Foorum
2014-09-26 15:25
Kellel on selle mehega kohtumisi olnud?
Pakub siin koguaeg kuulutustes raha, imelik mees selline, kui teda blokeerida siis tuleb foorumisse kaeblema.
Üks naisterahavas juba saatsis mulle lingi, ta uploadis tema pildi, jagan seda hädavarese nägu ka teistele kohe.Hoiatuseks!
˅ näita rohkem ˅
2014-09-26 16:02
Et kõik õige oleks, siis lisa ka link, kust sinu pildi võiks leida.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 10:19
Selgita mulle ( ilmselgelt rumalale), kuidas ja mismoodi puutub siia kõnealuse härra päevinäinud auto?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 11:34
Huvitav, millised need head ja õilsad kavatsused siis olema peaksid?
Loomulikult on kaasinimese aitamine hea ja õilis, aga kas ka siis kui tegemist on abielurikkumisega? Mille muu pärast se suhe nii diskreetne peaks olema?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 11:53
Papi, leia endale reaalsed elusuuruses sõbrad ja normaalne elu. Iha foorum on vaid põgenemine reaalsuse eest nagu naine ,lapsed,lemmikloomad ja hobid !
Abielu rikuvad need kes seda rikkuda tahavad, sind ei peaks see kottima, kes kellega või kuidas? Diskreetsust vajavad kõik,usun ka sina ,kui ei, pane avalikult oma iha kontole ka koduaadress ?! Julged?
˅ näita rohkem ˅
2014-09-27 12:17
Mul muide on reaalsed elusuuruses sõbrad täitsa olemas. Paljud muide pesitsevad ka siin ihas. Ja iha pole mulle küll mingiks põgenemiskohaks. Lihtsalt parem istun siin, kui lähen kõrtsi soomlastega vennastuma.
Miks peaksin ma kartma enda koduse aadressi avaldamist? Porthanin katu 10 Helsinki, tule külla, kui julged
˅ näita rohkem ˅
2014-09-28 23:27
Loen ja mõtlen, minu pilt, mis minu, aga teema algataja pilti pole kuskil....naljaksa ju, ja mina ei bloki ka keskit....aga autopilti ma ei leidnud. Samas ju astusin kannapeale keskile, sest Ihelpyou pidi olema mees.
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 08:28
Et asi oleks ikka aus, lisan lõpuks ka Ihelpyou pildi, ta ise ei julenud ja palus minul seda teha.http://s.ohtuleht.ee/multimedia/images/000229/x-a27a2128-8242-45b5-8809-bee10ddc8162.jpg
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 14:21
Oli seda nüüd vaja Kaks nädalat enam ei tõuse
˅ näita rohkem ˅
2014-09-29 15:10
Näedsa siis, eks ta teeb nüüd omale ilmselt juba 10 nda konto ja landib edasi....
˅ näita rohkem ˅
2014-10-01 10:34
Lõpetuseks tahan tänada Ihelpyoud, et peale minu pildi levitamist on suhelda soovivate neidude arv oluliselt suurenenud. Tnx veelkord
˅ näita rohkem ˅
2014-10-30 22:58
Niikurb. täna siin pigem mõnda oma armast sõbrannat,kellele sa selle pildi saatnud oled,lootes,et äkki läheb kaubaks aga kelle sa siis pärast siin risti oled löönud, tema andis mulle selle lingi.eks enamustel on sinu näo vahtimisest juba kopp ees, seega, võtan maha aga ole mees, suuda kaotada väärikalt, nagu ütles urve palo leedole. eide kombel solvuda,et said bloki, näitab sinu enesehinnangut,et jooksta kohe ihasse teemat tegema. jutt käis siis minu kohta tehtud teemast, kui keegi aru ei saanud ,kuid mille sa oled nagu näha, kustutanud.
˅ näita rohkem ˅