Foorum
2012-02-06 21:17
Mina olen kunagi kokku saanud, oli selline sponsoriteema, oli meeldiv. Aga peab mainima, et väga raske kuidagi reaalselt mõne neiu-naisega kokku saada, vist meeldib kõigile ainult kirjutada...
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 21:48
No soomes saab ikka paljudega välja minn kuna kogemus on ja olen paljudega väljas käinud . aga muidugi on neid ka kes siin plokkivad ja ainult raha peal väljas
˅ näita rohkem ˅
2012-04-09 22:25
ja sina pushUp oled asjast ikka väga valesti aru , kõik mehed ei ole siin seksi peale väljas (vähemalt mina ) punktide ja raha eest , sul võib-olla kurb kogemus siin portaalis ......
˅ näita rohkem ˅
2012-04-10 09:03
Teema algataja avaldab, et raske on kohtumiseni jõuda. ette1976ette -l on õigus. Mitte kõik mehed pole siin puhtalt seksi peal väljas. PushUpil on samuti õigus. Kui asendada sõnad "sobiv seksuaal-partner" sõnaga partner, kaaslane, seltsiline võimisiganes muu väljendiga siis kehtivad ikkagi suhtkoht samad reeglid. Paari sõnaga kokku võtes: Tekita huvi
˅ näita rohkem ˅
2012-04-10 11:08
ette1976ette...Mille peal need mehed siis väljas on?Soovivad abielluda?peitust mängida?Kaarte?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-10 11:31
Kuulutuste rubriiki lugedas... Mees - Naist ongi tegelikult jah enamus meestest püsisuhte ehk abielu sõlmimise peal väljas
Ja lapsi tahavad ja peret, pesa punuda ning kodu luua... niisama kiirseksi tahab vaid mõni üksik mandunud iha.ee jünger
˅ näita rohkem ˅
2012-04-10 12:40
Ei tahagi seksi?Impod on või?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-10 13:19
irwwwwwwww.....
˅ näita rohkem ˅
2012-04-10 13:21
Sirvisin kuulutusi... üle 3 - kuulutuse on sponsi pakkujad, ülejäänud soovivad kiiret kohtumist autos või lõuna/hommiku/õhtuseksi...
˅ näita rohkem ˅
2012-04-10 15:38
dream-dream-dream...niipalju lolle naisi ei ole kusagilt võtta...ei ole noh,lihtsalt ei ole.....
˅ näita rohkem ˅
2012-04-10 15:50
Nüüd ma tean mida mehed tahavad...


Andkevitsa 2012-04-10 15:43:21


Sponsoreerin karmi käega pealinna naist, kes mulle neljapäeval tagumiku peale korralikult vitsa annab. Vitsakimbu võin ise kaasa võtta.

VITSA tahavad...vot nii..ei taha mingit mõtetut seksi.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-10 15:56
njaa.. nujah... postkastis ka küsivad:
Tere! Kui soovid mind webcamis käsutada, lisa msni ......hotmail.com. Olen noor kutt hea kehaga! Tõsi ta on, et polegi nagu seksi peal väljas
˅ näita rohkem ˅
2012-04-12 08:46
oi see vitsa teema , olen nii palju saanud analoogseid kirju, et ma võiks piitsutada ja vitsa anda ... kurja kahjuks ma ei oska , kui keegi õpetaks , siis püüaks seda ametit õppida. Iseenesest on BDSM vägagi paeluv ja huvitav teema ja see ei koosne aiult vitsast ... seega suur ja avar maa mis on kahjuks ikkagi veel avastamata.
˅ näita rohkem ˅
2012-04-16 07:39
Mees on samasugune inimene nagu nainegi. Mõlemad tahavad, et neil oleks huvitav elu ja ei tekiks ülearu palju jamasid. Mõlemad tahavad intiimset lähedust ja kirge, mõlemad tahavad olla armastatud ja ihatud.

Siin portaalis on minu arvates valdavalt nelja tüüpi inimesi. Kõigepealt need, kes on suhtes ja otsivad suhtevälist seksiseiklust. Teiseks need, kes on vallalised ja tahavad leida midagi, vähemalt seiklust, ideaalis ka mõistvat ja vabameelset elukaaslast. Kolmandaks need, kes siin niisama aega surnuks löövad, plaanimata reaalselt kohtuda (kohtumiseni võidakse jõuda, aga see ei ole eesmärk). Neljandaks need, kes ennast müüvad.

Naised on loomult alalhoidlikumad, mehed riskialtimad. See väljendub ka asjaolus, et paljud mehed on valmis ükskõik kellega vähemalt sõnades kokku saama ja midagi tegema, sealhulgas ka maksma seksi eest naistele, kelle poole kusagil ööklubis ehk ei vaadatakski. Nüüd tõstatub aga küsimus, et kas nö. normaalne naine tahab ikka kohtuda sellise kõigesööjaga, eriti veel juhul, kui mees ei ole atraktiivne ning otsiib vaid suhtevälist seksi?
˅ näita rohkem ˅
2012-04-16 11:28
seksimõttes rahalised on tasuvamad, vähemalt seks on garanteeritud, oskused pigem suuremad kui nö meest otsival naisel. tegelikult on seksipärast täiesti mõttetu jämmida naisega kes on siin niisama enda näitamiseks või tõesti selle ÕIGE mehe otsingul. kui seksi ei suuda 2-3 päevaga sebida, siis edasi pole mõtet aega raisata - olgem ausad.

kindlasti mehed ei taha kõigiga kokkusaada, eks mehedki tahavad olla tahetud ja tahavad võimalusi.
kui tekib üleküllastumine, siis loobutakse tutvumisest.
˅ näita rohkem ˅