Foorum
2011-03-10 23:32
Tellisin vip konto rohkem kui 5tundi tagasi, ning siiamaani pole aktiveerunud.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-11 00:14
Ediselt, kui kellelgi on probleeme vip-staatusega, tuleb pöörduda aministraatiri poole.

http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=13&post=36039
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 22:27
pöördusin laua kahe administraatori poole, abi pole ikka saanud.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-11 18:40
ma saatsin sõnumiga helsinkist ja ei midagi!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-11 20:01
Kuulge aga seletage mulle lollile, et mis värk selle VIP kontoga on? Mina pole veel aru saanud, milleks seda ülse vaja on? Mida see paremaks teeb? No muidugi va, see et sellega saab "äritseda" stiilis "teed mu VIPiks, siis räägin sinuga" Aga mida see nagu mulle annab? Mida see lehele annab? Mis selle äriidee ka on. Mitte ei mõista.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-11 21:45
parma, ära tõrgu. ja ära mõtle, ainult tegutse. ole süsteemis. see on fantastiline võimalus, teist sellist sul ei tule. ja teiseks - siin ei küsita küsimusi, millele on vastused ette teada.

kui sa seda vipindust omaette natuke kaalunud oled, siis hakkab sul ka vastuseid tulema.
ja küsimused saavad otsa.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-07 21:26
Praegu on populaarne omada varikontosi. Seoses sellega võiks olla foorumis selline koht:
1. Kui on mitu isikut ühe ja sama IP pealt kommenteerinud.

Nagu on ühe ajalehe kommentaariumis, et selle IP pealt on varem komminud see ja see.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-08 08:23
Ja siin oleks siis rahateenimise koht.
Kõva raha eest saaks selle featuure oma kontolt välja lükata. Mingi 500 ühiku eest või nii.
Natuke korda looks küll majja.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-08 09:34
Palju neid mehi,naisi ikka siin koos kirjutavad.ja mis siis. Aga see oleks tõesti hea lahendus,kui näitaks neid kasutajaid. Ihalasi,väheneks tunduvalt..huvitav m6ni hakkas juba põdema..
˅ näita rohkem ˅
2011-07-08 09:52
jah, see võiks olla hea, aga ärge hammustage endal otsast seda jalga, mida teile endale käimiseks veel vaja võib minna.
see puudutas siis varikate tegemist ja nende taga olevate isikute ja IP-de seostamist.
siin on vist enamik kasutajaid selle teo korra ära teinud ja võib-olla tahavad veel teha.
ma tahaks näha seda, kui paljudelt selline muudatus toetus siin saaks. vist mitte eriti paljudelt? kui üldse. kui see asi siin tehakse ära, siis ma teen kellelegi välja, aga mul on kahtlus, et seda ei juhtu siin kunagi. kui juhtubki, siis mind enam sellest osa saamas pole.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-08 17:41
No ega taiplikumad oskvad ka sellest mööda hiilida. Aga natuke raputaks küll seda maailma ja iha teenik selle pealt natukenegi juurde.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 03:17
kindlasti oskavad, eriti it-mehed. nendel kindlasti nendest oskustest puudu ei tuleks
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 09:34
Ärge nüüd üritage asja liiga keeruliseks ajada. Kindel IP on vaid arvutil mis on traadiotsas ja siiski pole teada kas see on sinu või viimase jagunemispunkti aadress. Lõpakaga võid ju minna suvalisse vifivõrku, millel on oma aadress. Ja mis saab siis kui juhtud kasutama mõne teise ihaleja arvutit?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 11:20
Ei oska need It mehed kah alati.

Point oli sellest, et mängides inimese teadmatusega/oskamtusega saab raha teenida ja natuke ka korda hoida. Alati ei pea ju kohe keegi kellegi varikas olema. Lihtsalt kiri, et IP pealt on varem ka siin keegi teine komminud Natuke panebk ikka mõtlema selle värgi üle, et ikka ie ole vaba ja piiramatu sõimamise koht.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 12:40
parma, aga sina? oskad?

tegelikult huvitab esialgne vip-i teema mind rohkem. teised võivad endale rahulikult varikaid edasi teha ja tegutseda nende alt nii kaua, kuni ainult huvi on.

parma, parem räägi välja, miks vip-iks tegemine ja sellega kaasnev sulle tegelikult vastumeelt on?
sa kirjutad sellest siin sageli. ma saan aru, kui sina neid vip-e ei vaja ega paku, aga kas asi on ainult rahas, äri tegemises, mugavas tulu saamises jms või on sulle vastumeelne kogu see tegevuste kompleks koos vipi-iks tegemise eest saadava raha ja ostetava tähelepanuga (jälle ju odavalt saadud?), mille ägenemine tekitab omakorda kelleski soovi top-is edasi olla ja teistest ette saada jne (osavamad vip-id ju seda teevadki). või tahad õiglust?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 12:50
Loomulikult mina oskan!

VIP'i värgi peale ütleks ühe ilusa kommentaari. Lollidelt tulebki raha ära võtta!!

Krt see on väga hea ütlus. Huvitav, kas mõnele tähendab see tähelühend VIP kohe midagi erilist ja peab selle suisa ostma? Perverte on igasuguseid. Kui keegi võidab, et ta on siin lehel normaalne, siis on ta ikka täitsa segi.
Õiglust ei ole olemas. alati on keegi kellestki õiglasem ja ägedam.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 13:11
parma, kas sa oskad vip olemata vaadata tsenseeritud videoid ka
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 13:21
Nats läheb aega. Ma pärast vaatan. Vbla ei saa ka. Pole huvi tundnud. Jurad on need niikuinii.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 13:53
Videovärk on neil natsa parmini orgunnitud. See käib kuskil kolmandal lehel ennast valideerimas.
Ilmselt saaks selle lahti kah muugitud aga puudub igasgune vajadus. Kehva kvaliteediga mingid käkid tehtud. No kuulge. Selleks ei pea midagi häkkima hakkama, et seda näha. Mul puudub motivatsioon seda teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 13:55
Tegelikult kardab Parma, et ei oska saadud kümnetega midagi peale hakata. Ei või ju näidata avalikult, et keegi meeldib
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 13:58
Vsje võ takie!
Ma paneks kõigile kümmned. Kõik meeldite!!
˅ näita rohkem ˅
2011-07-10 14:10
˅ näita rohkem ˅
2011-07-11 12:09
Mikhan. Ma võtan selle VIP kümmnete süsteemi käsile ükspäev. Vaata siis, kellele hakkab tohhujaa kümmneid laekuma
pmst asi juba liigub. Saadan sulle väikese kirjelduse.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-11 14:09
tänks. ma hakkan siis ka kümneid lahmima
˅ näita rohkem ˅