Foorum
2009-10-27 22:05
see on küll väga tobe süsteem, et üle kahe kuu vanused kirjad ära kustutataxe! võix olla pigem mingi piirang (näit 300 või 500 kirja) ja me siis ise vaatame, mida kustutada, mida jätta! mõni inimene kaob kuhugi mitmex kuux või aastax ära ja tagasi tulles ei mäleta kumbki, kuhu asi katki jäi või millest on juba räägitud...väga nõme ju?!
mida teie arvate?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 22:15
Kes teab kui palju se õige arv võiks olla,aga sõprade kirjavahetuse viimane lehekülg võiks säilida küll kauem
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 23:06
pooldaks ka mingit limiidi süsteemi..saaks ise valida, milliseid kirju säilitan ja milliseid mitte.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-28 11:46
Algul oli mul hea meel et siin selline süsteem, postkast oleks umbe läinud kuid nüüd mõeldes selgub et tõepoolest natuke kehva lugu. Mõni tegelane saadab sulle pärast mitut kuud uuesti kirja ja hakka jälle otsast peale a´ la kes sa oled jne. Olnud kirjavahetust tsekkides aga oleks pilt kohe selge.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-28 12:13
Teemaalgatajaga nõus! Mõttetud ja nõmedad kirjad ma niikuinii kustautan ise ju ära, aga ilusad võiks jääda!
Vanaduspõlves hea lugeda
˅ näita rohkem ˅
2009-10-29 11:47
miks te ei salvesta siis neid kirju infokandjale kui on soovi neid alles hoida,minu pärast võiks postkasti kirjad automaatselt 24h pärast ära kustutada
˅ näita rohkem ˅
2009-11-06 21:45
mix ma peax kirju kuhugi salvestama, kui neid olex võimalik siin lugeda? ja kas siinne jutt ka modedeni jõuab ehk siis kas siin kedagi üldse huvitab, mis mured/soovid/vajadused meil - kasutajatel on? kelle jaox see iha.ee siis loodud on?
˅ näita rohkem ˅
2009-11-07 13:20
Siinne jutt jõuab kindlasti adminnideni ning konstruktiivne ja hea kriitika (mitte segamini ajada positiivsega) on alati teretulnud. Niipalju, kui on kasutajaid, on ka arvamusi ja see on koht kuhu oma soovid kirja panna ning võimalusel me nendega ka arvestame.
˅ näita rohkem ˅
2009-11-07 13:45
Tegelikult võiks kirjakastis olla lisanupp "säilita",et saaks erilisi pärleid lihtsa vaevaga turvaliselt talletada.Säilitatava materjalide tarvis võib olla eri kaust,aga võivad jääda ka lihtsalt postkasti põhja vedelema
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 13:26
jah olen ka väga kurb oma kadunud kirjade ja kontaktide üle. Võiks olla lihtsalt kirjade piirang nt. 500tk.-1000tk., siis ise kustutad eest ära kui ruumi väheks jääb.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 20:26
Tükkides ei saa kahjuks kirju lugeda, kuna kahesõnaline ja üheleheline kiri on erinevate nõudmistega, eriti kui neid on miljoneid. Ja lisaks hakkate te siis ju halama, et miks ma kirju ei saa? Siis käivad moded ja seletavad teile, et kallikene, sul on limiit täis - 500, ja kõik saabunud kirjad ei jõuagi kahjuks kohale...sorry

Mingi teatud mälumaht võiks olla küll igal kasutajal, mille piires ta ise otsustab, mida kustutab, mita mitte. Sest oleme ausad, ega üks kiri ja üks pilt ikka ei anna võrrelda mälu nõudmiste osas. Kuna tuleb välja, et kirjade hulk on inimestele olulisem, kui piltide hulk, siis võiks vähendada seda korraga lehel olevate piltide mahtu ehk 24 taas väiksemaks ning kirjade hulka suuremaks. Palju pilte on ka sellepärast minu arust kehv, et siis vahetatakse neid harvemini. Kui inimesel virvendab mingi 5-10 pilti, siis on kuidagi mõnusam jälgida ka. Mina ei viitsi kunagi ühe inimese 24 pilti vaadata, laias laastus on need sarnased nagunii...

vot tebe kriitika.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 20:27
Unustasin näed lisada selle varemgi mainitud Backup variandi, et lae alla kogu oma kirjavahetus csv formaadis või mis iganes. See peaks lisaks olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-31 01:29
see 1000täheline kiri võtab ju baitides nii vähe ruumi, et 1000kirja ei peaks küll mingi probleem olema ühe konto kohta.
˅ näita rohkem ˅