Foorum
2011-03-27 15:21
10l juhul 9st ei ole siinsetel sponsi pakkujatel tegelikult midagi pakkuda. kohtumise kokkuleppides hakkavad tulema erinevad vabandused selle ära jätmiseks.
need mehed tahavad hoopis ennast tähtsaks teha ja omale ettekujutuse luua olematust rikkusest. oodatakse ainult naiste tähelepanu ja kirju oma postkasti, sest ilma rahata neid jutule ei võetaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 16:01
Ma pole küll väga viitsinud süveneda, aga 9l juhul 10st, vaatavad sponsori otsiate ankeetidelt vastu, täiesti terved inimesed. Seal ei olegi midagi sponsoreerida. Vaba raha võiks kanda parem Haapsalu põlenguohvrite arvele... või Jaapani maavärina ohvrite toetuseks.
Madal enesehinnang lihtsalt vajab väikest egoboosti ja siinne meeste tähelepanu, selle võimaluse kahtlemata annab.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-07 13:41
Keegi niisama ei tule sulle midagi pakkuma. Räägid ausalt ja vigurdamata ära, mida, kus ja kui palju ja mis raha eest saab, kui sa pole kole nagu tuletõrjekapp, siis ei kao keegi ära.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-08 20:45
rameq, kui sina ei oleks kole nagu tuletõrjekapp, ei peaks sa seksi eest raha välja käima. sellega peaks kõik öeldud olema.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 23:38
miks ma peaksin üldse kedagi sponsoreerima?täiesti haige värk ju!minge tööle naised,seksi saab ju ilma rahata ka
˅ näita rohkem ˅
2011-04-09 23:39
miks ma peaksin üldse kedagi sponsoreerima?täiesti haige värk ju!minge tööle naised,seksi saab ju ilma rahata ka
˅ näita rohkem ˅
2011-04-10 12:23
see lause on sõnastatud nii, nagu naised pakuksid siin seksi eest raha, minuarust on see ikka vastupidi. kui teie mehed ei oleks nii äpud, et seda tasuta saada ei oska, siis senikaua on ka turgu, kus teile raha eest seda seksi võimaldatakse. ehk siis selle turu olete te ise loonud.
kui ma pakuks turul müüa seasitta ja seda keegi ei ostaks, siis ma arvatavasti seda äri pikalt ei ajaks. kui ostjaid oleks, siis saaks ka sitaga äri ajada. litse ei oleks kui teie neid oma rahakotiga taga ei ajaks!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-10 14:11
Enamus litse annab ikka meestele suurest raha puudusest.Kui ikka niisama saaks ei maksaks mitte ükski mees ,olgu see mees siis nii hea või kui äpu tahes.Minult näiteks korra nädalas keegi tibi küsib raha ilma,et ma talle üldse oleks kirjutanud.Keegi võiks avalikustada,kes ilma rahata meestele keppi annab
˅ näita rohkem ˅
2011-04-10 15:15
oi sind elmar küll tasuta toimingud on jäänud unustuste hõlma.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-10 15:31
Elmar,äkki need tibid loevad ka foorumit
˅ näita rohkem ˅
2011-04-10 15:32
laddy annab tasuta,sest ta on lihtsalt lõdva püksikummiga tolgus,kellele meeldib kepp ja raha
˅ näita rohkem ˅
2011-04-10 15:34
ifjm,kindlasti,enamus loebki
Risto,ega kogu elu siis ka iha lehel ei käi,tasuta toiminguid ikka rohkem reaalilmas
˅ näita rohkem ˅
2011-04-10 17:13
loomulikult tahetakse raha, aga palju selle raha eest sulle vastu antakse? 9al juhul 10st lendate oma rahakesega lihtsalt üle. Rubriik "hoiatused" on neid näiteid täis. Seal siis suht käputäis neid.
feelix1000, sinule vastuseks niipalju, et see pehmepealisus on sul ka seal allpool kindlasti. kolonel olid sa arvatavasti kusagil kasarmu kemmergus.. sinu juttu lugedes, ei ole sul haridust ka rohkem kui 2-3 klassi, kusagil erikoolis. aga see selleks.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-10 17:21
ma tänan,kuid pead pettuma oma hinnangus,sest mul on haridust rohkem kui sul ema ja vanaemaga kokku,sa ei oska ju muud kui vituga raha teenida ja mögiseda
˅ näita rohkem ˅
2011-04-10 17:23
see paistab selgesti välja jah et sa oma haridust ema ja vanaemaga jagad..
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 16:45
laddy miks sa siin saidil oled?
kui sulle iha rahvas ei meeldi,koli REITI v FB!
ja kui sa niiama keppi saaxid,siis sind plex ju siin saidil!
puhka kätt ja mõtl järgi mida välja tulistad!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 18:28
karm värk
veidike rohkem peaks olema sallivust teiste suhtes.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 20:51
enamus mehi siin ju selgesti poole aruga, kah mõni uudis.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 20:57
Parem pool muna, kui tühi koor
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 09:45
laddy käib siin kommenteerimas ja küünalt toppimas
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 16:48
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 16:29
Ma ei imesta ka kui mehed asjad poolikuks jätavad peale summa teada saamist sest paljud kes sponsorlust tahavad küsivad juba 1 korra eest sama palju kui tavaline mees siin eestis kuus teenib
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 19:31
Eesti mees on vaene!?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 20:47
Eesti mees pole nii vaene midagi vaid selle tunni kargamise eest küsitakse liiga palju ju siis me rikkad naabrid on hinnad kõrgele ajanud
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 14:46
jah, soomlased ei ole sellised rotid nagu eesti õllekõhuga paksud tolgused, kes saja krooni pärast juba silmad peast välja nutavad. ärge lohutage siin midagi ennast nende kõrgete hindadega, teil pole lihtsalt raha, enamus töllmokki on töötud ja püüavad tasuta kaamera ees paugu lahti saada. vastik vaeste punt!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 16:21
ja sina weebibeib oled rikas käid siin oma närust 10 eurot kerjamas,et keegi sind 3 liitrist purki anaali toppimas näeks hoorad olete,kelle auk on nii välja veninud,ning keda enam panna pole võimalik,siis kolisite netti,mine tööle.või on käed ka haiged kunagisest turboga pihkupeksmisest?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 17:05
kõlab väga haritud inimese jutuna.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 18:24
aga äkki ongi ? muide hariduse omandamine ei välista veel seda, et inimene ei võiks samal ajal natuke hull olla ja asju segi ajada.või ehk on ta pihku peksmisega ka oma peale viga teinud vms. igatahes tekitavad need pildid, mis tema peas tekivad, minus erilist huvi. osavalt seostatud andmed
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 19:08
No leidub ka neid, kes enda lolliks õpivad.
Muideks Utha, ma arvan, et ka weebibeibil on ikka jupp maad rohkem, kui põhikool. Justkui midagi hõbedast sähvatas
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 21:13
eesti meestel pole häda miskit.
weebibeib, aga tore kui oled rahul soomlastega
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 22:01
Lugedes kuidas mehed siin raha pärast naisi tõrvavad jääb selline mulje. Kas on vaesed või koid. Kumb varjant on hullem. Vaesid olen kohanud aga koisid veel mitte.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-19 22:17
Koid elavad kapis
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 07:20
Väga palju inimesi kes ennast meheks peavad elavad ka.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 09:36
Kummaline on see,et naised,kes ise mingit sponsorlust otsivad kipuvad sageli mehi maha tegema Peaks ikka ju vastupidi olema
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 10:07
No teeb ju hinge täis, kui raha ei tilgu
˅ näita rohkem ˅
2011-04-20 14:19
Meil kombeks ikka tööandjaid kiruda palka pole kunagi piisavalt
˅ näita rohkem ˅
2011-04-21 11:14
Olen teema algatajaga täiesti nõus. Olen saanud ikka nii utoopilisi pakkumisi, et ise ka ei usu kui loll võib üks siinsel saidil kondav mees olla. Aga samas ma ei ole kade ka. Kui keegi pakub sponsorlust (palju pakkujaid räägib, et tahab lihtsalt toetada), siis annan kohe arve nr.
Millegi pärast ei ole veel sentigi kusagilt saanud, küll on vaesekestel pin kalkulaator töö juures, kellel salasõna meelest läinud jne
Aga kui mõni "sponsor" peaks seda teemat siin lugema, siis jah, kui raha üle, alati võib minu poole pöörduda, rahast ei ütle kunagi ära
Vastu te küll midagi ei saa, aga see andmise rõõm pidigi ju see suurim rõõm olema
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 00:15
pole ime ,et sellised pakkumisi ei saa ,kui ise anda midagi ei taha ja kellele sellist tühikargajat vajagi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-23 11:40
kyrbik sa vist ei oska lugeda. sadsex kirjutas ju selgesti, et mehed ise pakuvad seda sponsorlust, abi eesmärgil, aga raha miskipärast ei laeku kunagi. mis vastu andmisest sa siin jahud töllmokk?!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-26 21:07
Sponsorlus oma olemuselt on juba millegi eest raha andmine, kas siis reklaami, esindamise või toore seksi, seega weebibeib, kuss. See kui mehed raha ei kanna lihtsalt niisama heast tahtest, mida te imestate, arvate, et iha.ee nimelisel saidil käivad Pühad Antoniused ja Ema Theresad vä? Kahjuks on samas ka lontrusi palju, kes maa ja ilmad kokku lubavad ja naisterahvale tühje lubadusi jagavad, naisterahval juba kerge lootusekiir, et äkki leidiski selle ühe mõistliku sponsori, kelle abil natuke elukest kergendada ja vaheldust tuua aga siis kas lihtsalt ei ilmuta kohale või mis veel hullem , mida ma ka tihedalt kuulnud olen, ilmutakse kohale, tõmmatakse läbi ja siis visatakse 10€ ja öeldakse, et kurat praegu rohkem ei ole, ma hiljem kannan
˅ näita rohkem ˅
2011-05-12 19:39
Naine,kes enda elujärge enese müümise abil nn parandada püüab,pole väärt ka seda 10 euri-prost on prost,olenemata hinnast...
Elujärje parandamiseks või kergendamiseks,nagu Sa boizu seda nimetad,tuleb tööle minna,mitte end müües loota,et ehk sel korral veab ja seljas kargav "klient" tasub "arve"...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-13 17:31
Juhuuuu nu nüüd läks andmiseks...jeah mmmmm....kas verd ka saaks näha ? Muide nüüd välja öeldud asju on tore näha, ei midagi ilustatud vaid nii nagu asjad on...eks mõelmal osapoolel on natuke õigus aga .... asssaaa...vot see mulle meeldib
˅ näita rohkem ˅
2011-05-13 18:58
Vanasti öeldi, et ega töö ei riku meest, aga mees võib tööd küll rikkuda. Küllap see käib ka naiste kohta. Veel öeldi, et raha ei haise.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-16 14:34
Tegelt parim siinkohal on vana Hiina tarkus:

Sa võid 1000 silda ehitada ja ühe munni imeda ning ikka teatakse Sind kui türaimejat, mitte kui sillaehitajat....
˅ näita rohkem ˅
2011-09-03 12:57
Kõigepealt saatsin pildi. Siis tuli vastuseks et "Wow kui kena" ehk siis üllatunud et normaalsed mehed ka siin on. Ning siis tulid igasugused hinnad ja tingimused:
Hinnakiri:
kasutaja "vaidkorraks" 200 eurot
kasutaja "bossitar" 230 eurot
Pakuti ajavahemikku 23.00-ca 4-6ni hommikul. Peale nende olen veel paljudega siin suhelnud- keegi ei jää tegelikult hommikuni(üks 25a tallinna neiu jäi, erand). Välja minna ei tahtnud keegi. St õhtusöögile või peole. Mine tea kes näeb ju...
Nii et kokkuvõtteks: mina otsisin naist kes oleks olemas kogu öö. Perfektne õhtu väljas ja voodis. Vastuseks tuli aga enam vähem tunni hinne et olen x tundi x summa eest. Asi pole ju ainult sexis! Kas keegi tõesti ei ole selline kes soovib veeta hästi aega, minna restorani sööma, siis joogile, siis hotelli sauna- mullivanni jne. ??? Eesti naised on ikka suht hagelt rahahaiged. Mul on hea õhtu nimel rahast suht ükskõik kuid tundub et naistel on tähtsam raha kui et kellega ja kus ja kui hea on...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-03 13:04
Grr mine litsimajja ja telli sealt korralik lõbutüdruk. Mis sa siin jamad nende plikadega.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-03 18:45
Siin lehel ju pooled naiskasutajad prostid või rahahaiged ja see pole ainult minu arvamus...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-03 18:55
Siin lehel...sellepärast häirib, kui iha lehe naiste kohta kasutatakse üldistust "eesti naised". Ok, ütle siis "iha naised", kuigi ka see on vägagi meelevaldne üldistus. Ma ei usu seda väidet, et pooled, võibolla veerandi juures oleks ehk see tõehetke punkt
˅ näita rohkem ˅
2011-09-03 19:29
Grrr77 - mida otsid, seda ka eest leiad.
kui sinu kirjeldust naiste kohta lugeda, siis sa oled sattunud puhtakujuliste teenusepakkujate otsa. ma ei tea, millega, aga kuidagi sa meelitad „rahahaigeid“ ligi. sul on magnet taskus. kas sa oled suheldes vihjanud vahel rahale või oma äridele või sotsiaalsele staatusele nt? oled sa ise kellelegi kirjutades esimesena sponsorlust pakkunud?
ja siis tahad ühe korra eest tervet paketti saada. mida sa siis prostituudilt ootasid?
miks peaks tavaline prostituut olema veel huvitatud parki või kohvikusse minemisest? muidugi ei taheta ennast sinuga koos näidata. kas sa ise tahaksid nähtav olla? julgeksid oma naise või teiste omaste ette minna nendega jalutama?

kui keegi neiu kirjutab oma ankeeti read, et ta tahab seksi ja otsib sponsorit, siis palu talt teinekord, et ta täpsustaks, mida sponsorlus talle tähendab ja kas see sisaldab ainult seksi või midagi veel. muidu „petetakse“ sind edasi ja peadki kogu öö ainult nendega seksima.
ja kui sulle seks ei istu, siis asu otsima neid, kes sellele lisaks ka sobivat ajaviitmise teenust pakuvad (kui sa neid siit leiad).
palu neilt eraldi hinnakirja selle kohta või veel parem - koosta ise öö kohta hinnakiri ja menüü, mida sa tahad, et naine sinuga koos teeks ja siis vahetage neid, kui kokku saate.
krt. hakka või ise kupeldajaks. ei saa nüüd normaalne mees endale naisi otsitud
˅ näita rohkem ˅
2011-09-03 19:40
Raha eest naine võib täitsa normaalne naine olla.Kui naine juba raha ei taha ja annab niisama seksi siis tänapäeval on tal juba siis mingi viga küljes.
Miks mehed ei lähe väga litsimajja?Ikka sellepärast,et seal ei saa tingida ega niisama suhelda..Küll on ikka tore,et omalajal asjad teistmoodi käisid,võis naistesse minnes vabalt rahakoti koju unustada ja ilma ei jäänud millestki
˅ näita rohkem ˅