Foorum
1
2
2009-11-08 14:46
Tere.
Plaanime väikest jõulupidu ihalejate seltsis.Üritus saaks toimuma 5 dets.põjaeestis.Oodatud on paarid ja naised.Mehi tuleb ka kuid neid alati rohkem seega saab valik olema väga raske.Kuid nagu ütleb vanasõna " julge hundi rind on haavleid täis" tuleb ka üksikuid mehi keda valivad karmid naisihalejad välja.Rahvaarvuks eeldame kuni 25 inimest.
Peol plaaniks suhelda ning veeta meeldivat aega.ME EI KORRALDA ORGIAT.
Seega palume julgetel ja inimestel kes tahaks silmast silma suhelda võtta ühendust.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 15:13
Juba siis küsimused.Kuna neid küsivad kindlasti paljud siis vastan avalikult.
Kus toimub:Toimub nagu ennem mainitud PÕHJA EESTIS. TALLINNA lähistel.
Palju maksab:Hinna üritame saada 300-400 vahele.Tegemist ei ole rahakogumisüritusega vaid lõbusa aja veetmisega.Mida rohkem rahvast seda väiksem hind.Rahaga kaetakse kohamaks ning toidud.Joogi võtan igaüks ise.Korraldajad ei jäta endale midagi ja maksvad ka ise sama summa mis iga osavõtja.
Miks ei üelda kus täpselt toimub: Sellel põhjusel et üritus toimub neile kes tahavad tulla ja on nõus ka osta võtma ning mitte akna taga piiluma.

Kui tuleb veel selliseid küsimusi mis koduvad lisan siia.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 20:20
Kas kohale peab tulema oma autoga või on organiseeritud ka mingi transport Tallinnast?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 20:53
kui selgunud kindlad tulijad siis saab ka vaadata.Ma arvan et eestis naljalt 1 kohalisi sõiduriistu pole.Seega ikka keegi autoga liigub ja saab peale võtta.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 21:42
Kas istumine on planeeritud hommikuni?
Kui jah siis kas on ka majutusvõimalused neile kes kaugemalt tulevad ning joobes seisundis sõita ei taha... või peab arvestama kaine juhi kaasa võtmisega?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 21:43
Kui palju planeeritud koht üldse inimesi mahutab?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 21:52
Ma arvan et täis peaga sõitmine pole üldse hea mõte ja magamise saab ikka, kes just magada tahab (st autojuhtidele on see ju vajalik) Ja moment on kohti kaks, olenevalt kui suur huvi asja vastu on, et kas reaalseid huvilisi on alla või üle 20
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 21:56
Ma arvan et täis peaga sõitmine pole üldse hea mõte ja magamise saab ikka, kes just magada tahab (st autojuhtidele on see ju vajalik) Ja moment on kohti kaks, olenevalt kui suur huvi asja vastu on, et kas reaalseid huvilisi on alla või üle 20
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 22:02
aga loomulikult peab olema ka mingi ööbimiskoht.Ega siis lähemal elavatel pole lubatud vindisena sõita
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 22:38
Suht läbikukkunud üritus Üks osa naistest on litsid kes pidutsevad papi eest, teine osa on koduperenaised kes vahelt panevad, aga ööseks väga välja ei saa, väike osa on norm naisi ja kas nad tahaksid sellisest üritusest osa võtta on iseasi, suurem osa on peletised ja jututädid, aga edu korraldamisel , tore kui kellegil õnnestuks !!!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-08 23:52
Kahju et tulla ei saa nendel kuupäevadel. Aga vipmehle seda, et orgiat ju ei korraldata! Seega peletised ja jututädid on igati kohal. Ja pealegi joogid võtab igaüks ise kaasa. Ja kui seda jooki piisavalt palju tarbida, et peletised ilusaks läheks, siis ei ole sust endast ka enam asja ja jututädid on siis igati asjakohased. Ma arvan, et see pidu õnnestub täiega.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 11:13
Kui orgjat ei toimu siis jutustada saab igas bubis, baaris, klubis jne. Milleks midagi välja üürida, pange lauad kinni ja jutustage, pole vaja riskida millegi välja üürimisega, kui vb midagi ei toimugi!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 15:04
baari või pubiga on see häda, et äkki siis isegi võib orgia tekkida
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 15:45
Hotellid olemas, taksod liiguvad jne. Mul on hea meel kui midagi sellist õnnestub, kuigi sisemiselt tundub suht läbikäidud rada !
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 17:19
Tere vipmees1.Vatused sinu arutelule:

Kui orgjat ei toimu siis jutustada saab igas bubis, baaris, klubis jne. Milleks midagi välja üürida, pange lauad kinni ja jutustage, pole vaja riskida millegi välja üürimisega, kui vb midagi ei toimugi!!!

Ma arvan et esiteks sinu pakutud kohad tulevad kohe kindlasti kallim.Ja kui arvestades et nii mõnigi eelistaks ka sauna siis see veel lisaks kulutus.

Hotellid olemas, taksod liiguvad jne.
Vastus täpselt sama.Kui raha peale pahane oleks teeks üldse kokkuka kanaaridel omal kulul.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 17:33
Ahh jah.Täpsustus orgia suhtes.Olen korraldanud nii mõntekti kokkusaamised.Ja seda vast saavad ka mõned siinolijad kinnitada.Miks ma ütlen et mingit orgiat ei tule siis selle all ma mõtlen kohtumisi kus uksest sisse astudes lehvitatakse ühe käega tervituseks teisega püksinööpe lahti tirides või kus kella 9-st kustutatakse tuled ja järgmisena tunned karvast kätt istmikul.

Ei tahaks midagi sellist.Idee oleks siiski suhtlus ja lahe äraolemine.Ja kui mõni/mõned leiavad et oleks nagu soov seda va vanainimeste asja teha ja selleks ka ruum olemas siis ei mina ega ka keegi teine küll kätt ette ei pane.Kui täidetud kõik seadusega ettenähtud tingimused ( vastastikusel soovil,naabrirahu jne) siis antke aga minna ja saagu teid palju.ühesõnaga tahaks ikka toonitada et ei korralda mingit massilist sugueluüritust.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 17:55
Minu pärast võib teha ka kanaaridel, aga vt et siis kõrvetada ei saa. Asi pole rahas vaid selles, et sa eluilmas ei leia siit 10t naist kes tuleks üritusele!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 18:40
vipmees ära muretse. varsti on näha kuulutusi sponsoriotsijatelt.: "tulen sinuga kokkutulekule, kui maksad peo kulu"
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 19:09
vipmees...eks seda näitab aeg.Praeguseks on pooled naisterahvad koos.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 19:50
Astun siis dusja ja parmaleikiniga ühte paati... käinud ja näinud nii mõndagi kokkutulekut ning reeglina kõigil on olnud naisi rohkem kui mehi... Ja kõik üritused on olnud just sellist tüüpi kui see praegu korraldatav. Alati on ka selliseid "vipmehi" kellele miski ei meeldi ning ei sobi... lohutuseks ootame siis uuel aastal vipmehe korraldatud üritust, kui mitte kanaaridel, siis korralikus kõrtsis koos takso ja hotelliga
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 21:27
marik on ka siiani dusja poolt korraldatud üritustega igati rahule jäänud, õnneks virisevaid "vipmehi" pole üritustele tulnudki.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-09 21:30
Ja eelmisele postile täienduseks, kumb ma siis nüüd olen-- peletis või jutunaine? (Ja need, kes mind reaalis näind pole, hoiavad heaga oma kommentaarid endale).
˅ näita rohkem ˅
2009-11-10 18:04
Paar küsimust kirjutati veel.Vastan avalikult ka.
Osalusmakse korjame kokku vähemalt 2 nädalat enne üritust.Põhjus lihtne.Kuna valida paari koha vahel ja erinevus vaid rahvaarv siis selleks ajaks peaks olema kindel paljud siis tulevad.Seega kellel huvi on võtke ühendust.Koht ei ole kummist ja viimase hetke tilgutajaid kindlasti enam ei võta.Ei hakka tervet üritust nende laiskuse pärast ümber mängima.
Asukoha ütleme neile kes tasu maksnud.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-11 22:20
ma arvan et ma saaks transporti korraldada. hetkel sõiduauto aga võibolla (hea moosimise peale..ise sebin) saab ka suurema bussi.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-12 21:40
oleksin ka tulija,aga pole kunagi käinud teie üritustel.äkki leiaks mõne mehise mehe siit,kes end saatjaks pakuks
˅ näita rohkem ˅
2009-11-12 22:32
Tsikk, ma arvan et ka kohapeal on neid mehiseid mehi... Ja kunstnik ka peris mehine ning tooks autuga treppi ka
˅ näita rohkem ˅
2009-11-13 11:32
Ksskss oleks ka tulija aga kodustel põhjustel ei sobi kuupäev võin ematõendi ka tuua
Aga olen täitsa kindel, et üritus tuleb tore. Pessimistele soovitaks natuke roosamalt seda asja vaadata ja ongi OK
˅ näita rohkem ˅
2009-11-13 12:03
Äkki neid rohkem kellel kodused põhjused? Lastehoidu annaks ju päris korraldada.... meestehoid oleks tiba riskantsem....ja naistehoid suht võimatu
˅ näita rohkem ˅
2009-11-13 19:45
Tere
Poleks see naistehoid nii võimatu midagi ma võiks sellega tegeleda ..... niiet naised kes tahaks ennast hoiule anda kokkuka õhtuks
˅ näita rohkem ˅
2009-11-15 15:18
NOjah, eks ole erinevate jutukate kokukatel käidud paäris palju ja vipmehe meelelärmks võib öelda, et 10 naist pole mingi probleem Eks see oleneb kuidas ise suhtud ja kutsud ja mis eesmärk on. Sealt ka ilmselt kerge pettumus Sinul.

oot et sauna saab ka? äge, hangib kadakavihad siis
˅ näita rohkem ˅
2009-11-15 15:27
ja seda ka, et mul autos 3 kohta üle, seega võtaks hea meelega peale nummid naised
˅ näita rohkem ˅
2009-11-16 16:15
Loomulikult ikka suanaga koht.Mustad inimesed ikka tahavad puhtaks saada ja saun ju ka väga seltskondlik koht.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-16 23:59
Lugesin nüüd puht juhuslikult seda ettepanekut. Hmm...ei tea kas julgen tulla ikka.. ... isegi lööksin kampa aga nu pärast on kohal hunnik kompleksides olevusi ja siis pärast saan hoopis tappa selle eest kes olen . Irw....olen ka jah vahest sponsori otsija aga no antud asja osalemistasu suudan ikka oma õhukesest rahakotist leida. Küsimus on lihtsalt selles, et kas inimesi valitakse nägude järgi või on see tõesti suhtlus kus võivad kõik viibida. Tahaks ka siis näha ihakaid...muidu ju teisi eriti ei treffa...ei trea milles asi . Loodan, et see nüüd mis kirjutasin juba kedagi ette marru ei aja, et näe kus kuramus, et ülbust rahva sekka nina pista aga nii ülbe olen jah et isegi pistaks nina sinna kokkutulekule ... anyway....kes registreerib siis osalejad ja kuhu pappi pakkuda, et ikka asjad makstud oleks jne ?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-18 18:17
Carmen....ei usu mina et nii hullud lood on.Ma arvan et meil piisavalt viisakad ja arusaavad inimesed jutukas.Ole ise inimene ja kõik on seda vastu.Ma arvan küll et kellelgi pole sinu tulemise vastu midagi.

Ja meie julged paarid on küll mitte nii julged.Muidu pidevalt hala et ei taheta kokku saada ja vaid vesteldakse aga siiani vaid 2 paari huvi tundnud.Kus siis teie julgus on? Või on kohe vaja linadevahele saada?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-18 20:25
Nu mina siis olen kyll tulija
˅ näita rohkem ˅
2009-11-19 09:16
Ootaks jah paaridelt suuremat aktiivsust, et üritus ei kujuneks puhtalt üksikute südamete klubiks... Ja tahaks nädala lõpus juba nimekirja lukku panna, nii, et viimased võimalused veel enda huvist teada anda... Oodatud siis endiselt nii naised, mehed kui paarid. Kes Dusjat kardab, et äkki suur, jube ja karvane, võib oma osalussoovi kas siia avalikult kirja panna või ka mulle postkasti kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2009-11-19 18:16
Just.Nii et kes mind kardab võib julgelt patukat kiusata
˅ näita rohkem ˅
2009-11-22 15:39
Palju siis mehi ennast registreerinud on? Kas oleks ka minul võimalik sinna üritusele tulla? Ma muidu läheksin SIE omasse kuid need teevad kokkutuleku selle kuu lõpus, mis on väga läbi mõeldamatult tehtud kuna enamustel inimestel ikkagi kuu alguses palgapäev. Seega millal ja kas saab?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 00:08
Kindlalt mittetulija aga edu teile kõigile kes lähevad. Eesmärk ju kokkusaada mula ajada jne. Kui kellegi eesmärgiks keppi saada, siis solvumise ärahoidmiseks poleks vist mõistlik minna
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 00:27
Aix, tänud Sama võiks ju kogu portaalis olemise kohta öelda, et kes eitavat vastust kardab, sellel poleks solvumise ärahoidmiseks mõistlik siin olla Kepp kui selline pole tõesti kokkusaamise eesmärgiks, aga poolte kokkuleppel alati võimalik (loe: ihalejatel pole üksi patt rangelt keelatud )
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 15:17
Tuleks ise kah heameelega aga lugesin, et soovitakse rokem paare ja naisi... seega ei hakka üritamagi! Aga muidu loodan, et teil ikka lahe õhtu tuleb!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 18:38
Eino tore muidugi et viitsitakse üldse midagi korraldada. Aga ma soovitan hoopis tulevikus teha kokkutulek just ÜKSIKUTELE, nemad tahavad tutvuda, pidutseda, lobiseda, üksteist näha rohkem kui paarid. Paarid kükitavad kodus ja paarituvad omaette, kõvemad otsivad siit teist paari, et siis oleks vaheldusrikkam paarituda.
Aga see üksikute korraldamises peab ka kuidagi reguleerima, et tuleks naisi-mehi suuremas koguses ja enamvähem võrdselt, et ei oleks nii, et mõned ilusad naised, ja siis kari mehi tahab üksteist üle trumbata, kes ilusama auto, kõvema möla või ohtramalt pritsivate naljadega.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 19:26
Just seda me üritamegi.Lihtsalt sai ka õhutatud paar osalema.Aga praegu rõhuv enamus üksikud.Mis puutub meestesse siis seda otsustavad naised millised mehed tulevad.Seega mehepojad jutukasse tuleb minna ja endast head muljet jätta
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 19:31
Ahh jah...unustasin mainida et nii üritamegi asja ajada et rahvast oleks pooleks.Mõtlesn siis naisi ja mehi ühepalju.Seega paarid ei peaks ka kartma et kohaletulles kari vesise näoga mehi tema kalliskivi vaatavad
˅ näita rohkem ˅
2009-11-26 00:03
ehh.. ma retkelt tagasi. ma siis kutsutud? selekteeriti mingis seltskonnas ja asi mutt? AHAAA Tegelt plaanid ummes samal ajal ja lampi ei tahaks ettemaksu teha (TäPe) a taksot sõita võin ikka kokkuleppe hinnaga
˅ näita rohkem ˅
2009-11-26 09:23
Selekteeriti mingis seltskonnas... Tegelikult on asi nii, et selekteerimiseks oleks asi läinud siis kui oleks tulnud hunnik mehi ühe naise kohta, et asi ikka tasakaalus oleks ja samuti on välja jäetud kõik need persoonid kellel ankeet täitmata, pilti pole ja saatnud teate a la ma tuleks ka... ma ju ei tea kelle armukade abikaasa ta olla võib... vähemalt paar sõna võiks ju privaatselt kirja teel endast kirjutada Aga noh, nagu üks tütarlaps eile tabavalt väljendas, kui mehed on äpud ning tulla ei julge, siis võtame vardad kaasa ja teeme naisteka
NB! Kuna on viimasel hetkel ümber mõtlejaid (just meeste osas), siis võimalus meiega veel liituda
˅ näita rohkem ˅
2009-11-26 10:49
A kui palju osavõtux krõbisevat välja tuleb käia ja kellega tuleks ühendust võtta?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-26 14:57
ei tahaks tähte närida aga....
Tsitaat:" Just seda me üritamegi.Lihtsalt sai ka õhutatud paar osalema.Aga praegu rõhuv enamus üksikud.Mis puutub meestesse siis seda otsustavad naised millised mehed tulevad.Seega mehepojad jutukasse tuleb minna ja endast head muljet jätta."
Kui seda arvesse võtta, siis on see kokkutulek valitud seltskonnale!!
˅ näita rohkem ˅
2009-11-26 16:50
Niptuc- loe kahte esimest postitust
Parmaleikin.... ongi valitud seltskonnale st iha kasutajatele Ja loomulikult on mingi valik, muidu ju paneks toimusmiskoha avalikult letti ja tulge kõik kes soovivad, valiku põhimõtteid ja põhjusi ei hakka siinkohal uuesti välja tooma... kel huvi, siis siin teemas on need kõik olemas
˅ näita rohkem ˅
2009-11-26 17:40
Selline tegvus tekitab solvumist. Vaata vipmees1 postitust. Sellepärast sellised arvamused tulevadki! Tehke parem nii: Kuulutate kokkusaamise ja kõik kes maksavad ja registreerivavd võivad tulla. Seltskond kujuneb nii või teisiti välja olengu käigus. Turva kaalutlused peaks ka saama lahendatud. Niikunii on siin ka mõni turvamees kes haltuura korras teeb asja ära.
Selline eelsorteerimine teeb ainult tuska kellegile. Ja pärast käib terve aasta haavade lakkumine, ning huvitav kes need karmid naised omakorda välja valis?
˅ näita rohkem ˅
1
2