Foorum
2011-08-25 23:42
Hoiatan kõiki naisi!

Pakub end sponsoriks ja siis tahab selle eest saada web showd aga raha ei taha selle eest kuidagi maksma.õnneks ise jutust juba sain aru et tegu on petisega.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 00:02
Kameeleon ju muudabki värvi
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 08:03
Aga see variant, et läheks tööle ja teeniks endale normaalset pappi, ega ei peaks veidrike käest paari eorot lunima. See võimalus tundub nagu välistatud olevat.
Tööle minna, areneda ja endaga hästi hakkama saada tundub vist nii vastuvõtmatu. Lihtsam on netis raha lunid ja meeste lollusi kuulata.

Mis vahet sel on mida mõne internetikiibitseja siin sulle kokku lubab. Mõni siin röögib ka, et sai lapse pankuriga. Mis ma pean nüüd pasundama, et näe petsi. Las ta siis unistab pealegi. Kõike soga mis siin kirjutatakse tõepähe võtab tõesti vaid väga sinisilmne inimene.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 08:37
Kõiki naisi pole tõesti vaja hoiatada, mõüni annab ilma rahata ka!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 08:50
Eksole. Vähe sellest, et ma oma vaimuvara müün. Hakka veel keha ka müüma. Endale ei jäägi midagi. See oli nõukaajal, kui kultuur kuulus rahvale.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 14:22
to: NSM

Tarkus on hea asi, kuid siin lehel pole seda enamusel kuhugi pista. Kui kodus veebika ees rinnahoidja äravõtmise eest võib küsida kümneka ja autos suhuvõtmise eest kuni viis korda rohkem, siis milleks töö. Kuidas Sa ette kujutad et lõpetamata algharidusega neidis kes suudab kalendrikuu jooksul paar tuhat euri maksuvabalt kokku imeda, teeb hea eluga lõpparve ja läheb miinimumpalgaga säästuka kassapidajaks, tehes 12 tunniseid vahetusi? Mitte never ma arvan küll...
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 14:37
puudel, ei usu, paar tuhat eurot tundub matemaatiliselt küll võimalik, aga päris elus annab seda välja imeda, sest nii palju kliente ei suudeta saada. kindlasti lõpetamata põhiharidusega naine ei oska rahaga ümber käia ja elab pigem üks päev korraga. isegi kui keegi teenib sellise summa, siis see summa kaob kohe taskust ja ta jääbki seda tööd igavesti tegema. mida rohkem teeb seda rohkem õnnetuks muutub ja seda odavam ta on.

lõpuks lähevadki kassapidajaks
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 15:40
Kire. Saab sisi väita, et kassapidajad on endised põhjakäinud imejad?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 15:46
kas mitte ei ole kadedus see, mis sind nii kriitiliseks teeb? kiremorvar? sina orjad oma ülemust 5 päeva nädalas kui samas mingi chick selle sama rahakese mitmekordselt weebika ees strippamisega tasku paneb.
jah veelgi, osad ei teegi weebikat ja panevad selle sama raha niisama tasu, see teeb eriti kadedaks ja see lausa sunnib sind siin petta saanud pervertide kaitseks lausa välja astuma.
jama lugu jah? küllap oled mingi odav laotööline kusagil odavas firmas ja elad oma piskust suht igavat elu, see seletaks ka seda et sul jätkub aega piisavalt palju oma elust siin foorumis veeta.
saa üle juba!
ja muuseas, puudli mainitud rahasumma on absoluutselt reaalne kuu kohta, mis weebika pakkujad taskusse panevad. lihtne rehkendus näitab, et kui küsida 15 minuti eest 10 eur ja päevas teha umbes 7-8 showd showd (tahtjaid on palju) siis teeb see päevas 80 eur ja oletame, et mõni päev on ehk kehvem, siis 1500-2000 eur kuus ei ole mingi probleem.
sellise raha eest orjad sina aga oma ülemust 3-4 kuud.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 16:07
Aga kuhu jääb see stabiilsus?
Mina näiteks tean suht kindlalt, et saan järgmine kuu jälle sama raha ja üle järgmine kuu ka veel ja isegi järgmine aasta.
Nende tüdrukute/poiste kohta seda öelda ei saa. Järgmine päev vbla pole neil ühtegi klienti enam!
Jaa siis veel see luukerede kappi kogumine. Mis nad siis arvavad, et ten noorelt veebikat ja jään eluksajaks tundmatuks. Ühel ilusal päeval, kui kilente enam ei ole, siis peab kuhgi tööle minema ja siis..... vaatab sealt tööandja lauatagant vastu endine klient. Mis te arvate, kas tüdruk saab tööd või ei saa? Njah kui see tööandja ise just persekukkund firma ei ole.
Järgmine teema on menti ennast kirja saada. mis te arvate, kui suur on võimalus normaalset tööd saada?

See veebikate ja prostitutsiooni värk on rohkem selline kamikaze värk. Saad korra hea elupeal olla ja siis ühelpäeval on see lillepidu läbi klõpsti.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 16:29
Tead parma, inimesed on erinevad ja kohati lausa geneetilise koodi poolest nii et seda ei saa nende eluajal muuta.

Stabiilsus? Häh?

Umbes 10% kogu inimkonnast ei ole suuteline stabiilset elu elama. Nende kaasasündinud loomus on neile sisse kodeerinud rutiinitalumatuse. Ja erinevate uuringute alusel oletatakse et umbes 75% vangis istuvatest krimidest ja 80% prostituutidest on niisugused inimesed, kes rutiinses stabiilses keskkonnas elada ei suuda. Paraku enamuse jaoks kokku klopsitud elukorraldus ei jäta niisugustele inimestele palju valikuid.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 16:33
erotic: sa paned ju raha PETMISEGA tasku, sa ei paku kellegile mingit showd. ma võin ka sinu korteri tühjaks teha, asjad odavalt pandimajja müüa ja siis kiidelda edukusega

kui sa tõesti imeks 2000 euro väärtuses iga kuu munni...
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 16:51
Njah. Mina küll nii ei saaks elada. Ma ei viitsiks terve elu mõelda, et ei tea kas homme tahab keegi imemist või mitte. Mis siis saab kui ei taheta? Tuksis see värk. Mis tagavaraplaan on?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 16:54
ma ei usu et nende reaalsete showdega keegi midagi teeniks. selle tegemiseks kulub rohkem vaeva kui raha sisse tuleb ja kui korra netti juba müüd kellegile, siis teistel on see juba tasuta. sa pead koguaeg uusi ja uusi videosid tegema. kaua sa end ikka tuimalt susid nende jublakatega, ükskord muutub see väga alandavaks
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 16:55
ma ei usu et nende reaalsete showdega keegi midagi teeniks. selle tegemiseks kulub rohkem vaeva kui raha sisse tuleb ja kui korra netti juba müüd kellegile, siis teistel on see juba tasuta. sa pead koguaeg uusi ja uusi videosid tegema. kaua sa end ikka tuimalt susid nende jublakatega, ükskord muutub see väga alandavaks
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 16:59
mis sa arvad et eesti tipp-rikkurid on sinumoodi kusagil laos kärusid kolistades rikkaks saanud? sina orja rahus edasi ja oma üksluise elukese lõpus on sul meenuttada vaid krigisevat transportkäru ja joodikutest tööksaalasi.
näiteks, www.alastonsuomi.com (soome iha) lehel tegutsevad camgirlid, lehe kasuks töötavad, teenivad minuti peale 2,30 eur, ja mitte mingi vagiinas sonkimisega vaid lihtsalt cammi ees hööritamise ja passimisega. sinna samale lehele saab ennast sättida ükskõik milline tüdruk.
kuna sa asjadest suurt midagi ei tea ja sinu info pärineb ainult siin foorumis halamas käinud pervetidelt, siis ei oska sa aimatagi, palju sellega teenib.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 20:52
sellise käkk lehepeal teenivad, usun ka või? kui palju siis klient minuti pealt maksab, 5 eurot või 10 eurot?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-26 20:55
tipprikkur
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 00:18
kle parmaleikin
kuidas saab tekkida niisugune olukord, et on enamvähem pandav naisterahvas kes nõus munni imema ja mitte keegi ei taha imemist? minu arust on ainus võimalus järgmise aasta lõpuks ennustatav maailmalõpp, järgmisel päeval pärast seda vist pole tõesti ühtegi munni alles
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 05:27
sellise käkk lehepeal on 3 korda rohkem inimesi onlines kui siin ihas. minuarust on see leht väga lihtne ja kiire. võrreldes selle ihaga.
kui ihas on 20.00-23.00 vahel onlines maz 600 inimest korraga, siis seal lehel 1800-2000. ja soomlane on kordades rikkam kui eesti laotööline. soomes on töötuabiraha juba suurem kui eesti keskmine kuupalk.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 09:17
no aga löö seal show püsti või keegi ei taha sinu vemba vaadata 2.35€ minutis ja soomes petta on veel kriminaalsem värk kui eestis?
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 09:56
a mida sa ohid siis siin,mine oma soome ihasse ja tõmble seal,kuradi idu.või oled seal oma petturluse ja tõmblemisega põdrad ää tüüdanud
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 10:20
puudel. Lihtsalt tekib teine imeja, kes teeb seda värki natike odavamalt. Kasvõi 50 senti odavamalt ja ongi kliendid läinud.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 14:34
Autor: m25cm

Saaja: eroticgirl

Teema:
Saadeti: 2011-08-27 12:41:18
Loeti: 2011-08-27 13:48:09
kustuta kiri


ma räägin oma soovidest ausalt jah ei hakka kah valetama. ma olen ka jahi muusiumis proovinu põdra topisele panna taha ja koeral olen võtnud suhu. kui sa tahaksid siis ma pakuks raha et minu nähes teed loomaga seksi.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 14:38
vähemalt igavust ei tunne inimmõistusesel ja soovidel puuduvad piirid
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 16:52
täielik lambijutt, mingi purjus inimese sonimine
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 17:54
seljuhul on päris suur hulk iha kasutajaid pidevalt purjus, sest neid "pärleid" leiab ikka postkastist päris sageli..
˅ näita rohkem ˅
2011-08-27 19:14
ongi purjus, eesti on alkoholi kuritarvitamises euroopa esimese 5 seas
˅ näita rohkem ˅
2011-08-28 05:05
seda kindlasti. näiteks antikrist kõõlub kindlasti enamuse ajast teadvusetuse piiril, vaadates seda jama ja seosetut juttu, mida ta erinevatesse teemadesse postitab. ma olen kindel et ennem igat postitust on ta vähemalt pool liitrit odavat salaurka piiritust omale sisse luristanud. ei ole loogiline et terve mõistusega inimene sellist iba suust välja suudab ajada.
˅ näita rohkem ˅
2024-03-10 14:00
Pederastid olete te kõik!
˅ näita rohkem ˅
2024-04-03 22:49
Jah
˅ näita rohkem ˅