Foorum
2011-08-14 22:33
Noored28... järjekotsed,kes ei saada pilte vast...
˅ näita rohkem ˅
2011-08-14 23:12
ja milles seisneb hoiatus? risto18 ütles kusagil teemas õieti, see hoiatuste rubriik siin foorumis on naljanurk.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-14 23:17
terve see iha on naljanurk ja foorum oma elukatega yks osa sellest
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 14:47
mul sama mõte kui PushUpil , foorumit lugedes paneb imestama, et kas ikka on täiskasvanud inimesed, kes siin oma auru välja lasevad
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 18:33
teema algatajale niipalju, et ei ole vaja teisi kohe petisteks sõimata, kui viie minutiga piltidele vastust pole saanud (15 min hiljem olid need ju ometi tal olemas). kuna oleme siin käimisega väikese pausi sisse teinud ja nüüd tagasi ja kirju vahepeal hulgem kogunenud, siis tõesti ei jõua vastata lugupeetud uudo kirjadetulvale, mida ta pommitas umbes 1 minutiliste vahedega, online. selline käitumine teeb pigem meid ettevaatlikuks, et mis tuli takus tal nende piltidega ikkagi...
meid tõukas igatahes eemale.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 20:16
ei maksa reageeridagi sellistele pervertidele. las kirjutab mida tahab siia, üks ja sama onaneerijate sekt.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 23:37
Puss. Pole midagi siin kustutada. Kõik sinu teod raiutakse siia interneti kivisse. Nimed roosal marmortahvlil!
˅ näita rohkem ˅
2011-08-19 11:54
noored28 on piisavalt palju pilte ju ka siia riputanud, kas sa tõesti ei suuda ära otsutada kas sa ikka tahad selle kena paariga kohtuda?
Pigem on asi selles et nad ei valinud sind oma partneriks , sinu kaotus. Nemad leiavad kindlasti omale meelepärased mängukaaslase(d), pole kahtlustki. Ära pritsi sappi, miuga on ka juhtunud et väga kena paar otsustas viimasel hetkel(olidjuba Lõuna Eestisse saabunud ja eks mõnikiirem mees juba neil külas oli) peitust mängida, mina nende peale küll siin ei kaeba, ju siis ise aeglane olin
˅ näita rohkem ˅
2024-03-10 14:04
Nikkuge üksteist perse!
˅ näita rohkem ˅