Foorum
2022-02-25 09:35
Kuna tegelane lampi blokis siis endal tekkis küsimus. Kas tegu on tuttavaga, või lihtsalt närvilise tüdrukuga
Kui keegi aitab selgusele jõuda, siis kirjad priv. on teretulnud
˅ näita rohkem ˅
2022-02-25 11:26
Paras
˅ näita rohkem ˅
2022-02-26 08:04
Olen ka üritanud antud tegelasega jutule saada, vahel vastas enamus ajast mitte ja lõpuks sain bloki ilma mingi selgituseta. Huvitav tähelepanek, kui eelmisel aastal oli ta pikkus kindlasti mitte 155cm , vaid 170 juures. Seega juhtus midagi
˅ näita rohkem ˅
2022-02-26 12:28
'Kuna tegelane lampi blokis'... bitch please. Olevsaav1 kirjutas mulle pakkumistega ja siis lampi kui ma ei vastanud talle, hakkas ütlema, et mul mingi miljon kontot siin ja mind mingi kindla naise nimega kutsuma. Kuna see muutus rõvedaks ja ahistavaks juba, tegelasel ilmselged probleemid ja ma ei tea kas ta ajab oma naist siin taga võimidagi (kunagi mainis kirjas ka et on abielumees). Ma vist vastasin kokku 1 kirjale ja rohkem mitte midagi, seega ma ei saa aru, kust ma nüüd ette jäin või närviline oleksin
Siis veel see olevsaav on veel mitme kontoga siin ja üritab mind maniakaalselt kätte saada ka nendega, ma ei saa aru miks??? Ja ähvardab koguaeg foorumiga, nagu sorry aga mis mul vahet on kas olen siin või mitte XD
Ei imesta kui see sooaivar ka on tema konto. Ausalt ei saa aru kuidas mõned viitsivad siin aega raisata ja jebida. Vaata peeglisse ja otsi sealt vastuseid või midagi, tundub et tuleb ka sisemise peegliga ja peegeldusega tegeleda ja näha, mis need sisemised probleemid on ja nendega tegeleda, et mingile suvale inimesele pommitama heast peast hakata ja ennast sellisel saidil välja elada. Grow up.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-26 20:34
Kus Sa seda ähvardust näed. Kirjutasin ,et Sinust ju Foorum69 kirjutatud ja oleme ka üle aasta või rohkem tagasi kohtunud ei mäleta aega täpselt. Selle jätsin mainimata ja ei hakka ka siin seda menetlema.
Ei öelnud miljon kontot, aga eks neid Sinul olnud piisavalt
Sinu kontod on olnud peapööritus, meelemyrk , gogogirl, liisa00 , sinu77 loll1pop jne
Ja siis kirjutad ,kuidas mõned viitsivad siin aega raisata ja jebida
˅ näita rohkem ˅
2022-02-26 21:07
Ajad mind kellegagi segamini, kuna ma pole siit kellegagi kohtunud, hull FBI ka omastarust
˅ näita rohkem ˅
2022-02-26 21:27
See tõesti võib nii olla ,kui oled 15 cm ülevalt lühemaks jäänud siis tõesti mälu veab alt
˅ näita rohkem ˅
2022-03-09 14:29
Tegemist ongi mingi nõrganärvilise ei tea kellega, lampi pistis sõimama , et minul on 16000 mil kontot, aga nagu siit selgub, siis endal neid piisavalt olnud või on ja tõesti peaks peeglisse vaatama
˅ näita rohkem ˅
2022-03-09 14:31
See suhkruissi on samuti olevsaavi ning sooaivari, eilaveel, sander1991 jt konto all. Lisaks - ma ei sõimanud sind, sa oled pealetükkiv ja saa üle, leia keegi teine vm

Kui oleksid keegi teine, siis vaevalt esiteks leiaksid sekundiga mind foorumist üles. Juba teadsin, et tuled siia trükkima. Reaalselt get over yourself, veits tüütuks viskab su käitumine, tegele oma probleemidega
˅ näita rohkem ˅
2022-03-09 14:42
Kui mul need kontod oleksid, siis oleksime kontode arvult enamvähem samal pulgal ja foorumis nägin seda teemat ikka varem , seega teadsin ,et sa siin kindlasti vastad , Sinule ju meeldib läbi foorumi suhelda
˅ näita rohkem ˅
2022-03-09 14:44
ok honey. veits ei tee kahtlasemaks asja, et just ühe oma kontoga peale mu kommentaari siia alla kommenteerisid ja kohe selle kustutasid, aga ok - you do you
˅ näita rohkem ˅
2022-03-09 14:56
Kustutasin enda arvamuse, sest ei tunne Sind vist
˅ näita rohkem ˅