Foorum
2015-05-12 11:19
On keegi kohtunud pärnus temaga. Kuidas on olnud?
˅ näita rohkem ˅
2015-05-12 15:41
Kasuta kindlasti kummi. Eidel väga palju kohtumisi ja teeb ka ilma kummita. Keha ok,suhu võtab ka hästi. Ise põrutasin teda niidupargi metsas,juhatas kuhugile soppi .Aga vitt tihe ja teeb hästi.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-13 10:25
Tal on sellepärast palju kohtumisi, et teeb odavalt ja võib-olla mõnele ka ilma rahata, just vastupidiselt siin eksisteerivatele rahaahnetele hooradele. Samas tundus, et ülemisel korrusel ei ole tal kõik korras.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-13 12:45
sai siis ka eile kohtutud temaga. väga viis tegelt,juhatas tammiste poole kuhugi kruusa hunniku taha,tegi suuga,pani ise kummi peale ja seks oli hea. Raha eriti ei küsinud. 50nega sobis talle. niiet soovitan
˅ näita rohkem ˅
2015-05-13 22:37
kruusakivid vitu vahel ei hõõrunud?
˅ näita rohkem ˅
2015-05-14 09:51
Eip .Tihke ja mõnus .
˅ näita rohkem ˅
2015-05-14 11:46
Jagage tel nr põrutaks ja proivix ka.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-14 11:47
Jagage tel nr põrutaks ja proivix ka.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-14 11:47
Jagage tel nr põrutaks ja proivix ka.
˅ näita rohkem ˅
2015-05-14 14:24
see on juba entusiasm
˅ näita rohkem ˅
2015-05-14 16:28
Pinguta ikka ise ka natuke, kui sa linnul telefoni numbrit ka ei suuda välja rääkida siis....
˅ näita rohkem ˅
2019-11-23 20:08
Tere!

Tahan teile teada anda, et ma ei tegele enam enda keha müümisega. Ptsustasin minna tööle ausa raha eest ja ptsustasin oma elu muuta 100 kraadi, ning alustada oma elu puhtalt lehelt. Selle eluga on nüüd lõpp, seega palun lõpetada teil minu taga otsimine.

Lugupidamisega: M.N
˅ näita rohkem ˅
2019-11-27 12:41
Te olete endiselt haiged inimesed.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-27 12:42
Te ei suuda iaegi privaatseks jääda ja ajate mingit pläusti suust välja. Häbi teil olgu.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-03 14:11
Ma ei saa aru, milleks selline paanika? Kui keegi otsustab lõpetada, siis lõpetagu. Blokeerigu enda kontod ja kõik. Milleks selleda veel eraldi kuulutada?
Siin võib alatasa lugeda kuulutusi, et juba homme sulgen konto, et kasutage täna viimast võimalust. Aga homme on täpselt sama kuulutus üleval ja ka ülehomme
˅ näita rohkem ˅
2019-12-03 16:20
Jfjm: shut up shit. Mõni vb tulla ja teha siia konto uuesti aga see neou seda enam ei tee. Talle sai asjad selgeks tehtud millega see lõppeb ja mida see tema eluga teeb. Samuti sai talle mitmeid fakte ette toodud. Mõelge sellele,et kas teile meeldib lugeda uudistes selliseid lugusi kus perverdid kepivad lapsi või kui palju on neid naisi keda sunnitakse sellist tööd tegema . Kas on tore sellist sitta lugeda ? On tore lugeda kus isa või kasuisa oma last ahistab ja seksuaalselt äära kasutab ? Just . Nii sai asjad selgeks tehtud ka talle. Kui paljud annaks ,et sellest lahti saada. Sama teile. Kui kepite siis palun ärge käige foorumites kuulutamas kus ja keda ja kuidas. Jääge meesteks ja asutage ennast ja austage ka neid keda te raha eest topite. Ehk tõi see teile veidi mõistust pähe. Mõelge enne ,kui kui ola riista kusagile toppima hakkate. Nii,et olgu kommid kustutatud. Võtan ka modega ühendust,et see foorumi teema temast kaoks.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-03 16:36
Ja milles nüüd mina süüdi olen?
Mina pole siin kordagi rääkinud enda kohtumistest konkreetsete naistega. Vastupidi ma kritiseerin neid, kes seda teevad. Kuigi jah enamasti kirjutavad siin just need, kel on allergia "hapude viinamarjade" suhtes.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-03 17:48
Aga, kui inimene on lõpetanud, milleks siis enam siin sõdida? Asi on lõppenud siis, kui sellest enam ei räägita. See naisterahvas ju ise tõstis selle nelja aasta taguse ja juba ammu unustatud teema taas päevakorda. Targem oleks olnud lasta see teema moderaatoritel hoopis
kustutada.
Ja sina soovid võib olla tõesti teda kaitsta, aga valad hoopis õli tulle. Seega tee endale kõigepealt selgeks, kas sa tahad olla ta sõber või vaenlane.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-03 20:47
te võite selle jotti sugusele selgitada palju tahate aga ikka topib oma nina sinna kuhu teda ei soovita. sa jott pole siin maailmanaba, et oma tarkusi siin jagad
˅ näita rohkem ˅
2019-12-05 07:57
Mulle jääb kül selline mulje, et keegi psüühiliselt ebastabiilne "tasuja" on teema kangelannast omandi teinud. "Talle sai asjad selgeks tehtud millega see lõppeb ja mida see tema eluga teeb". Kõlab nagu oleks hirmsasti ähvardanud 😁
Ja mida jott valesti ütles? On ju imelik, et tahtes ära kaduda, eemale tõmbuda aga selle asemel, et vaikselt kaduda, korraldab hirmsa plahvatuse. Kõiksugu foorumid on kisa täis. Tegid lõpu, elad, töötad, ... tubli aga ära kisenda oma poisssõbraga tervet ilma täis.
˅ näita rohkem ˅
2019-12-05 09:28
Ja tagatipuks on siin viimaste postide osas taas hoogsalt kustutamas käidud ja siis on see tabamatu tasuja end ka blokeerinud
Asi mis näitab samuti sellist suurt meelekindlust ja usku asjasse!
...............endiselt, kustutamine peaks olema tasuline
˅ näita rohkem ˅