Foorum
1
2
2011-09-15 03:20
....ma olen väga nördinud inimeste kohta , kes teisi - sõna otseses mõttes sitaga üle kallaksid....lugesin enda kohta asju mida ma isegi käsu korras ei teeks.....ma saan aru kõik me ei sobi kokku aga see ei tähenda veel , et ma hakkan mingit oma kunagist tutvust teiste ees mõnitama......olen minagi ilma jäänud ...jään kindlasti ka edaspidi ja alati on sellel mingi oma põhjus....seee mis mu kohta kirjutati on alatu laim ja ma palun kõiki , kes mind vähegi teavad ....võtke sõna ja tehke vaesele ajuinvaliidilile selgeks , et internet ja eriti see sait ei ole koht kus oma vaimuhaigust välja valada....kas ma olen ikka õigesti aru saanud , et siin pigem tutvutakse mitte ei tapeta....ma tunnen inimesele kaasa aga ma ei saa teda armastada kuna ta on diagnoosiga hullumeelne....mina olen ennast nõus näitama ja muide ma näitasingi siin oma pilti las näitab tutvustab ja teeb ennast avalikuks ka see inimene , kes teab , et olen pervert......mul pole elus midagi muud vaja kui et inimesed saaksid hästi läbi ja suudaksid olla teineteisele head ja armastavad.....me kõik soovime head ja ilusat....vabandage liiga pikk jutt sai aga ma pidin siia uuesti tulema kuna see oleks muidu rikkunud mu elu....õnneks mind tuntakse väga hästi ....aga ikkagi esimene ja viimane kord kus ma neti komme ise kommenteerin.....vat mõelge siis miks ei panda siia ülesse omi pilte ...ahhhaaa. armastagem teineteist.....kõike ilusat....
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 07:17
Sattusid jälle hüsteeriasse nagu tookord kui sinult presrvatiivi nõuti.....kuna sa ei kasutanud saatsime sind pikalt.......ise tead milline poiss meil kolmadaks oli....;D kes keda seejärel hakaks ahistama ?????!!!!!!! Tead ise väga hästi... lõputud helistamised.... smsid...ole eelkõige aus enda ja teiste vastu... isegi vaatamata kui sa bi oled austa neid mehi ja poisse.... ja hooli nende tervisest KASUTA KUMMI ja kui sind pikalt saatetakse ...ÄRA HAKKA ÄHVARDAMA. sinu salaeluga pole kellelgil asja...kui just sinu naine jälile pole saanud D....siia ma sinu ähvarduskirju ei hakka copima... väga hästi oskad inimestega manupuleerida. ,,,,kõike ilusat D
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 08:18
ohh teid noori
nii väikse ja elementaarse asja peale nüüd tülli pöörama
kumm peaks ikka tänapäeval nii elementaarne olema nagu hommikuti hambapesu v6i tuttava tervitamine kohtumisel
kummiga kaitseme end ja näitame hoolivust ja lugupidamist partneri suhtes
Põnevaid ja meeldivaid kohtumiseni edaspidiseks ja orgasmirohkeid õhtuid-öid !
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 08:48
Mina seda "omamoodi volüümika piiga" hoiatust ei usu, on lihtsalt põhjust mitte uskuda. Tean 110 % , et hoiatus on üritamine teist solgiga üle kallata. Kuna "ripun" ise ka "hoiatuste häbipostis" - siis tegelikud põhjused võivad olla hoopis proosalisemad - ei soovita suhelda, kohtuda vms. Nõmedatate hoiatuse kirjutamiste asemel hoiatajad minge parem õue ja tehke seal sporti
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 09:32
kaitsekõne pidaja ka müraka mingi grupixa kõhuõde ve ?........ said ikka korralikult suhu ja kõrva ja tagumikku
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 14:43
Kuidagi raske uskuda ......... tunnen cool-i aga mitte sellise inimesena milles teda siin süüdistatakse. Cool ma ju ütlesin igasugu "solgiauku" ei peaks nagu surkima
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 15:45
hakkab tulema ........ütlesid sa jeee ...et kasutagu ALATI KUMMI kui sexib ka grupisexis...vahet pole kas meestega , naistega..tunned sa jeeee... IRWWW. coolul ainuke hirm kui oma naine saab teda.....kummi kasutamisest tal savi....kas sinu "solgiauku" surkis ilma kummita vä ???!!!!!! Lao inf oma tuttava kohta aga letti.....
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 16:03
sa oled ikka tõesti puudega See oli lihtsalt sõbralik soovitus talle Sorry aga mina oma elu siin avalikult küll lahkama ei hakka. Lihtsalt väitsin ja väidan , et tunnen teistsugust coolerit ja üldsegi mitte sellel tasandil nagu sina Nii, et lahmi edasi preili
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 16:17
kipitab vee ? ......tegelt juba andsidki väga otseseid vihjeid...... et teistsugust...missugust ??????!!! ju sa siis nii pandav memm polnud ...laskis sinust lõdvalt üle.... jutt käis KUMMI KASUTAMISEST..... proovi lollike aru saada..eriti kui gupixas on ja teist meest pannakse.... kas sind kepiti või võid ilma...... ära heieta..
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 16:27
Sina hullar katsu arusaada , et mehe ja naise vahel eksisteerivad ka sexivabad tutvused Ju su amet on sulle pähe lõõnud Ja väidan ikka endselt, et tunnen teistsugust coolerit.... meeldigu see sulle või mitte ja mul on raske usukuda mida su haige fantaasia siin veiutab Muidugi ma pooldan turvasexi Nii, et rahune maha eks
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 16:34
IRWWW.....asooooooo...mida sa siis targutad kui turvasxi pooldad...ise alustasid, oma solgiaugu jutuga... ju oli siis põhjus... ei ole sa pidevalt oma muska kõrval kätt jalgu hoidmas...... isegi cooleri sugune jättis sind kepist ilmaa......mine koju lastele putru parem keetma...sellise näruse ja kulunud pluusiga siin.....sponsorit ei leia vee nati häbelik tümakas
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 18:30
nu nüüd läheme juba isiklikuks jah. Selle sponsori otsimise kohapealt ega ma saa ju sinu tööd ära võtta. Ja pole ma sinu cooleri peale kunagi pretendeerinud ja veel vähem on ta minu muska. Sinus räägib ikka sexist ilma jäänud kibestunud naine. See mis minul seljas on ei puutu küll sinusse. Tee silmad lahti piiga iga teine naine siin saidil on prostituut ise nad armastavad küll end kutsuda peenemalt sponsoriotsijaks nagu see muudaks nende olemust. Mina eelistan omale elatist teenide ikka ausamate ametitega. Ja ma soovitasin kord coolerile jah, et üks endast lugupidav mees ei songi igasugu solgiaukudes.Tundub et nüüd ta siis leidis paraja sinu näol. Neid asju oleks te saanud ka omavahel klaaritud mitte siin sedasi sopaga ülevalades. Ja sinu üllitisi siin lugedes tundub et ikka cooleril on õigus... sorry aga oled ikka puudega küll
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 19:00
et nagu teadsid .........soovitanud siis KUMMI KASUTADA..!!!!! ??????.kui nii suur sõbranne oled.... mitte ära siis vahuta ja teisi naisi prostideks sõima...ka solgiaugus võib kummiga lobidstada........juhmaks millest sa aru ei saa.....
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 19:14
Tundub et sinul on arusaamisega probleemid. Lepi sellega, et võib olla ka sinust erinevaid arvamusi. Ja mis me jahume siin üldse sinul oma arvamus minul oma. Lihtsalt tunnen seda meest piisavalt kaua ja mul on tõesti raske usukuda seda milles teda süüdistad ja teisi hoiatad. Pigem see teie omavaheline probleem eks ja miks oli vaja seda avaliku paska siin. Sorry kui solvan aga see kuidas sa siin lahmisid ja isiklikuks läksid siis tunnen talle tõesti kaasa ja pigem usun tema juttu kui sinu. Ja ups nad on jah sponsoriotsijad .... kõlab ilusamini küll
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 19:21
..ära ürita nüüd siluda ega pugeda...sa rääksid juba ammu ennas sisse... cooler ma hoaiasin sind... hoiatasid aga mehike ei võtnud õppust vää ???!!!!!! Ikka paugutab edasi... jutt käis sexis, ka grupisexsis tuleb alati KUMMI KASUTADA.. pole vahet kas pannaks mehi või naisi..alati tuileb KONDOOMI KASUTADA.. mine pane nüüd veic parem särgiräbal selga ja vaata et pudru põhja ei kõrbe
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 19:32
Tead neiu arva mida tahad. Ja selle nn särgiräbala võin sulle annetada nii heast südamest.... Ja üldse sa ise ka aru saad kui madal su laup tegelikult on väääää Tõesti kulbiga antud ja toobiga võetud.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 19:37
rahune nüid ja puhka jalga... mina rääksin PRESKUST,,KUMMIST..KONDOOMIST..selle kasutamisest ...sina rääksid oma oma hoiatustes cooleril mitte solgiaukudes sumada......teema üks.... mida sa vahutad ja nüüd keerutada.. ise rääksid mehikese sisse oma keerutamiset ja hoiatustega......
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 19:53
Tead sa puhka ise jalga , sa süüdistasid konkreetset inimest ja ma julgesin sinu süüdistustes kahelda kuna tunnen seda inimest.
Mis krdi keerutamise ja hoiatusega, mina sind ei tunne ega tahagi tunda. Kui ise arvad end ka nende solgiaukude alla on see sinu probleem. Järgmisel korral otsi siis parem fekalist lihtsalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 20:01
IRWWWW....särk ärritus vee?????""""" sinu sõnad...ma hoiatasin sind cooler ,et sa igas solgiagus ei käiks...järelikult oli põhjust hoiatamiseks..... keri ülespoole ja loe oma jura....sina ise avalikustasid oma hoiatused......rääksid sisse..MINA RÄÄKISIN KUMMI KASUTAMISEST, mis on elementaarne ...veic häbelik juhmaka sei saa aru vää ?????????? Mine siis häbene nurgas ???!!!! Mine joo nüüd suhkruvett....
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 20:12
sinul peaks häbi olema. Ja tead keri sinna samusesse. Ajukääbik on ikka ajukääbik.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-15 20:24
mehike otsis grupisexi...sa pole sellises asjast kuulnud vee ??? grupp on mitu meest, naist.... grupixas tuleb ka kummi kaustada..vahet pole, kas panna mehi või naisi..mehike tahtis mõlemaid panna... ka pisid meeldivad... seekord vähemalt...kummi nõudmisel kukkus kinuma.. no veic rohkem oli kärakat manustanud... sinul käib pimedas ja teki all vää....see sinu probleem... mõned on lihtsalt vabameelsemad..kui kummi ei kasuta pole vaja pärast kinuda ...ega hüsteeritseda...... sina rahune ka nüüd maha... küll leiad uue mehikese kelle kaitseks särgiräbalat ja oma plekilisi tisse tuulutada.... ..aaamen
˅ näita rohkem ˅
2011-09-16 09:23
coolikene, jannuke, ära ole nördinud. Jutt ju jumalast õige. Sul igas linnas, igas riigis naine keda käis aegajalt keppimas, mõnes kaks. Oleme koos hullanud rohkem kui kolmeksi, ikka kiikad ka mõne poisi poole. Aga kondoomi kasutamiset saapole kunagi olnud huvitatud, ei saagi seda ise peale. keegi sind pole tahtnud siin tappa, vaid korrale kutsuda, aga muidu oled sexi PPPP, enda arust, tegelt oma pisikese tilliga kes ei oska naisi orgasmi viia, õpi mees, õpi, juba vanus küllaga, kondoomi õpi kasutama
Kiitos
˅ näita rohkem ˅
2011-09-16 09:56
Ja selleks oli vaja Sul kohe hommikul konto teha,et seda kuulutada????....
Kulla omamoodi Getterikkene...Ikka selline kibestumine ....Milles nüüd häda???...Ei kasutanud kondoomi...ja siis???...Keeldusite ilma kondoomita ja siis???...Igaüks ju ise teab,kas kasutab või ei.....Ja kui väidad,et igas linnas naine või paar,miks siis alles nüüd hädakisa.....Vaevalt,et Sina ainuke korralik oled ja kondoomi kasutamist nõuad....Mõeldes kui palju on riike maailmas..ja Eestis linnu...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-16 09:58
te olete siin nii armsakesed. ainult loe ja imesta. või olete nii armunud?
ma ei saa ainult aru sellest, kuidas need juhmakad ja kondoome mitte kasutavad mehikesed kellegi teele kogu aeg satuvad. kas siin pole mitte tegemist ka enda lohakuse ja hoolimatusega? või süüdistame teist poolt edasi?
ja mis on teie arust vabameelsus?
as see ongi grupikas, veidi kärakat mitme peale ja raju seks erinevast soost partneritega? seejuures vahendeid ja partnereid valimata. aga miks siis mitte ka kummist loobumine? äkki tähendab kummita seks ka kellegi jaoks vabameelsust? äkki nn ohtlik seks erutab neid?
tehke oma partneritele selgeks, mida nad peavad grupikale tulles kaasas kandma ja mida neilt ei oodata. suhelge rohkem.
vabameelsus ei vabasta veel kedagi (loe: kumbagi poolt) vastutusest ja seksida peaks suutma ka kaine peaga.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-16 10:49
Peaaegu sama kahekõne kui teemas "üdini läbi nämmutatud kasutaja Coya" (seal siis aikoni ja coya vahel) ---ainult nemad ei sõima üksteist, vaid ajavad niisama tühja juttu!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-16 10:56
haiged inimesed oma haige ibaga!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-16 11:01
Paguta ühesõnaga meest või naist, vahet pole kuhu aga pauguta, kasuta alati kondoomi Siis ei tõuse ka kisa kära
˅ näita rohkem ˅
2011-09-16 11:06
JÄTA ENDALE MEELDE, TAO PEALUU SISSE, ET KUMMMMMMMMMM ON SEX!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-09-16 12:06
Kumm ise ikka mingi seksija vast pole, ikka miski asja otsas võiks olla.. kui muidugi kondoomist jutt käib.. Muidu..keegi vajas v- "Järgmisel korral otsi siis parem fekalist lihtsalt." Tartus-Tartumaal täitsa pakkuda teenust- koos masina-pütiga...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-16 17:52
No ma ei tea!!!!!Täiesti tavaline eesti mees.(kolm min.koos pesemisega)
Õnneks meie umbes poole aastase suhte jooksul ei õnnestunud minul küll teda kunagi täis peaga näha.Pigem vastupidi oli ta täis romantik ja mereääres jalutaja.Ei tulnud ta mulle kunagi ka tühja käega külla.(kommid,shampused....)
ma ei väida,et ta hiljutise murega kaasnesid ka meeletused,aga solvata pole ta ehk kedagi tahtnud.
Muide kasutasime me alati kummi ja oli ka kuhu otsa panna ja ta sai sellega suurepäraselt hakkama
Ja me pole ihas tuttvunud tuttavad.Väga tore ja igati austusvääriv meesterahva.Meil oli suurepärane kooslus.
Jaanus anna mulle andeks,kui ma sulle haiget tegin
˅ näita rohkem ˅
2011-09-17 08:21
Ei coolicesel, .(kolm min.mehel koos pesemisega) pole sinust ammu sooja ega külma, tal alati olnud mitu rauda tules, hoopis veic suuremad mured, saab elukaaslane, järjekordne salaarmuke teada, et käib grupixas ilma kummita paugutamas.........a kus teie siis tuttavaks saite? Mismis mure, tahad sa sellest lähemalt rääkida
˅ näita rohkem ˅
2011-09-17 09:01
Jälle üks tibin ei taha leppida, et teda vaid üheks korraks taheti
˅ näita rohkem ˅
2011-09-17 18:51
No nii,,ma loen ja mõtlen,et see issanda loomaed on ikka suur

Mul on ka au olnud Jaanusega suhelda ja mitte teps polnud see seksuaalne
Pigem romantiline ja kirgitoitev

Ja see laim,mida ma siit lugesin,on kibestunud naise laim,kes ei oska oma probleeme muudmoodi lahendada,kui siin välja elades,,näidates oma pettumust inimese suhtes.

Nii,et Jaanus,mine poodi ja osta kumme,siis ei valata sind solgiga üle
˅ näita rohkem ˅
2011-09-17 18:56
Hm ja et siis nagu tühja kohapealt tulevadki need laimamised? Arvate, et kellegi igavusest?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-17 20:45
Ei tunne Jaanust,aga selle reklaami peale tahaks teda juba isegi näha
Ehk osavalt planeeritud enesereklaamikampaania?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 02:57
Inkvisitsioon on toimunud. "Kättemaksukontor" võiks nüüd küll lõpuks teemaukse lukku keerat. Niimoodi ei julge varsti keegi enam kellegagi siin suhelda või suhtlemisest keelduda.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 12:13
IRWWWW... sexi rates vee ?? Cooluke meil ju sexi rates tegija, tegija, tegija..pp. Nuh jäi oma vabaelukaaslasele lihtsalt vahele PPP
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 17:33
Kumm ongi vaid ettekääne, tegelikult häirib tibinat ju elukaaslane
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 18:57
Kohutav kui labaseid naisi on.Ja väärikusest pole riismeidki
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 19:16
IRW. Vaat kes räägib. Sina ja väärikas, alles jutustasid mahlaselt oma suhtest, kummi peale rebimisest, oma kolmeminuti kepist....lubage naerda..sina ja väärikas......PPPPP Sina ju rebisti kolmeminuti keppari nime tillipidi avalikuse ette.... sexirate miisu
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 21:22
getterike mis sul viga on?Või mis sul valutab?Meie suhe oli siiras ja pole minul küll häbeneda miskit.Ja kui sa ei tea veel siis ma arvan,et pea aasta on ta juba naisest lahus.said ikka kõvasti vist ninapidi
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 21:33
Jatke juba meest rahule. Normaalne ja hea mees on.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-19 09:28
Mina olen teemaalgatajaga suhelnud üle kahe aasta. Pean tõdema, et väga intelligentnetore ja meeldiv suhtluskaaslane. Mis sexi ja kondoomi puutub, selle kohapealt kogemused puuduvad. Cooler, tore sõber, ära pane tähele neid hulle naisi. Las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi Aga mõistlik oleks küll enne kordi kontrollida, kellega suhtled, et selliseid fuuriaid oma elust eemal hoida.

Võimalik et inimene soovib oma elus midagi ekstraordinaarset kogeda ja katsetab midagi ennekuulmatut, ega ta siis veel pervo pole.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-21 07:37
No ma ei tea, olen cooler692000 suhtlenud päris pikat. Ehk üle kolme aasta. Tuttavaks saime teises portaalis.

Tavaline eesti mees, nagu siin keegi juba kirjutas, kolmeminuti mees. Meie kasutame alati kummi.

Natuke küll pehmeke, tõugata ja lükata. Lubas ehk mõnele naisele liiga palju...viimati oli mingi pahandus oma naisega. Ehk sellest ka mõni meeletus. Liikus ta ju paljudes sxportaalises ringi. Pervo ta nüüd küll sellepärast veel pole.

Jansa, soovitan soojalt rahanäljas üksikemadest ja muudest kiskjatest eemale hoida, siis ei tule ka pahandust ega kaebamist
˅ näita rohkem ˅
2011-09-21 10:43
Õhtul enne magama minekut tegid konto, ja hommikul enne tööd teadsid sellist viisakat kaitsekõnet siis tulla kirjutama!!!!! ----------kas kõne ilmutas end unes!?!??!?!?!?
˅ näita rohkem ˅
2011-09-21 20:24
Nagu kirjutasin, tutvusime ja suhtleme ooler692000 ka teises portaalis. Kui vaatad minu profiili siis on teatud põhjused miks päris oma konto nime all ei taha esineda.

Mees pole tõesti mingi pervo. Meil kõigil omad eripärad. Isegi kui ta bi on, mis siis. Kummi oleme need kolm aastat alati kasutanud. Ka edaspidi kasutame. Siiani on saanud hakkama küll. Riistvaral pole ka häda midagi. Harju keskmine.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-21 20:41
Vat, kui tubli mees. Igas linnas ja igas riigis naine, sinuga kolm aastad ja naine siis oli kah.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-21 20:44
ma vaatasin su profiili, leidsin sellise eripära, et naisterahvas ja tahad olla sponsoriks, kas see on see põhjus
˅ näita rohkem ˅
2011-09-21 20:46
Ta vist sponsoreerib cooleri juba kolm aastad.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-21 20:56
annabella aga on ka hea kumm?
˅ näita rohkem ˅
1
2