Foorum
2011-06-23 03:32
Mis siis oskangi selle peale kosta...esimen kohtumine ja kohe aiataha. Tegemist siis kasutajaga Harry37...jutt on ilus...piltegi sai vahetatud, tuli kohale ja kui autosse istusin siis tegi nagu ei tunneks mind ja käskis autost väljuda a´la olete valesse autosse istunud, tema ei tea asjast midagi...
Kes teab, äkki saigi sellest rahulduse...olgu tal siis hea olla
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 08:50
Luise- planeeri järgmine kohtumine trammis,trollis.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 08:57
Sa ei meeldinud talle. Nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 09:12
kahjuks peab vist jah arvama, et olid talle ebameeldiv vms. äkki olid pildid ja tegelikkus erinevad. siis hakkavad mehed nii käituma
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 09:44
Luise-aga endale oled esitanud küsimuse?Miks nii toimus,juhtus?Kuidas edaspidi käituda...?
Rahuldusest jäid ilma sina kui ka mees.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 10:55
tundub, et kõikest on võimalik erinevalt aru saada
ma sain aru nii, et tuldi autoga kohale ja siis taheti koos edasi minna kuskile.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 11:06
seda muidugi, et tegu oli matsiga oleks saanud oma arvamust naisele teistmoodi serveerida, aga ju siis ei osanud
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 11:33
meie ei ole need,kes kedagi ülistavad või maha teevad? ühe osapoole seletus ei anna veel õiget hinnangut sellise kohtumise toimumise kohta?
viga on kindlasti mõlemal -mehel kui naisel.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 14:38
see nime väljatoomine on kummaline
˅ näita rohkem ˅
2011-06-23 14:42
minul näiteks elukaaslane esimesel kohtingul kõndiski minust julmalt mööda. teise tutvusega oli samalugu, suhtlesime netis ja siis läksin tema tööjuurde ja siis ta ütles on jah sarnane teise naisega aga tema pole see. ma olin natuke hämmeldunud aga palusin siis tervitada seda "õiget töökaaslast" ja teinud asjast suuremat numbrit. paar nädalat hiljem tunnistas msn üles, olin jah mina suhtlesime kenasti edasi ja polnud mingit probleemi.

ei tasu kohe vihastada ja sõmama kukkuda, inimesi on igasuguseid, mõni lähebki paanikasse.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 18:12
Ega me siin nüüd päris tagamaid ei tea keegi. Vb. tõesti mees on tobu ja ei oska viisakalt öelda " Vabandan aga sa ei ole see mida ootasin ". Aga samas on naistel ( ja ka meestel ) paha komme teha endast pilte õige nurga alt. Hetkel neiu kellega suhtes olen olnud aastakese, oli samamoodi. Poolteist aastat tagasi kui tuttavaks saime ja pilte vahetasime siis oli reaalsus ikkagi midagi muud, aga miski ikkagi paelus temas.

@ kiremorvar: Endal oli sarnane teema, oma kunagise abikaasaga. Kolm korda jooksime kokku ja täiesti ignoreeris mind, kolmandal korral lihtsalt kõndis minema keset küsimust.

Vb. olid liiga ilus ja mees läks lukku, vb. nägi tahavaate peeglist oma naist ja last ning hakkas kiire, vb. istusid valemehe autosse (kaksik vend näiteks)
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 20:35
PushUp ütles viimase lausega kõik kenasti ära.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-24 23:44
Barb, põhimõtteliselt on see ju õige, aga ei tohi unustada, et mehed ja naised mõtlevad ja suhtuvad asjadesse erinevalt. Sel põhjusel võivad ka ilusad plaanid aiataha minna, mis siis veel ebameeldivatest olukordadest rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-25 01:34
PushUp,ära selles nii väga kindel ole ka?teadmata teise osalise selgitust teemale.
siinsetes kohtumistes varemgi tehtud kiireid,ennatlikke järeldusi,mis hiljem pole tõeseks osutunud?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-29 13:35
Shit happens,so...get over.
Kui mees otsib pakendit,siis ta ka saab..ainult pakendi
Edu uuel ,õnnestunud kohtingul.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-25 02:09
Siin on veel teisigi kes nii teevad Masendav et meil sellised arad mehed on
˅ näita rohkem ˅
2013-06-25 09:37
miks just arad? ebaviisakad, nõus, aga argus? milles see väljendus? argus pigem on see kui kohtumine täielikult üle lasta, kohalegi mitte ilmuda...
˅ näita rohkem ˅
2013-06-28 00:29
no kui naine on inetu,siis ei taha ju oma liigest solkida aga uuringud näitavad,et suurem osa naisi ,siit on koledad,paksud ja ei hoolitse enda eest.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-28 01:08
no aga ka siis saab ju viisakal lahku minna? ega siis kellegiga kokkusaamine veel sundkeppimist tähenda?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-28 12:19
Tahaks ka seda "uuringut" kusagilt näha (=
˅ näita rohkem ˅