. ma usun et ma saan selle teada, mul aega küll ja mul sportlik huvi su äri põhjalasta
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:05
ära unusta, et pervertlus ei kao seni kuni on inimkond. perverte on igal ajastul olnud ja jääbki olema.
mina ei aja mingit äri. mind ei huvita selline asi. sa tead vähe, ehk siis kogu sinu info pärineb siit foorumist, mille keegi kunagi postitas. kui ma hakkaks nüüd kõike siin foorumis leiduvat tõepähe võtma, siis on kõik naised litsid, vargad joodikud ja muidu lollakad ja mehed lihtsalt perverdid.
nagu siin lugeda võib, siis esineb veel ka inimsööjaid ja libahunte.
ja nüüd üks loll järjepidevalt laseb seda samat teemat nagu papagoi edasi.
mis sa arvad, et kui sinu info oleks tõene, et ma siin nii aktiivselt sõna võtaksin? no way
sellepärast ma ka räägingi, et aja oma missiooni edasi. naguinii ei jõua sellega kuhugi.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:10
miks sa siis raha välja petad? sa ise oled varas ja sõimad teisi vargad, jabur kuidagi?
sinul on kelmuse missioon, minul on selle takistamise missioon. me oleme nagu mõnes vanas politsei filmis
sina pätt, mina võmm - head võidavad
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:12
Kle,ole norm,sa ei ole Bruce Willis
Pervid peavad muidugi oma otsa leidma...ettepanekuid?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:15
irwwwwwww
ikkagi ei huvita, ma keeran tal kõik nässu
ma tean kõiki portaale kus ta esineb
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:17
misha räägib koguaeg petmisest. kui sa tahad ise nii kangesti võmm olla, siis peaksid ka väga hästi teadam, et kedagi ei tohi ilma kohtu lahendita süüdlasena käsitleda. veelvähem võmm.
kui sa tood siia selgesti välja kohtulahendi, kus mina, toonitan et mina, mitte mingi sinu väljamõeldud nimi, olen toime pannud kelmuse ja saanud ka karistuse selle eest, siis ma luban et lasen siit ihast igaveseks jalga.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:18
misha, sa oled ju väga paljusid inimesi siin selle nimega ristinud, kust sa tead kes täpselt kes on? msni aadresse ja muid aadresse vahetada on ju lihtne.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:23
sina ajad taga paragrahve, aga inimsed vaatavad seda asja natuke teise pilguga.
ja asjal on ka see võlu, et iga kelmiga, kaevatakse välja ka kelmi ohvrid, ehk siis perverdid, kes tuuakse kohtusse oma tegevusest aru andma.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:29
ometi sa neid ei vaheta palju. usu, ma tunnen su lõhnast juba ära. tee mis tahad, ma saan ikka aru et see oled sina.

mis perverdid. okei ma tahan näha sus Å¡houd näha, maksan sulle raha, miks sa mind petad? lubad ju masturbeerida kaamera ees, mis selles pervesset on? iha jutukas teevad seda paljud tasuta.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 00:32
just nii, iha jutukas!
ja kes teevad? normaalsed naised? daaa... tasuta ei saa sa isegi kirikust palveloosungit! takk!
ma ei viitsi tõesti sellel teemal vaielda. tegin vastava teema, kuhu kõik pervikud saavad oma hädad kirja panna, et säästa foorumit risustamisest.
minu jaoks on teema lõppenud. nägemist!
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 01:00
kuhu sa kaod? sa ei kao ju kuhugi. sa oled juba nagu juuksur kes koguaeg lubab, aga ei suuda
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 01:03
juuksur on siis see utha?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 01:06
olgem ausad, siin saab vähemalt naerda. lugedes seda jama siin. inimsööjatest ja muudest tegelastest.
armusuhetest mida lahatakse läbi valesüüdistuste jne..
pervikud, petised, hoorad, suguhaiged jne jne.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-28 01:08
aga kas ka sinu üle naerdakse?
˅ näita rohkem ˅