Foorum
1
2
2011-01-07 22:21
Miks nad peaks loobuma kasutamisest kui jutt käib vaid uue konto loomisest?
Need kes lehel juba on ei peaks mitte midagi maksma ju. Ja need kes tahavad endale kogu aeg uusi kontosid teha on ilmselt nii kui nii serverile vaid koormuseks ning igasugu petuskeemide tõttu toovad portaalile pigem kahju maine rikkumise näol kui kasu
˅ näita rohkem ˅
2011-01-07 22:59
konkureerival lehel vist oli liitumistasu, rohkem konkurente ma ei teagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-07 23:21
seal lehel ei käi minuarust mitte keegi, pangu üldse kinni
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 11:10
Kuid nagu ma ütlesin et koos selle tasuga võiks kaasa anda näiteks paar 10p võimalust või koguni VIP konto nt nädalaks. Saate aru et juba liitumisel inimene saaks boonust ehk siis mitte ei maksaks tühja vaid teenuse eest.
Ja kui ta rikubki reegleid juba esimesel uue konto päeval siis on oma viga et rahast ilma jääb.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 12:39
muuseas, sellele konkureerivale andkiski lõpliku löögi konto registreerimise muutmise tasuliseks tegemine...
peale seda jääb leht ainult kitsa ringi sisekysimuseks...

tegelikult siingi on suht väike ring suurema lärmi lööjaid, ylejäänud on liikuv rahvas... kes tekitab mahtu...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 12:57
Lõpliku löögi andis see,et seal oli ka piltide avamine tasuline.Nüüd piisab ühest pildist,et kõik oleks tasuta.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:07
seal neid kirved visati selga jah, algajad ärimehed

aga mingi konto alustustasu võiks ju olla, jälle on tekkinud foorumisse mitu uut teemat kus teemaalgataja on värskelt konto loonud.
oma nime alt ei julge teha, siis tehakse uus konto ja kohe hüljatakse. nicedude mõte päris hea ju, 25 eeku alustustasu ja üheks kuuks vip konto. foorumis lööks küll pildi selgemaks
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:09
no ja mis kisa siin on...
kaotame peded ära, prostid ära, teeme kõik tasuliseks...blokime kõik ära igatepidi,,, ennast blokime... ja et keegi ei kirjutaks blokime...
ja siis blokime veel selle ja teise, sest see ei meeldind ja see ytles korra kehvasti
ja mis on tulemus...

mõni istub tyhja laua taga ja targutab, kogu muusika
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:10
qiizu ja jfjm ei konkureeriva saidi ei tapnud ära mitte konto tasuline tegemine ega ka mitte piltide tasuline avamine vaid kirjavahetuste tasuliseks tegemine. Tol lehel oli piltide avamine selle lehe loomisest alates tasuline, kuid alguses sai lehelt endalt seda valuutat juurde teenida (olid nagu rate.ee punktid). Ja neid samuseid punkte siis sai kasutada teistsugusteks tegevusteks, kuid mingil hetkel tehti tasustatavaks kirjavahetused.
See oli paar-kolm aastat tagasi kui seal iga saadetud kirja eest läks su kontolt maha üks ühik antud lehe valuutat. Olin ka ise sel ajal seal ning just siis hakkas sealt rahvas lahkuma ja siia kolima. Hiljem nad said veast aru aga siis oli juba hilja - usaldus portaali vastu oli juba kadunud. Registreerumise tasustamine tuli alles hiljem, siis kui suurem rahvas juba portaalist kadunud oli.
Ning need kes toda portaali kasutavad need teavad et lahkusid enamuses ikka need virtuaalsed inimesed kes seda portaali kasutasid meelelahutuseks. Minu kogemused on näidanud et nüüd on sealt leida näiteks reaalses elus kohvitamist poole kergem kui siit.
Seega väide et "Rahvas läheks minema kui konto loomine tasuliseks teha" on minu arvates väga vale. Enamusel on ju kontod juba olemas - seega siinsele rahvale ei muutuks mitte midagi. Konto loomise tasustamine muudaks vaid varikontode loomise rahakotile kulukaks. Näiteks kui teha konto loomise tasu 1 eur ja anda selle eest kohe pärast konto loomist võimaluse anda ühele pildile 10p siis oleks ju vägagi abistav portaali arendajatele ning samas teenusega liitumisel inimene saaks kohe boonust.
See oleks ju lahendus mis loob natuke korda majja ning samas annab ka võimaluse raha teenida nende pealt kes reegleid ei austa.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:11
nicedjuud oleks õudus kuubis myygimees
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:13
giizu007: naljakas et sponsiotsijad ise ei taha millegi eest maksta aga kõik teised peavad teile välja tegema sest mis see väike nutsuke ikka mehele teeb
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:16
jah qiizu ma leian et hea müügimees on see kes suudab kauba maha müüa nii et ostja rahul on ning samas ka ise kasumisse jääda.
See ongi parim müügistrateegia kui sa suudad "õhku" müüa nii et klient sind ise pärast veel tänab
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:21
viriseda ja kritiseerida oskab igaüks, aga neile asjadele mis ei meeldi lahendusi pakkuda mis reaalselt ka tööle hakkavad ei taha mitte keegi.
Selles suhtes mulle näiteks väga meeldivad firmad, kus mõne töötaja pakutud uuendus firma töösse või kaubavalikusse antakse selle töölise enda korraldada:
"Pakud et hakkaks jääd Islandilt aafrikasse vedama? Aga võta kätte ja tee ära ja kui kasum peaks tekkima saad ka oma kasumiosa kätte idee eest. Ning kui kasumit ei teki siis võtame su palgast maha"

Selline lähenemine paneb väga tihti neil niisama lõõpijatel suu kinni ning inimesed hakkavad ikka ennem mõtlema kui nad midagi suust välja ajavad või siis firma korraldust kritiseerima hakkavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:28
tahad öelda, et seks on puhas äri jah
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:32
aga seda kyll jah, fantaseerimise vastu pole midagi, arutada võib igasuguseid asju, sellega nõus
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:39
Seks ei ole äri.
Iha.ee ei osuta seksteenuseid ega vahenda prostitutsiooni.
Ja qiizu sa pole ikka veel mitte ühtegi väidet toonud mis mu pakutud variantide toimimist ümber lükkaks.
Samas sa pole ka antud teemal ise mitte ühtegi pakkumist teinud, et kuidas probleem lahendada.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-08 13:42
mind need topeltkontod ei sega...
kui pilt peal,,, võtan tõsiselt,,,
kui pole,,, siis ei,,,
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 13:37
PushUp prostitustiooni vahendamine ei ole kuulutuste näitamine. Kuulutusi panevad üles inimesed ise.
Vahendamine on ikka see kui klient maksab esialgu raha vahendajale ja vahendaja siis annab pärast teenuse osutamist mingi osa sellest rahast inimesele kes tegeliku "töö" ära tegi.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 14:56
Mis on selles omakasu soovis või siis vajaduses halba?
Ma arvan et, ma ei eksi kui väidan et, mitte ühtegi tegelast mitte kusagilt, ei siin netimaailmas kui reaalses maailmast ei leia sa kes suhtleks ilma et, eesmärgiks oleks omakasu. Osad varjatumalt ja hajutatumalt, teised otsekohesemalt.
Elu on karm ja kui tahad ellu jääda pead olema sama karm. Muidu pistavad su nahka ja seda hädakisa ei jõua keegi ära kuulata.
Lihtne näide kisast siinsamas saidil. Sexi eest maksjad. Nende kisa ei jõua ää kuulata.
Kui oled huntidega ühes karjas pead hundi moodi ulguma.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 16:25
Palun ärge pöörake seda teemat sponsorluse teemaks.
Püsime ikka ennetavate meetmete vallas ja lainel
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 17:40
Vabandan. Olen süüdi piuks,piuks
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 22:02
mulle tuli just homer meelde kui tal oli mingi asja jaoks raha vaja, õhtul peale seksi marge'ag küsis tal 500 dollarit mille peale marge kulmud lakke kargasid.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 23:38
nojah, ega sa kristiina (alias. papi) muud ei teegi kui passid siin ja vahid simpsoneid.. lollakas!
˅ näita rohkem ˅
2011-01-11 23:55
tead unistus,ega sa ise parem pole.tema konto on olemas aga ise panid jooksu
˅ näita rohkem ˅
1
2