Foorum
2008-10-01 15:38
olen olnud pea iga päev ihas sees ja üritanud tutvusi luua naistega aga kuidagi naised on liiga vaiksed või on häbelikud tutvuste loomisel. Loomulikult on ka mehi kes ainult mängivad naistega aga minuaravates ei ole kõik mehed sellised, kes on hea partner voodis ja mõtleb ikka sellele et naisel ka hea oleks ja naine ka saaks selle mida tahab - seega mehed võtke kokku naised vajavad korralikumat rahuldust ja panemist, õppige tundma nende keha-läbi naise keha liigutuste ja siis teate mis soovid tal on.
˅ näita rohkem ˅
2008-10-01 20:08
Aga võibolla su enda pilt ei kutsu sulle vastama,kas selle peale oled mõelnud?
˅ näita rohkem ˅
2008-10-04 22:39
Palju oleneb ju sellest ka, mida sa naisele kirjutad.
Enamik mehi siin kirjutavad, et saame kokku ja kepime. No sorry aga enda puhul ei
kujuta ma hästi ette, et saan mehega kokku ja kohe langetan pesu ja lükkan
jalad laiali. Muidugi on meeste ja naiste maailmad erinevad, mehed ehk saavad nii.
Muidugi lubate siin ka taevalikku õndsust naistele aga paraku see ikkagi nii ei ole
˅ näita rohkem ˅
2008-10-08 17:01
Aga kuidas kontrollida taevaliku õndsuse olemasolu ilma pesu seljast võtmata? Ok, saab ka pesus aga ikkagi? Kas keelega katsudes, nagu imikud asju uurivad? Või lõhnast? Seleta lahti, mida su lause tähendab? Kust sa neid tarku mehi ikka leiad, kui ei ütle välja, milline see tark mees peaks olema
˅ näita rohkem ˅
2009-01-29 15:01
täiesti nõus fruktiga,ei saa ikka kohe maha ja taha
˅ näita rohkem ˅
2009-01-29 19:57
gunson.....kas sa arvad, et meest nuusutades või temal lasta nuusutada, keelega katsuda...ja mida iganes veel, saab teada, et mees on tark? Krt küll, kõrvade vahel võiks ka midagi olla ikka, mitte ainult saepuru.....ja kui mul pole inimesega peale seksi millegist muust rääkida, siis ei lase isegi nuusutada mitte
˅ näita rohkem ˅
2009-02-10 04:13
minu arust on siin meeste liigne agarus ja pealesurumine vict teinud sellise efekti nagu siin räägitakse ja mida vähem naised kirjadele vastavad ja napisõnalised on seda rohkem mehed otsivad ning käivad peale .surnud ring täiesti.mul üks küsimus naistele ,et kui tihti te ise kirjutate kellegile ja tutvusi sobitate.ma arvan millegi pärast ,et väga harva.kui te natuke ise aktiivsemad suhtlema oleksite ja ise ka huvi välja näitaks jne jne siis ma usun muutuks olukord siin saidil hulga normaalsemaks.muidugi kõik ei sobi ning alati ei lähe jutt õige soone peal lahti aga samas siis juu nagu nii asi kohtumiseni ei jõua aga kui mõlemad leiavad ühise keele ja meele ning jututeema siis võib kõike juhtuda.mingi tõmme peab ikka tekkima aga samas jälle paljud mehed mõtlevad ,et vict tõesti kohe maha ja taha ning see on tõesti kurb nähtus siin.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-10 09:41
Saan täiesti aru uutest naistest,kellel esimisel päeval on 1000-3000 vaatamist.Õnneks ei ole need kõik kirjalikud.Aga tundub,et siin on tegelasi,kes saadavad seksisoovi igale uuele näole,ankeeti lugemata.Ja kui siis veel "tervitust" korratakse iga tunni tagant,hakkabki käsi tihedamini kui vaja blokeerimis nupu vahet käima
˅ näita rohkem ˅
2009-02-11 11:16
Meestel on muidugi lihtsam tänus sellele, postkast ei ole umbes, kuna himurad suguvennad on kõik naised ära tüüdanud juba
˅ näita rohkem ˅
2009-02-17 10:34
paraku ongi see nii nagu havesex kirjutab.... aga mehed pea püsti(ülemine).... lootus ju sureb viimasena ja rohkem sisukaid kirju ning asjad hakkavadki liikuma....
jôudu loomingulisust igatahes.....
˅ näita rohkem ˅
2009-03-04 16:03
Siin on tõelisi pärle!!!! Nii meeste kui naiste hulgas! Tuleb ainult ise täpselt teada, mida või keda sa tahad, otsida ja sa leiad ta! Räägin oma kogemustest!
˅ näita rohkem ˅
2009-03-04 19:11
Jah saavel seda sa oskad vahel kui su kirja olen avastanud olen isegi vastanud
Ja nagu apelsin ütles et parimad palad tuleb ise välja noppidakeegi sind ise ei aita selles juu
˅ näita rohkem ˅
2009-11-17 06:35
Jh mehed/naised kirjutage midagi lõbusat kasvõi nn nagu siin kirjas,et sisutihedaid kirju noo jh mida sa ikka esimeses kirjas nii väga kirjutada oskad Ja nagu see teemagi,et pildita aknkeetidele ei vasta minu kogemused on ,et just ilma piltideta kasutajad on supper lahedad Pilti saab vabalt mujalt ju näidata
˅ näita rohkem ˅
2009-11-17 09:38
Asi läheb ikka kaugemale siis, kui näopilt on ka vastastiku vastuvõetav! Isegi kui kiri on väga ilus, aga nägu pole minu maitse, siis sorry!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-17 11:57
Täpselt seepärast saabki pilti ennem mujal ka küsida ja kui nigunii pole plaanis kohtuda siis vahest ongi parem kui ei näegi teist
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 18:43
Minu meelest on tore naine Mariamagda, ta pakub kohvi ning temaga saab kaubale , sealjuures küll väikese sponsorluse 400 kuni 500 eek eest. Pesake kesklinnas ja päevasel ajal teeb ta massaazhi ka.Vahetu maalt pärit, ei eputa.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 11:40
Kas saad ise ka väikese nutsu, kui talle siit kliente sebid?????
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 15:52
Naised ihas... on nii naised, kui veel olla saab.
Armsad ja õelad...armastavad ja vihkavad...Sõnaga.... NAISED
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 18:40
jah, naised pole mingid mehed
˅ näita rohkem ˅
2009-11-30 20:40
naised polegi mingid õiged mehed nad on ...naised
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 20:16
mulle meeldib teie jutt
˅ näita rohkem ˅
2009-12-09 21:21
Aga mõnes peres on naine sellepere kõiksekõvem mees.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-10 09:22
siin on tõesti fantastilisi naisi, nii sõpru kui muud leiab. Aga enamus naisi ei vasta kirjadele kuna kardab, et jälle üks tuhandest. Samas olgem ausad, mõnele ei viitsi ka midagi eriti kirjutad kuna ta niikuinii ei vastaks, sest isegi kui profiilis muud kirjas, otsitakse tegelikult vaid RAHA
˅ näita rohkem ˅
2009-12-10 09:36
RAHA on kõikide asjade alustala. Isegi rekaam oli ju selle kiirlaenu sms kohta, kus näitas maja ja seal oli peretüli ja kui piiks-piiks tuli siis jäi kõik vaikseks. RAHA eest saab kõike!! Norida ei maksa siin kohal, muidugi mõnda asja ei saa aga need on ka teatud loetud asjad.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 09:00
ja jaaaaa olen ka kuulnud meestest,kes tulevad külla ja siis hakkavad uurima ,et kas on sinu korter ja kas auto on ,ja kas ikka tööl käid jne...........no commoon..........ei tahaks nimesid nimetada......küll omad vitsad peksavad
˅ näita rohkem ˅
2009-12-17 11:24
no hea teada neid asju lihtsalt ja vbla pole muust rääkida. Millest sa ikka räägid
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 16:21
olen ka kirjutanud omast arust olen olnud küll viisakas aga siis tuleb vastus käi perse või vastus puudub on mõningad kes küll vastavad viisakalt aga kohtingut pole tekkinud
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 16:30
ja muidugi ma ei oota kohe voodisse ronimist peale tere ütlemist aga siiski võiks suhelda
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 20:15
Ma olen üritanud mõnega mitut kirja ikka kirjutada,,,ja tavaliselt tuleb välja,et meil ei ole millestki rääkida,,,siis tekib küll soov ütelda-võta kumminukk,,,,Ma ei usu,et siin on ükski selline naisterahvas,kes võhivõõrast sekspesus ukse peal ootab,,,Ja kui mees ennast huvitavaks teha ei oska,,siis ei ole midagi teha,,, Ja see rahajutt,,,Lugege ankeedid korralikult läbi,,,võibolla siis ei satu te koguaeg "tasuliste" peale,,,,vaid äkki leiate sellise,kes tõesti naudib seksi,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 23:54
selles probleem ongi et ma ei saagi mingit pilti endast jätta kui ta ei vasta esimesele kirjale mis ei saagi eriti sisukas olla ma ei hakka ju kohe esimese kirjaga endaelulugu rääkima
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 17:30
Sa tarx võiksid üritada mõne teise pildiga
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 12:09
avaldan ka oma arvamuse
ma ei vasta kirjadele kui pole profiil korralikult täidetud või siis mingid tobedad riistapildid üleval
eeldaksin ikka inimesel ülemise aju töövõimelisust
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 14:57
Siin on toredaid inimesi kellega kohtumine ei ole sugugi ebameeldiv. Seega suhtuge teistesse heasti ja suhtutakse teisse ka.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-19 18:58
Ah, et muzikiisu on siis male huviline. Ei tea kas teha "kahvel" või "karjapoiss"?
˅ näita rohkem ˅