Foorum
2021-05-30 10:51
Kas keegi on selle kasutajaga reaalselt kohtunud? Mul ei ole huvi ise kohtuda, aga tahaksin teada, kas ta ainult minuga suhtleb üliveidralt ja nõuab imelikke asju
˅ näita rohkem ˅
2021-05-31 22:07
ta on pooletoobine integreeritud EV tobu ühiskonnas ja kirjutab veidrusi kommidena teise nimele jne.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-31 22:30
Ma panin tähele jaa, et ta on paljude meeste piltide alla sinu nime kirjutanud. Imelik on ta küll ja küsib väga tihti minult pilti, kuna tahab oma sõnade kohaselt veenduda, kui kole ma olen Lisaks veel palju muud imelikku teksti, mida ma ei hakka siin avaldama, aga jääb mulje, et mees on väga tugevalt Eesti homokultuuris sees ja tunneb kohti.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-31 22:51
Ladekas, aga kust sa tead, et tunneb? Minul näiteks puudub kogemus sellise hinnangu andmiseks.
˅ näita rohkem ˅
2021-05-31 23:13
Ta kutsub mind aeg-ajalt kohtadesse end näitama kas Tallinnas, Tartus või Pärnus ning kirjeldab detailselt, kus omasooiharad käivad nagu ka kurikuulus Tartu geirand. Muidugi püüab vast jätta muljet endast nagu ka väide, et on arst... Samas peab mind 61-aastaseks vanameheks ja räögib Tartu gruppidest ja kohtadest, kus vanad mehed käivad ootamas, et taha saada.
˅ näita rohkem ˅
2021-06-01 13:37
selliste arstide eest peab hoidma ja eriti kui dressipükstes CCCP aegsetes käib reisimas .....
˅ näita rohkem ˅
2021-07-20 19:45
Ta on ise üks hullari patsient. Hakkas minule ka oma jama ajama, aga pani ise bloki kui meenutasin talle, kust pärit on
˅ näita rohkem ˅