Foorum
2014-03-12 22:59
See plika laseb täiega üle mehed , ärge kandke talle sentigi!!!!!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2014-03-12 23:02
loe hoiatusi, ukrainka.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-12 23:08
Johhhhhhhhhhhhaidi!!!! Mõni ikka veel suudab võhivõõrale raha kanda mingis saamalootuses!!!
Vahest kipuvad peale raha saamist isegi vanad sõbrad kaduma ......aga no võõrad!!!
.........no ma ise ka annetan näiteks Jõulutunnelile jne., kuid ei eelda ka sel juhul ju, et sealt ise miskit vastu saaks.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-12 23:11
Mees pidi ju nii vaene olema, et isegi prükkarid on temaga võrreldes rikkad Aga pole ka midagi imestada
˅ näita rohkem ˅
2014-03-13 07:43
See oli esimest korda ELUS!!!! Ja kohe tõmmati tillist ka.... Õpetus käes nüüd ja enam kindlasti keegi sentigi ei saa. Aga selle plika annan ma täna politseisse , ta loll arvab et teda kätte ei saada...irwww Tänapäeval ei ole see mingi probleem , mul on mitu nime kelle kaudu ta kätte saadakse.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-13 11:00
noor?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-13 13:50
unustasin, et naised on igavesti noored
˅ näita rohkem ˅
2014-03-13 13:51
P.S. Ikka ja jälle kirjutad sa mingit jama, millest keegi aru ei saa. Mis kuradi aeg saab otsa? Millest sa räägid???
˅ näita rohkem ˅
2014-03-13 15:51
IT, õppetund number kaks: siin teavad kõik, et politseiga ähvardamine on tühikargamine
˅ näita rohkem ˅
2014-03-13 15:58
imeliktoots, mida sa politseis ütled? et tahtsid kaameras naise ihu vaadata ja ei saanud?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-13 19:57
selliseid nagu see imeliktoots tulekski üle lasta,kui oled ikka nii saabas siis mida sa ulud siin ja politsei jutt on ikka täitsa debiili jutt
˅ näita rohkem ˅
2014-03-14 12:43
kust sina tead, mida ma tahan?? Soovitan taaskord sul ravile minna
˅ näita rohkem ˅
2014-03-14 15:38
Kui oskad soovitada, siis järelikult on kogemusi
˅ näita rohkem ˅
2014-03-16 03:07
ja igal pool peavad kõik sinu arvamusi lugema.milleks?
võiksid omale elu hankida loll milf.vaevalt sind politseisse tööle tahetaksegi.situd veel püksi ka seal.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-16 08:54
pühapäeva hommikul kell 6.30 juba iha-s?! Tõesti, mine psühhiaatriasse, sul on abi vaja
˅ näita rohkem ˅
2014-03-16 09:52
Utha, Pipetil on raviasutuses igav ja ta üritab sind külla kutsuda, aga häbelik poiss, otse ei julge.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-16 09:56
Aga,jah? Mis selle kiisuga oli?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-17 10:58
huvitav, kas jfjm on Utha varikas või on ta lihtsalt tema suuvooder? kunagi nimetati selliseid inimesi pugejateks. mõlemad igatahes on 24/7 selle foorumiga hõivatud. eks igal inimesel omad huvid. edu neile!
˅ näita rohkem ˅
2014-03-17 11:52
ihapolitsei, ei ole vist varikas. Pigem on see teine variant Jfjm minuga ühes palatis Ja jälle utha oma argpüksi teemaga. Kaks tilka vett on muide brillamento ja utha
˅ näita rohkem ˅
2014-03-17 16:17
IhaPolitsei, pean sind kurvastama, mul pole aega 24/7 ihas olla ja kui oleksingi, siis ega sina sellest ikka mõistust juurde saaks.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-18 10:54
näe utka jälle uued pildid pannud.lotendava kortsus kõhu sisse tõmmanud.
näeb välja nagu sitahark lauda nurgas.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-18 16:06
Martsike jälle nagu sibiauto, poleeri palju tahad, haiseb ikka.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-19 09:53
No nüüd panid küll mööda
˅ näita rohkem ˅
2014-03-19 10:00
laadenibiniga nõus! utha, sa ei pea rõhutama, et sa oled kõrgelt haritud. teame, teame kõrgelt haritud töötu juuksur nagu ma aru olen saanud? sul muud siin polegi kui enese upitamine ja enese imetlemine. Ja usu, sa ei suuda üle saada sellest, kes siin teised on.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-19 10:39
ei viitsinud su mõttetut pikka iba lugeda
˅ näita rohkem ˅
2014-03-19 12:46
sul on see kindlasti Lisaks on sul ka kibestumus meeste suhtes või lausa kõikide inimeste suhtes. Samuti meeletu tähelepanuvajadus. Argpüks oled ka loomulikult
˅ näita rohkem ˅
2014-03-19 13:17
Kas see martsike ei ole mitte see pedepoiss (bi) dogma, kellele meeldib naisi põlenud majavrakkidesse meelitada ja siis seal nende väljaheidetega maiustada?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-19 18:04
mis iganes
˅ näita rohkem ˅
2014-03-19 22:26
ärge inisege läbi peanaha
˅ näita rohkem ˅
2014-03-20 00:03
kombits3-el sitakas sügeleb.Kuna vikerkaarest visti ta lõtvunud päraku pärast välja,siis tuli siia läbi peanaha virisema.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-20 15:04
Vot kombits oskab kogu info ühte lühikesesse lausesse panna
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 11:25
Tasuks küll politseisse pöörduda, sest tegemist on kelmusega. Isik ei kavatsenudki antud teenust osutada. Muuseas, ka ettemaksu võtmine olematu kauba või teenuse, isegi laenu võtmine ilma tagasimaksmise kavatsuseta on kelmus, aga seda viimast ei suuda politsei tõendada ja lükkab avalduse tagasi. Loe, on süüdimõistvaid kohtuotsuseid - üks Saaremaa nooruk, kes neidu imiteerides küsis veebiseksi eest ettemaksu ja sai tingimisi. Üks noorukite punt sai karistada, kes mh ihas õngitses erinevate fiktiivsete naiste kontode alt ettemaksu seksteenuse, aga ka nt bussipiletite, kütuse jne eest. Mina näiteks ei riskiks mõne netist leitud naise pildiga kontot luua ja siis meestele mesimagusa jutuga peale lennata. See pole jutt ega asi, et ohver on ise süüdi ja lollidelt tuleb raha ära võtta. Kelmid liistule tõmmata tuleb hoopis
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 17:20
Mhmh. Ma juba kujutan ette, kuidas teemaalgataja politseis ütluseid annab.
- "Mis teile vastutasuks lubati?"
- "Striptiisi lubati ja dildoga mängimist lubati ja anaaltappi ka lubati! Aga midagi ei saanud!"
- "Jaa-jaa. Aga kas on ainult materiaalne kahju või on teil moraalse kahju nõue ka?"

Eks petturid sellele loodavad, et enamik inimesi ei lähe 5 või 10 euro pärast politseisse, eriti kui see nii piinlikel asjaoludel pihta on pandud.
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 17:51
Kui sa oled ise raha andnud(ülekandnud) ja sind ei sunnitud selleks vägivalla või santaaziga, siis on tegemist tsiviilvaidlusega ja pöörduda tuleb otse kohtusse. Politseil pole siin midagi teha.
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 18:16
Kelmus on kelmus! Kui ma luban sulle soodsalt hankida kasutatud mersu, paigaldada äärekivisid (icc) ja võtan ettemaksu ja ei kavatsegi lepingut täita, on koosseis täidetud. Kelmuse objektiivne koosseis eeldab pettust, s.o tegelikest asjaoludest ebaõige ettekujutuse loomist, mille tulemusena kannatanu satub eksimusse ja teeb varakäsutuse ning teo toimepanija saab varalist kasu. Kui aga varalist kasu ei saada, siis isiku tegu ei täida KarS-s sätestatud kelmuse kuriteokoosseisu. Kui varalist kasu ei saada, on tegu kelmuse katsega. Ma ei viitsi antud kohtulahendit üles otsida, aga panen siia ühe artikli:

Kuressaare kohtumaja mõistis tingimisi vangi alaealise noormehe, kes tütarlapsena esinedes lubas arvuti suhtlusprogrammis pakkuda vaatajatele veebikaamera kaudu striptiisi, pettes selle eest välja ettemaksu. Kohtuotsuse järgi esines noormees mullu 31. oktoobril oma elukohas arvutit kasutades internetis tütarlapsena, lubades veebikaamera vahendusel noorte seas populaarses suhtlusportaalis MSN Messenger tasulist striptiisietendust, kirjutas Meie Maa. Selle vaatamiseks kandis kannatanu noormehe SEB Panga kontole üle 100 krooni. Kelm lubatud striptiisi ei näidanud, tuues valetades põhjuseks, et raha ei ole tema kontole laekunud. Summa ülekandmise kontrollimise ettekäändel küsis noormees kannatanult viimase internetipanga paroolid. Saanud need enda valdusse, kandis kelm kannatanu arvelt enda arvele 1500 krooni. Samasugust nippi kasutades pettis noormees tänavu 25. jaanuaril veel teiselt kannatanult, kelle arve asub Swedbankis, välja 1700 krooni, millele eelnes striptiisi näha soovijalt kelmi kontole 250 krooni suurune makse.

Ses mõttes õigus, et inimesed häbenevad 5 või 10 euro pärast end politseis diskrediteerida.

https://www.riigiteataja.ee/akt/13282830
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 18:20
Kuniks seksiost pole EW-s karistatv, võib politseisse pöörduda küll. Ajakulu väiksem ja odavam kui tsiviilkohtus möllamine.
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 18:27
Selles protsessis oli ju tegemist otsese vargusega, sest poiss kandis ise võõralt kontolt endale raha ja seda polnud ka raske tõestada, sest pangaserverisse jäävad arvuti andmed.
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 18:36
Neil vendadel pidid ikka munad kohutavalt valutama, et viimases hädas võhivõõrale oma panga paroolid loovutasid. Täisidiootsus ju?
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 18:49
Nuvott, see oli kehv näide jah. ootasin Su vastuargumenti On olemas üks kohtulahend, kus kamp sulisid lubas veebiseksi, küsis ettemaksu, tegi ahvatlevate tütarlaste piltidega kontosid ja lubas seksteenust. Küsiti ka raha bussipiletite, kütuse jm jaoks. Üks kannatanu kandis ettemaksuna üle 30 000 krooni! :$ Ma otsin selle lahendi kah üles!

Lõuna politseiprefektuuri kriminaalpolitseinikud on välja selgitanud kolme 15-aastase noormehe isikud, kes interneti suhtlusportaalides ilusate tüdrukute pähe meestelt kümneid tuhandeid kroone välja petsid. Põlvamaalt pärit noorukid lõid erinevatesse Eesti suhtlusportaalidesse konto kolmele tütarlapsele, keda tegelikult ei eksisteeri. Keskmisest ilusama välimusega tüdrukute pildid leiti Läti ja Leedu suhtlusportaalidest, neile anti Eesti nimed ning mõeldi välja uus identiteet. Kelmide ohvriks langesid mehed, kes portaalides tütarlastega suhtlema hakkasid ning kokkusaamist soovisid. Suhtlemisest huvitatud meestelt hakkasid «tüdrukud» erinevatel põhjustel raha laenuks küsima: näiteks väites, et kohtumisele sõitmiseks on bussiraha ja uusi riideid vaja või et töökoha kaotuse tõttu on üüri maksmiseks raha vaja. Paljud mehed soovisid enne raha andmist tüdrukutega kohtuda või vähemalt telefonitsi vestelda ning jäid seetõttu kelmide huviorbiidist välja. Samas leidus noorte kelmide rõõmuks ka küllalt selliseid meesterahvaid, kes liigseid küsimusi esitamata suures tutvumise tuhinas nõustusid «tüdrukutele» raha saatma, võttes selleks isegi SMS-laenusid. Kõige suurem summa, mis noorukitel ühelt isikult välja petta õnnestus, küündis üle 30 tuhande krooni. Raha paluti üle kanda „tüdruku" venna arvele, kes ise oligi üks petturitest. Politsei kutsub inimesi üles olema internetis suheldes ettevaatlik, sest, nagu antud juhtumistki näha, on kelmid suutelised üha uusi petuskeeme välja mõtlema. Kuna kelmide eesmärgiks on tavaliselt inimestelt raha kätte saada, on võõrastesse rahaküsijatesse mõistlik suhtuda äärmise umbusuga ning püüda välja selgitada, kas taoline isik üldse reaalselt eksisteerib. Kahtluse korral, et tegemist võib olla petturitega, on soovitav sellest informeerida politseid.

Allikas: Postimees
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 18:52
PS! Tõendada on paganama lihtne, nt iha.ee vestlus sobib suurepäraselt ja pangakonto väljavõte, kust saab ka kelmi konto hopsti kätte. Edasine on delo tehnikii
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 19:04
Suuresti lootusega, et mõni munadega mees ka lõpuks ilmub, ma teema-alguse kelmi kasutajanimesid, telefoni- ja kontonumbreid oma profiili korjan. Ja selle hirmus ta igas tema kohta käivas teemas räuskabki, kuidas ise kõik kohtusse annab. Ootame edasi
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 19:38
§ 209. Kelmus

(1) Varalise kasu saamise eest tegelikest asjaoludest teadvalt ebaõige ettekujutuse loomise teel –
karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

Kelmus kui 2. astme kuritegu aegub 5 aasta jooksul, nii et aega Sul on veel.

Mulle ei meeldi see parastamine ja näägutamine, blatnoimentaliteet. Ohver on ise süüdi, kelmi ohver kergemeelsus, vägistamisohver selles, et kandis lühikest seelikut ja läks võõraste meestega pidu jätkama jne. Ohver ei pea end kunagi süüdi tundma! Edu Sulle!
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 20:35
Olgu need inimeste seadused kui head tahes, loodusseaduste vastu nad ei saa ja kuritegelikus maailmas kehtivad just loodusseadused.
Tugevama ja kavalama looma kõht on täis ja vahet pole, kas ta püüdis saagi ise, või lõi selle kelleltki teiselt üle.
Ma ei kaitse siin petiseid. Minu sõnumiks on, et kõige tõhusam vahend petiste vastu on ennast mitte petta lasta. Kui õnnestubki mõnda seaduslikult karistada, siis varsti on uus asemel, sest loodus ei salli tühja kohta.
Kuniks jagub neid keda petta, seni leidub ka petiseid. See on paratamatus, tundugu see kui vale tahes.
˅ näita rohkem ˅
2016-05-12 21:46
Süües kasvab isu ja suurimadki pätid on alustanud õunavarguse või vanemate tagant rahanäppamisega. NY linnapea kehtestas kunagi nulltolerantsi pisikuritegude suhtes, sest väikestest asjadest kasvavad välja suured. Kuritegelikus maailmas kehtivad sellised seadused, et varastad või petad midagi valedelt inimestelt ja su käsi ei käi enam hästi. Millega ma ei õigusta omakohut, aga efektiivsusaste on kõrge - seadusandlik, täidesaatev ja kohtuvõim ühes isikus
˅ näita rohkem ˅