Foorum
2011-10-13 21:09
tegu väga ebameeldiva inimesega . valetab ja püüab vale inimesega esineda. kui oma tahtmist ei saa siis hakkab ähvardama ja solvama. tahab kohe peale 3-5 kõnet külla tulla(ja mitte lihtsalt korraks)ja kui keeldud ka sellest siis saad sellise sõimu osaks lihtsalt vaadake sellisega ette .tal on vist veel kasutajad ........
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 21:15
aga kirjuta ankeeti mitmenda kõne järgi võib sulle külla seksima tulla
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 21:41
no seksist pole nagu juttu
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 21:47
Ettevaatust on üks sõna
Pole ime, kui teid nii lihtsalt tillitatakse
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 22:03
seda meest tean minagi. julia jah on üks sõna aga sellise asja pärast ei pea norima . tegu on väga jälga mehega . püüab petta ja valetada.on täpselt seniks normaalne kui mingi lootus ,et midagi lootust välja petta voi kasutada kedagi hea elu saavutamiseks. mina ei lasknud ennast lollitada ja asi lõppes sellega et mul on sadu väga koledad sõnumed ja vastamatta kõnesi , nii et kui ei soovi ebameeldivat kogemust hoitke eemale minule isiklikult pakkus nalja ,hotelli ostu, kaubanduskeskuse ostu ja mida kõike,pluss tahtvad teda 17a neiu kellega soojale maale läheb
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 22:09
Peab ikka lammas olema, kui usutakse igasugustesse pakkumistesse, reisidesse jms. jamasse
Iga mees tahab siis:

1. Kas alati midagi vastu (loe: seksi)
2. Ta on lihtsalt petis. (loe: ta tahab ikka seksi)
3. Ta on petis, kes loodab petta idioote (ja tahab saada seksi)
4. Ta on petis, kelle pettused õnnestuvad ja rumalad naised tulevad siis foorumisse nutma (ta ei saa seksi ja naised tulevad halama)
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 22:14
hoplaaa tundub ,et nais petur saabus ka
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 22:17
Mina pole mingi pettur, eks
Lihtsalt ma ei kannata rumalaid inimesi, kes usuvad igasugustesse imedesse, nagu Nigeeria e-mailidesse ja siis tulevad hiljem halama, et kuidas nad ikka tünga said. Inimesed, omandage enne mõistust veidi ja siis avastage enda jaoks laiem maailm.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 22:32
kallis julia inimesed pole uskunud teada ja lihtsalt hoiatavad . minule tundus sai kohe kahtlane . ja tegelt on hea teada et inimesed hoatavad . arvan et ingi moment vajad ka sina seda kunagi. kuigi mulle tundus see härra koomiline
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 22:36
Mul on õnneks piisavalt mõistust, et mitte igat kosmilist pakkumist uskuda ja sellele pimesi vastu tormata
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 22:41
järjekordne postitus hoiatustesse mida tuleb võtta teistel huumoriga.
lolita ja pettumus-tõestate ainult enda lihtsameelsust,naiivsust.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 22:43
panin otsingusse iluspoiss ja sain päris hunniku neid, kellest üldse jutt on?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 22:51
Hohoo ,Härra Imeline Tartust on paljastatud. Loodan et keegi pole sinna pange astunud. Olen ise temaga korra suhelnud ,väga peale tükkiv ja ei tunne sõna ei . Polnud vaja isegi kohtuda ,et aru saada mis saast ta on Muidugi on ka naisi kes ta õnge läheb ma kardan ,sest oskab hästi mulli ajada Sõbrannaga oli nii ,kuulasin kõrvalt mis rääkis ,saime naerda aga samas õnnetu ja üksik naine kui on läheb õnge vist küll Kallid naised HOITKE eemale iluspoiss kasutajast ja kui ma ei eksi siis oli mingi elumees vist ka kuna kui ühe plokkisin siis kirjutas mujalt
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 22:55
risto18 ,mina nägin teda läbi ja lihtsalt haarasin teemast ja hoiatasin ,pettumuse tekstist võib sama välja lugeda ,et ka tema ei läinud alt ... kallis noormes süvene veits mis kirjutatakse .
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 22:59
iluspoiss ,sedasi kirjutamisega lihtsalt .on pildid maha võtnud ja ankeedi suht tühjaks teind
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 23:01
lolita-lollustesse pole võimalik süveneda.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 23:06
risto aga järsku leiad sarnasust endas selles härras ja sellepärast oletki sellinne
˅ näita rohkem ˅
2011-10-13 23:25
pettumus505- pean sinule tõsise pettumise valmistama ma ei otsi kellegist sarnasust
aga teie huumor jääb ikkagi huumoriks siinsetes hoiatustes
˅ näita rohkem ˅
2011-10-14 00:14
irw.....iluspoiss.....üks koledamaid tartus......tõõtas......seda vist ei tohi öelda....
....minu postkast avatud
˅ näita rohkem ˅
2011-10-14 00:27
mis te nüüd karjakesi olete ühe mehe kallal oma pettumust väljendamas, kõik te lendasite temaga orki või
˅ näita rohkem ˅
2011-10-14 07:56
Oh,tüdrukud....alustades suhtlust internetis....reegelid..
nr1.Pea enne pikka kirjavahetust ja püüa välja selgitada isikuomadusi,mees,kel kombeks ähvardada jne teeb seda ka kirja teel.
nr2.provotseeri...hull hakkab õitsema,normaalne mees ei muutu
nr3.mitte mingitel tingimustel ära anna oma tel nr(osta kõnekaart),ära avalikusta oma isikukoodi ega kodust aadressi,kohtuge neutraalsel pinnal...rahvast täis kohvik,park jne
nr4 kui oled täielikult veendunud,et tegemist on igati korraliku mehega,pea siiski alati silmas raudreeglit-ära kutsu meest oma koju.Õige mees ei soovigi su koju murda...
nr5...targem on siiski tutvuda reaalses maailmas ja jätta netikontod lihtsalt meelelahutuseks.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-14 09:21
to caribian: hea soovitus, kuid kõik oleneb inimestest.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-14 10:49
seksimiseks oma kodu on alati turvalisem kui võõras kodu. võõras sa ei tea kunagi, kes sisse sajab, kas teise elukaaslane, vanaema või sõber kes tahab kolmandaks tulla. hotellis või motellis seksimine on näiteks minujaoks labane ja odav.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-14 10:51
numbreid varjata ei ole ka mõtet, tänapäeval on kõik internetis olemas, kes vähegi viitsib tuhnida, see leiab kõik üles. teiseks on eesti nii väike, alati keegi tunneb kedagi kes sulle kõik ära räägib. lihtsam on paksem nahk endale selga kasvatada kui pidevalt põdeda.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-14 17:46
Patoloogiline pervert ei viitsi hakata kedagi jälitama,ta leiab uue hobi.Kui naine talle kõik info kandikul ette annab,siis loomulikult ta hakkab seda naist ahistama.
Esimesteks kohtumisteks sobivad siiski neutraalsed pinnad.Kodu on liiga isiklik.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-14 19:21
muidugi kui sul on kodus mees ja lapsed siis tulebki kusagil nurgataga ära nahistada või tuba võtta, kus registraator juba lõhnast saab aru mis teoksil.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-14 20:00
ikka kole. seksid seal kus tuhanded on seksinud ja higistanud, oma trippereid ja klamüüdiaid vedrudeni sisse pressinud. pärast seksi lebad miljonite surnud spermalaste luude otsas
˅ näita rohkem ˅
2011-10-14 20:11
pushup kallike siis on sul vedanud või pole asi nii kaugele läinud veel, ka minuga sutles ta algul meeldivalt ja aina libedamaks läks kui midagi minu kohta teada sai no viimane sõnum oli täna ,söö sitta lits ma saan sult keppi iga kell,mind tahavad noored naised siis kepin sinuga ka ..... ei saa ültse aru mis tal viga või mis tema peas toimub
˅ näita rohkem ˅
2011-10-14 20:50
Lolita, ei toimu ta peades midagi erilist, need läksid tal lihtsalt segi
˅ näita rohkem ˅
2011-10-16 22:34
Ma ei tahaks küll mingi tähenärija olla, aga siin foorumis hakkab juba vaikselt pinda käima, et vähemalt pooltel sõnavõtjatest puudub elementaarne kirjaoskus. Kui ikka korduvalt D ja T segamini aetakse, siis kaob igasugune huvi kommentaari tõsiselt võtta.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-16 22:57
JOG, korralda palun meile eesti keele kursus
˅ näita rohkem ˅
2011-10-16 23:19
Mu kriitiline tähelepanek ei käinud Sinu kohta, foxy. Aga kui sellest hoolimata privaatset kursust soovid, siis ütle aeg ja koht ja veinimark.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-16 23:22
Selle sõna üldse/ültse kohta oli siin isegi omaette teema ja selle üle pole isegi keeleteadlased üksmeelele jõudnud.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-16 23:23
Sellisest keelekursusest ei saa ju keelduda
˅ näita rohkem ˅
2012-01-12 20:01
Mul oleks selle iluspoiss kohta paljugi öelda.Aga kokkuvõttes võib öelda et tegemist on paraja perverdi ja igast otsast väärastunud tegelasega.Jõledamat inimest pole mina oma elus kunagi kohanud.Päris nimi Toomas Treufeldt
˅ näita rohkem ˅
2012-01-12 21:49
huvitav, kus need adminnid nüüd on konfidentsiaalseid andmeid on lekitatud.
sirleeeee, auuuuuuuuuu, palu teema kustutada
˅ näita rohkem ˅
2012-01-13 12:09
misha36 aga kuidas sinul selle seksiga lood on? kui tihti sa nö. otsapeale saad?
˅ näita rohkem ˅