Foorum
2011-07-11 17:47
Vaatan, et osad suured naised kaklevad siin omavahel. Keegi paneb kellegile halva hinde või siis kommentaari, teine solvub ja hakkab üksteise sõimamine pihta. Mis värk sellega on?
Teatud kasutajad saavad päevade viisi suure hulga kümneid, käib nagu võistlus teiste kasutajate vahel. Mis värk sellega on? Miks see pildi hinne niivõrd tähtis on?
Kohati meenutab siinne keskkond täiskasvanute rate.ee´d kus solvutakse ning käib võitlus parima hinde pärast...
˅ näita rohkem ˅
2011-07-11 17:55
nii ongi, kulla cd84. reidistunud oleme
˅ näita rohkem ˅
2011-07-11 18:47
Utka. Ära kõiki sinna patta pane. Ainult teatud tegelased on sellised!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-07-11 20:53
parma, ära muretse. kui hindamiseks läheb, siis saad sina endale peaauhinna ja ma tahaks näha, kas sa siis veel nendele hindamiste jne vastu julged olla
˅ näita rohkem ˅
2011-07-12 10:50
reit.ee kasutajad ju siin samamoodi, miks siis peaks käitumine teistmoodi olema Ega inimene ju ei muutu, olenemata saidist kus ta otsingutel või mingil muul eesmärgil on
˅ näita rohkem ˅
2011-07-12 12:06
see aeg, kui minul rate.ee konto oli, jääb väga kaugesse aega. millegipärast ei teki tahtmist ka sinna vaadata või midagi sealt otsida ma vihkan seda roosasust. siin võib seda veel kannatada, aga sealt ma saaks endale kohe mitu kompleksi juurde. ei taha
˅ näita rohkem ˅