Foorum
2009-07-23 13:19
kahjuks naistega on nii,et tahavad tutvuda naisega,aga siis tuleb välja,et mees ka kapis w......kus siis on konkreetsus?..?
˅ näita rohkem ˅
2009-07-23 13:37
Mis konkreetsust sa siit anonüümsest keskkonnast leida loodad.Ankeedist saad lugeda seda,kellena püütakse näida,mitte kes tegelikult ollakse(muidugi leidub ka ausaid kasutajaid).Siin pole haruldased juhud,kus mehe kontol tegutseb naine ja vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-23 18:19
Kõikvõimalike anonüümsete tutvumisvõimaluste kaudu tõsiseltvõetavat ja usaldusväärset kaaslast leida on sama tõenäoline kui Viking Lotto jackpoti võitmine!
Liisu! Nagu näha juuresolevalt pildilt, ei tohiks Sul olla mitte mingisuguseid takistusi leida päriselust see, keda otsid! Aga palun, ära siit ära kao, sest olenemata Su orientatsioonist, on Su pilt palsam silmale!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-23 18:40
No sellisel juhul sain mina selle 'viking loto jackpoti' sest just siit saidilt leidsin usaldusväärse partneri ja oma elu parima suhte...seega on lootust ju teistelgi.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-23 19:32
Selle lühikese aja jooksul mis olen siin olnud vöib küll öelda, et siin on suurepäraseid natuure. Tuleb nad vaid üles leida. Ilmselt on nagu reaalsuses, et seinast seina.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-23 19:44
to NEVER: Sinu kontot vaadates tekib hunnik vastuolusid ja küsitavusi.
Et saaksid rääkida mingistki usaldusväärsuse moodi asjast, pidi Sul partneri leidmiseks varem mõni teine konto olema. Sest olgem ausad- neli päeva pole kaugeltki piisav, et inimest tundma õppida, liiatigi veel usaldama!
Pealegi- Su ankeedist ei paista (vähemalt praeguseks hetkeks) kusagilt välja, et oled saanud oma "jackpoti"! Ankeedi järgi oled endiselt üksik ja tutvud kuni 40aastase mehe või/ja paariga seksi, eksperimendi, üheöösuhte ja grupiseksi eesmärgil?! Või said küll "jackpoti" aga sellest ei piisa?!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-23 21:26
täiestin nõustun singu KULT,olen suhelnud siin paljude naistega,ja paljudel on siin mitu kontot,kuigi olen ise ka naine,ei saa aru milleks see vajalik on,kui tahad uuendusi siis vaheta ju pilte,sooviksin ka tutvuda naisega,aga nagu arusaan on siin ainult jutupaunikud,kes harrastavad kirjavahetust kohvitassi taga,kohtuma kutsud siis nagu huvi kõigil kadunud,ainuke kes siin portaalis on konkreetsed kellega võiks kohtama minna ja kellel on konkreetsus on mehed.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-23 22:55
Ei vaidlegi vastu, oma leidsin juba pool aastat tagasi...ankeedis pole terakestki tött...nagu valdaval osal siin...hetkel ei otsigi uut suhet, olen siin hoopis muul pöhjusel!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-23 23:55
to NEVER: Sinu olukorras- ega neid "muid põhjusi" eriti palju olla ei saa: armukadedus, kättemaks, kellegi jälgimine, lõks kellelegi või lihtsalt fake Liisu poolt kirjeldatud põhimõttel. Lühidalt- Su põhjus on eesmärk tõmmata kellegi tähelepanu. Või ma eksin?
˅ näita rohkem ˅
2009-07-24 00:00
Üks sinu poolt pakutu vastab isegi natuke töele...ja liisu ma pole! Samas on suht fun vaadata kuidas ühed ja samad mehed oma copy-paste kirjadega uutele tormi jooksevad!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-24 00:06
Täpsustuseks vöin lisada, et minu siinoleku pöhjused pole mitte mingil moel seotud minu suhtega. Samas on liisul öigus ses osas, et paljudel on mitu kontot...oleks päris pönev teada kui palju kasutajaid siin saidil tegelikult on ???
˅ näita rohkem ˅
2009-08-01 22:00
Kasutajale liisu123 vöiks veel öelda niipalju, et loe oma postitus läbi siis mine peegli ette lase püksid maha ja vaata mis soost sa ise oled...vahet pole kumb teist teema püstitas aga mees on ju ka teie kapis peidus...ja väga sitt mees peaks mainima!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-29 11:50
no see teema on teil küll vales kohas,minge oma vikerkaarde omasooihalejad
˅ näita rohkem ˅
2009-11-01 22:30
Kulla Davy kas näljane räägib leivast või? Õpi lugema ja mõtlema selles mida lugesid. Sest kui teised kirjutasid aiast siis sina august
˅ näita rohkem ˅
2023-06-13 22:57
Nii see käib ka tänapäeval.
˅ näita rohkem ˅
2023-07-30 16:32
enda mastrubeerimine on ka oma soo ihalus
˅ näita rohkem ˅