Foorum
2009-11-13 18:39
Vahva tegelane see zxc11
Jube heal arvamusel endast!!
Fragment Meie vahel peetud kirjavahetusest:
ooo, isegi mitte tööl ei käi raha pärast, vaid töö tegemise pärast, pole veel sellist inimest kohanud, teeniks jah, aga kas ikka tahetakse sind keppida, ma ei kepi raha eest, aga arvan, et lähen kepin raha eest 18 aastast ilusat, kui sind,aga see minu arvamus
tead, ma saan ka rahuldust ilma raha maksmata, ei pea kartma haigusi ja diskreetsus pole mulle oluline, aga jah, isegi sinusugustelt raha eest haiguste vabadelt on saadud haigusi, mitte mina, aga mõni minu tuttav, nii, et maksad raha ja garantiid ei ole, sa ei lase jah igat, piisab kui lased mõne, ja oled haiguse levitaja, või oled äkki suguhaiguste arst ja enne taha saamist ja imemist teed proovid, sinu lohutuseks võin öelda, mul ammu kena mimm olemas, kellega seda kõike teen, sellepärast siin suhtlen ja kirjutan nii nagu tahan, sest nagu üks tuttav paar selle lehe ühe lausega kokku võttis, see siin mis toimub, on nagu LASTEAED

Jube vahva!!
Ja kahjuks on selliseid siin teisigi!!
vaesed naised, kes selliste poolt solvatud saavad!!!
Aga pole lugu, iga halb tuleb ringiga tagasi!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-13 20:15
to nainenaine:jutust paistab, et tüüp on arstidega piisavalt suhelnud ja kui nemad tema peale ei ole pahased, miks siis Sina seda pead olema!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-14 13:14
Ega ma olegi... ma üldiselt LOLLIDE ja puuhobuste peale ei pahanda...
˅ näita rohkem ˅