Foorum
2010-12-14 17:18
On mitmeid kordi juhtunud, et kasutaja kellele saavad saata kirju ainult sõbralisti liikmed või siis kelle postkast on üldse blokeeritud - saadab laiali solvavaid kirju.
Sellistele ei saa isegi vastata ega küsida et mis see lapsepõlve trauma oli et sinnamaale jõudis
˅ näita rohkem ˅
2010-12-14 18:16
sind huvitas see vist?
KASUTAJA on TEENUST kasutades kohustatud lähtuma eetilisest käitumisest ning mitte laimama, solvama, alandama, halvustama ega ähvardama teisi TEENUSE kasutajaid.

ja vastus sulle on siin:
TEENUSEPAKKUJA ei vastuta KASUTAJA kasutustingimuste mittetäitmisest tekkinud kahjude eest.

aga see ei välista muidugi arutlusi sellel teemal
˅ näita rohkem ˅
2010-12-14 18:45
Sellele probleemile saaks lahenduse,kui kirjale on alati võimalik vastata.Usun,et siis jääks neid blokeeringu varjust sõimajaid oluliselt vähemaks
˅ näita rohkem ˅
2010-12-14 18:53
aga praegu on selline vastamise võimalus ainult adminnil endal vist?
samas, kui selline võimalus ka teistel olemas oleks, siis kaotaks blokeerimine ise ju mõtte. nt blokeerin kellelgi ja ta kurat ikkagi tuleb midagi tahtma sinult.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-14 19:22
Ta saab su kirjale vaid ühe korra vastata vastata.Muidu ta su postkasti ei pääse.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-14 19:28
kes "ta"? kellest sa räägid, jfjm? sellest tegelasest, kelle ma juba blokeerinud olen?
˅ näita rohkem ˅
2010-12-14 19:29
Jah variant kus saaks kasutada "vasta kirjale" nuppu vaid ühekordselt oleks üsnagi mõistlik, sest siis lõpetaks kirjavahetuse kas siis see pool kes järgi annab või kes suudab oma vaidlusega peale jääda Või siis jääb kirjavahetus pooleli selle poolt kes lihtsalt järjekordsele sõimukirjale enam ei vasta.
Ja see nupp võiks toimida vaatamata ühekordselt vaatamata blokeeringule.
Enda mätta otsast vaadatuna jätaks see ka neile võimaluse siiski mulle kirjutada kes algul mu kirjadele ei vastanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-14 19:35
jah, miks ka mitte, aga tegelikkuses selline asi siin vist ei realiseeruks. sel põhjusel, et ei ole kedagi, kes selliseid muudatusi siin teeks.
aga kui edasi arutada, kas seda oleks keeruline teha? ma mõtlen tehniliselt
˅ näita rohkem ˅
2010-12-14 19:39
mina usun et see ei tohiks keeruline olla.
Selle süsteemi ehitus on oma olemuselt samasugune nagu iha.ee hääletused erinevatele küsimustele - saad vastata vaid 1x.
Lihtsalt iga uue kirjaga tuleks ka uus "avatud" nupp "Vasta kirjale" ... ei muud keerulist
˅ näita rohkem ˅
2010-12-16 21:25
Üldjuhul on ju sedasi, et solvavale kirjale vastates järgneb uus solvav kiri, lihtsam on kasutaja siis tõesti blokeerida või mitte reageerida kirjale.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-16 22:19
Mind isiklikult küll huvitab alati küsida et mis selle inimese vigastus kes esimeses kirjas kohe sõimama hakkab
Mina kasutaks seda võimalust küll täiel määral.
Palju kehvem on kui ei saa isegi mitte teada mille eest mind siis täis sõimati.. siis istud ja mõtled et kus ma talle küll varba peale astuda võisin
˅ näita rohkem ˅
2010-12-17 13:00
Ei peagi olema sõim, võib olla ka lihtsalt väga räme või labane pakkumine! St minu jaoks, eks saatja jaoks normaalne üllitis!
˅ näita rohkem ˅
2010-12-19 11:34
see on nagu võitlus tuuleveskitega
kõigile ei peagi reageerima.lihtsam on alati eirata endale ebameeldivust tekitavaid kasutajaid.
˅ näita rohkem ˅
2010-12-19 17:57
Mõni kasutaja ei taha sellest aga aru saada
˅ näita rohkem ˅