Foorum
2021-06-13 04:00
Naine ajab ihas segast .juttu ei ole temaga kohtunud ega soovi ka kohtuda.eks mängigu lolli edasi
˅ näita rohkem ˅
2021-06-13 08:34
Külas Jaanil22..

Minu vastas istub väljaveninud dressipükstest väljapunnitava õllekõhuga, lääpas sussidega,kulmud puhmas, juuksed sorakil, näost tuhm ja hall Jaan 22
ehk tüüpiline iha alfaisane..
Kõik me oleme pärit oma lapsepõlvest, kellegist kasvab täiuslikuse kehastus, teisest prostituut, kolmandast eluheidik issanda loomaaia kirjul skaalal..
.. olen juba aasta otsa kerjanud foorumis naiste ja meeste tähelepanu, kõikides teemades, vaadanud vasakule ja paremale, üle õla ja jalge alla aga tulutult, keegi mind ei märka, minuga ei mängi ja seksima ei kutsu, imelikud inimesed ma ütlen😥. .. see on mul juba kuues konto muutub Jaan avameelseks ja kurvaks.. Tegelikult olen täitsa tore mees, huumorisoonega, armastan laulda ja tantsida , lahendan ristsõnu, et kui mõni tore sexikas naine või mees loeb neid ridu, andke endast lahkesti teada.. Ilusat kevadet ja liblikaid kõhtu soovib kõigile foorumlastele alfaisane Jaan22
Elust enesest, elust foorumis 🤗
˅ näita rohkem ˅
2021-06-13 13:09
touch1 - keeruta kuidas tahad , kas selle capikoosa sabas , mistahes , aga jäta see kümnete kontode loomine ning esinemine ja sellega kogu iha.ee ärasittamine. Üldiselt on see sul juba villa kandnud , ega ma ei saagi väga aru - miks sa käid teisi blokkimas - mind küll juba suht aega tagasi.

Kuidagi on sinu konto seotud ka = Virussa omaga , kui see on tõsi - siis see näoga pilt on sul varastatud ühe teise kontolt , milline oli vahepeal suletud ja pole võimalik, et ka see konto sulle kuulub nüüd avamise järel.


eks siin ole neid imelikke veel - morphine - kes keerutab siin kontodega ja siis blokib suva. Või veel labasem lugu , kus 4 päeva tagasi teinud konto , on ainult 2 päeva saidil üldse olnud või 2 päeva tagasi - ja tema on aktiivseim pubekas , soovitaja. Muuseas nende Tommy nimedega on enamus kontosid vildakad siin saidil , mis ilmselt toimivad nn. vajadusteks.... või siis , mul pole kahju - istugu TOP-is , see iha.ee iludus, kui millenium juba - alates 2011- .... Ta võiks hakata suvekostüümis oma täies võlus Tallinna trammis ja hoides silti -IHA, sõitma , saab suurema kuulsuse kui siin ja suu on täis ka koguaeg .....
˅ näita rohkem ˅
2021-06-13 13:56
ellips ekstra sinu jaoks just nüüd otsisin netist välja tel. nr. 7318131
või Tartu Puusepa 8. E-111
[email protected]

Otsi abi kallis inimene🤗
˅ näita rohkem ˅
2021-06-13 19:49
touch1 lõpeta segane jutta ja osta mõni liiter bensiini pane end põlema oleks üks lollakas vähem
˅ näita rohkem ˅
2021-06-13 20:00
Jaan-Martin-Heino-Heinar jne..., tee mõni konto veel
˅ näita rohkem ˅
2021-06-13 22:28
violiina see ongi abitu, meeleheide või lihtsalt soovunelm🤗.. pole kahtlust uus on juba küpsemas 🤗
˅ näita rohkem ˅
2021-06-14 00:28
Tuts on ilus naiska nägema teda üks päev Pärnu rannas ilus suur pepu väga ilus
˅ näita rohkem ˅
2021-07-21 23:53
huvitav, et touchi luuludes ja unelmates kõik mehed veninud dressipükstes ringi loivavad või muudmoodi ebaseksikad on
tekib küsimus, kas proua touch üldse teistsuguseid mehi kohanud on?
˅ näita rohkem ˅
2021-07-22 16:35
Tra mul pilnud longus dressipükse,Touch1 imes poolpehme vända kõvaks,pauku lahti ei saanuyd.
˅ näita rohkem ˅
2021-07-22 19:40
Ingver1
2021-07-22 16:04:53
! TÄHELEPANU !

Hoiatan kõiki kasutaja gingerwitch eest, kes tegelikult in Mikk Roosna nimeline mees ja omab siin hetkel vähemalt 3-4 aktiivset kontot mille alt erinevaid kasutajaid laimab!
Raulmell, motomees24, jaaanus75 on osad tema varikontodest. Põhikonto mikkk99 on blokeeritud. Ahistab naisi, nõuab kohtumisi ja eitava vastuse korral alustab laimukampaaniat.
Tema varastatud pilt eemaldati ka modede poolt!
Mitte seda inimest uskuda!
˅ näita rohkem ˅
2021-07-24 18:28
TÄHELEPANU! Hoiatan lollaka vanamoori herilane27 eest,kes on morsalõustaga vana prost.Mängib meest ja laimab iluysaid naisi.
˅ näita rohkem ˅
2021-07-24 23:04
vana piider raulimell nüüd ikka kuses omadega, tõeline isik paljastunud
vama sitaratas mikk
˅ näita rohkem ˅
2021-07-24 23:38
Lasteaed
˅ näita rohkem ˅
2021-07-25 10:07
raulmellil on info kõigi varikate kohta,ise on suurim varikas-kusejoodik raplast
˅ näita rohkem ˅
2021-07-26 12:39
Endast räägid
˅ näita rohkem ˅