Foorum
2010-10-29 09:43
Kohtumine mehega sai kokku lepitud kohviku ees.Mees tuli teisest linnast.Telefonitsi vesteldes ja kohtumist täpsustades jättis hea mulje.Muigama ajas vaid,kui ta mainis auto margi,millega ta tuleb.Mainin,et tegu oli pimekohtinguga.Kokkulepitud ajal sõitis selline auto aknast kõõritava mehepojaga minust kümnekonna meetri kauguselt mööda.Ilmselt pargib auto ja mõne minuti pärast on minu juures,arvasin.Aeg kulus.Keda ei tulnud,oli oodatu....ja kui proovisin helistada,oli ta oma mobiili välja lülitanud.Kas minu pakend autoaknast hinnatuna ei tundunud talle piisavalt apetiitne või oli probleem tema enda ankeedis mainitud tugevas ülekaalus seda ma teada ei saagi.Võtan seda lihtsalt kui lõbusat lugu .Toredate kohtingute seas võib ju mõni nn.pärl ka olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-29 12:26
äkkitselt see meheke kohkus sind nähes ja peitis autosse ära,,,,
˅ näita rohkem ˅
2010-10-29 12:29
sarts24, kas see olid sina?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-29 12:32
mina see ei olnud,aga mul tallinnas sama teema,,,,,,,nähes seda memme panin jooksu,,,,
˅ näita rohkem ˅
2010-10-29 13:20
foreveryoung,,,,,ma ei tahtnud sind küll solvata.äkkitselt see mees oli maalt ja lõi kartma,nähes ilusaid linna neide
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 16:31
Nähtavasti oli siis kergendus mõlemale poolele.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 16:44
Sisuliselt sama juhtus ka minuga kuid vastaspooleks oli naine. Iha-s vesteldes toonitas ta mitu korda kuivõrd ta ikka kohtumisest huvitatud on ning leppisime aja kokku et tulen talle Rakverre külla (saatis isegi tänava nime ning korruselamu nr.). Poolel teel helistasin ning pärisin täpsemalt et kuhu siis sõita vaja on ning ütlesin et olen ca 15 min pärast juba kohal. Maja ette jõudes aga oli telefon välja lülitatud. Ootasin mõned minutid, proovisin uuesti helistada kuid telefon oli ikka veel väljas.
Enne tagasi koju jõudmist proovisin veel kord helistada ning telefon polnud ikka veel sees.
Koju jõudes avasin siis kohe iha.ee et pärida "Mis juhtus?" kui naine oli oma ankeedi ära blokeerinud (mitte mulle bloki vaid terve ankeedi kinni pannud).
Saa siis sellistest aru ... annab isegi numbri kuid kõige viimasel hetkel lööb nii araks et isegi nii palju julgust ei jagu et telefonis öelda et hakkas kartma.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 19:30
nicedude: oma viga siis, ära trügi teise koju
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 20:03
Ei pea ju kindlasti kojukutse olema...sellised ahvid võivad tünga teha mehele,kus iganes....ja ega õiget lahendust selleks ei leiagi..
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 20:04
nicedude: napakas oled ka, mida sa blokid siin. paras!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 20:05
ausaadav,miks naised sellise tropiga suhelda ei taha, õige tegu oli
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 15:11
kellybundy: katsu nüüd üle saada faktist et ma sinuga suhelda ei soovi ning sellest et ma ei taha et sa mu ankeeti vaatad
Või sinu arvates ongi minu ja teemaalgataja poolt eelpool toodud käitumine täitsa normaalne? Kui nii, siis ma ilmselt tabasin kahele naelapeale korraga pihta kui sind blokk-listi liigutasin
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 16:28
Vot kui huvitav kui kellegile tünk tehakse siis parastajaid palju.Olen isegi hoiatuste rubriigis tähelepannud kui keegi mingi petuskeemi korral kaotab mingi summa raha siis kohe palju päris asjalikke kasutajaid kohe nobedad sõna võtma..vastates,et lollidelt tulebki raha ära võtta....see siis tähendab ikka seda,et pihkulööjatega ei juhtu midagi aga,kes riskib see on loll.:mina ikka arvan,kes rohkem julgeb riskida saab vahel mõne naise käest midagi kätte ka...
˅ näita rohkem ˅