Foorum
2009-05-06 21:43
Toimub järjekordne kokkusaamine,nüüd ka uutele soovijatele! Paneme ülesse tüdrukute pildid,kes tulevad ka üritusele,saame öelda vaid üht asja,et üritus toimub Tln-ast väljas suvilas! Sissepääs on tasuta,aga võite kaasa võtta ikka omad joogid jne!kui soovite rohkem infot,siis palun registreeruge ennast sms-iga! Saatke sõnum teksitiga: FOR MANNIKU ja saata numbrile 13015 (peale sõna FOR tehke tühik ja siis alles sõna MANNIKU),peale sõnumi saatmist helistame teile tollele numbrile,millelt te sõnumi saatsite,tagame ka konfi. PS! Peale sõnumi saatmist teie numbrid salvestatakse ja helistame teile 4 päeva enne peo toimumast!
Pidu on mitteametlik! Kohtumine toimub22-24 Mai!Edu teile,ja kohtumiseni!

Äkki on ka positiivset vastu kaja või on tõesti tegemist ....
˅ näita rohkem ˅
2009-05-06 21:49
kusjuures ma mõtlesin täpselt sama asja, kõlab nats kahtlaselt...
˅ näita rohkem ˅
2009-05-07 09:16
Kulla mehed, vaadake ikka numbrit ka! Kui iga päev kasvõi 50 kiimas venda saadab sõnumi(35 eeku), tuleb kuus 50 kilo kokku nigu-niuhti. Ja need 50 kimmakotti saab kõikidelt sexi-huviliste lehtedelt kokku lõdvalt. Easy money! :$
˅ näita rohkem ˅
2009-06-17 14:32
tüdrukud äkki keegi aitab mehed hädast wälja!!!! wäga soodne pakkumine aga ma liiga wana kahjuks pole huwitatud Kindlasti laske raha eelnewalt kanda enda pangaarwele ,et te pettuse osaliseks ei lange Autor: mihkel12345

Saaja: diamond

Teema:
Saadeti: 2009-06-17 11:35:37
Loeti: 2009-06-17 11:46:38
kustuta kiri


tere!!! tahame korraldada väikest grupikat tartu lähedal!! kas teil olex huvi sexida 5 30ndates mehega !!! maksaksime teile kamba peale 35 000 krooni!!! kõik on privaatne ja soovi korral on kõigil maskid ees!!huvi korral võite ka mehe kaasa võtta ..... loodan et teenuse pakkuja nüüd kiiresti kontot ära ei bloki juhuks kui mõni tüdruk siin ausa äriga nõus on
˅ näita rohkem ˅
2009-06-17 15:58
ainult päris tõsine idikas läheb sellise pettusega kaasa
˅ näita rohkem ˅
2009-12-07 11:38
hea idee, aga sitt teostus - pean silmas siis pettuse kohapealt. 99% pettus, aga ega ilmaasjata ei öelda, et kehv aeg ja tööpuudus paneb inimeste pead tööle, kuidas raha teenida
˅ näita rohkem ˅
2009-12-07 11:51
See ongi eesti Nokia!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-06 16:04
autor: keedusardell. tahaksin viia täide oma fantaasia milleks oleks et saaksin pealt vaadata kuidas paar sexib,kuna tulin hiljuti töölt norrast siis on mul pakkuda teile nt 15000 krooni et saan vaadata pealt kuidas paar sexib,ise olen pikka kasu ja tumeda peaga noormees.
Muidu täitsa hea pakkumine või mis? aga lõpp rikkus kõikk ära pikka kasvu,tumeda peaga
noormees.issand keda huvitab milline oled,kamppa niikunii ei oleks saand
˅ näita rohkem ˅