Foorum
2010-11-27 03:04
Kui siin juba reeglitel ja seadustel näpuga järge peetakse, siis sooviks heameelega näha ka moderaatoritele mõeldud reegleid.
Ehk peaks ka moderaatorid oma listi üle vaatama ning seal kasutajate uuendusi tegema, sest nimesid nimetamata ei meeldi mulle, kui jutukas käib oma valitsus ja inimesi visatakse välja ning blokeeritakse enda tujudele.
Nimetaksin seal toimuvat onu-poja poliitikaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-27 03:10
Kui on probleeme mõne moderaatori käitumisega saab sellest alati administraatoritele teada anda, seda siis konkreetsete faktidega.
K
˅ näita rohkem ˅
2010-11-27 18:28
kasskoer: kuna jutukas ropendada ei tohi siis mida teha sellisel juhul vt linki

http://www.iha.ee/index.php?mode=m_search&age1=0&age2=0&K_riik=0&K_elukoht=&username=munn&name=&S_orjent=0&T_eesm=0&T_soovt=0&E_haridus=0&T_olen=0&E_elukoht=0&T_spons=0&E_sisset=0&search=+Otsi+

keegi ei ropenda, aga inimese kasutajanimi ise on ropp ja kui keegi pöördub selle inimese poole siis visatakse ta kohe jutukast välja
konflikt ju, iha ise lubab ühtepidi roppuseid ja teistpidi karistab
˅ näita rohkem ˅
2010-11-27 18:31
ma tean et siin ei tohi kedagi õpetada, eriti modesid ja adminne aga siiski minu kaks väikest nõuannet:

tehke üks pisike script mis kõik teada olevad roppsõnad teisendab tärnideks
tehke css rida mis kõik upper case muudaks lower caseks

sellega kaob ära kaks suurt tülitekitajat
˅ näita rohkem ˅
2010-11-27 18:44
kirjutage iha otsingusse sõna "vitt" ja sellise nimega kasutajaid on omajagu jälle.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-27 22:22
IHA "vittudest" 16 on mehed ja ainult 2 naised
˅ näita rohkem ˅
2010-11-27 23:10
Pane Google otsingusse sõna VITT ja saad pea seitse miljonit tulemust.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-07 18:48
Mina kiidan küll Iha moderaatoeid ja administraatorit! Kuidas sa teemaalgataja kujutad ette, et keegi 24 tundi jälgib, mida keegi suust välja ajab
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 18:03
muidugi kiidad sa neid,sa ju ise oled nende soosingus.moderaatoreid tuleks vahetada iga kuu tagant,kasvõi graafiku alusel.siin lausa vohab alaealistest,aeg oleks midagi ette võtta.mu enda tuttavate lapsed on siin sees.pole ime ,kui see kommentaar nende moderaatorite poolt ära kustutatakse.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-09 23:40
Sa ise old ju ka üks lastest.. pidid lausa pervert olema! ma ei kahtle ka selles miskipärast
˅ näita rohkem ˅
2011-01-11 23:53
sa unistus ole üldse vait,vaata ennast ja oma kahte kontot
˅ näita rohkem ˅
2011-01-11 23:54
unistuse juba blokeeris,tegi omale uue taas
˅ näita rohkem ˅
2011-01-12 12:31
hotchick21 on silveri uus konto
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 00:14
Ah, et nüüd siis see konto tal juba? Kas tal nimede väljamõtlemisel juba fantaasiat puudu ei hakka jääma?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 00:17
hm, papi on detektiiviks hakanud? kuidas te neid teada saate
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 09:13
Silver jättis vanasti postkasti teate
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 09:32
mis teate? et tere, mina siin?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 10:38
Umbes nii jah,ainult veits mahlasemalt
˅ näita rohkem ˅
2011-01-15 10:56
mina vaatan nüüd sportlikust huvist kuulutusi. kuna tal on kõik kuulutused ühtemoodi, samade msn aadressidega siis pole kuigi keeruline teda tuvastada.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 14:22
Üks küsimus tekis kui lugeda neid kuulutusi.
Kui keeruline on see kui moded. tõstaksid rahaga seotud kuulutused kas siis antakse või võetakse, rubriiki "Teenused"
Asi muutuks lihtsalt loogilisemaks. Praegu on kõik üks puder ja kapsad. Rubriigis kui naine otsib meest on mitte mehe vajajad vaid raha vajajad.
Tänud.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-16 22:28
olge nüüd loogilised, kes jõuab inimestega kakelda kui ühte kuulutust lisatakse praktiliselt igapäev uuesti ja kõikidesse kategooriatesse kuhu saab. sellised lisajad ei saa mitte kunagi aru et see on sodimine ja nad sodivad edasi. muudkui tõstad ja kustutad...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 01:28
no minu meelest ongi selle saidi tegijate asi mõtelda, kuidas midagi õigesti toimima saada. kui ei ole seal korda, siis tuleb see sinna tekitada. sellised põhjendused, et ei saa midagi teha, kuna keegi ei saa aru, mida ta tegema peab jne, on minu meelest natuke saamatud. on pakutud variante, kuidas teha, aga ei ole aru saanud, et keegi huvituks sellest. kui selleks on tegelikult võimalused olemas, siis peab see olema ka tehtav. selle arutamine, kas saidil tehakse midagi või mitte, ei peaks olema kellegi teise teema.
kui saidi tegijad tahavad, et midagi muutuks, siis tuleb ka teha aga kas nad tahavad?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 11:17
aga kasutajatingimustes on olemas punkt:

KASUTAJA on TEENUST kasutades kohustatud lähtuma eetilisest käitumisest ning mitte laimama, solvama, alandama, halvustama ega ähvardama teisi TEENUSE kasutajaid. Samuti on keelatud moderaatorite (ja nende töö) kritiseerimine/õpetamine!

Õpetamine on vastunäidustatud, nii et pole midagi nõuda, ise olete liitudes kõigega nõustunud
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 11:31
papi, tahad teada, kuhu ma soovitan sul need tingimused endale pista? sa arvad, et kellelgi jäi midagi üle, kui nende tingimustega nõustuda? muidugi nõustuti, aga keegi ei teadnud, milline on selle tulemus. kui siin ei kannatata isegi õigustatud kriitikat, siis ei ole siin saidil midagi teha. või on?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 11:35
kes sind sunnib siin olema? sama hea tõesti kui sulle tuleb keegi külla, nõuab tapeedi vahetust sest muidu tal on nõme sulle külla tulla.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-17 11:39
papi, ma arvan, et sa ei tea seda, mida mina selle saidi tegevusest tean. seega ei ole meil midagi vaielda ja sulle ma ei pea ka midagi kinnitama hakkama. nad teavad ise, et see nii on.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-05 23:23
nõustus sada protsenti sellega ,et selle jututoa ja iha enda adminnid ja paljud kasutajad on väga ühtselt seotud,uued kasutajad,kes jutukasse tulevad ei tohi omaarvamust avaldada,sest sellisel juhul saavad nad kohe bänni.on selgelt silma paistev kuida on näiteks seotud nicetude ja adminn kasskoer,kohe kui hakkasin nicetuded arvustama sain bänni,tema seevastu võis mind sõimata ja ropendada ja solvata palju tahtis.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-06 00:02
endiselt: Kui on probleeme mõne moderaatori käitumisega saab sellest alati administraatoritele teada anda, seda siis konkreetsete faktidega.
See aga, kui keegi teeb kuskil midagi ebasobivat, ei anna teistele kasutajatele selleks ei õigust ega ka õigustust (olgu siis mode või mitte).
to aivos: sa käisid ütlemas, et sind visatakse jutukast alusetult välja, läksin vaatama ning tõdesin, et su jutt on vastuolus kasutajatingimuste ja hea tavaga, nii said ban'i. Kui sind ka ennem samasuguste väljendite, jutu ja provokatsioonide eest välja visati, siis seda ka õigustatult.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-06 00:34
provokatiivne käitumine ei ole olnud kusagil kirjas et seda teha ei tohi.
solvata saab ainult neid kes ennast solvatutena tunnevad,nimeliselt ei ole ma kordagi kellegi poole pöördunud kes ise ei ole minu poole pöördunud.
Ja on selgelt märgata adminnide hulgas onupoja poliitikat,teatud kasutajad kes on siin juba pikemat aega olnud ja kellega adminnid on kohtunud on eelistatud seisukorras,nemad võivad solvata ja nende solvamiste peale naerdakse kaas ,ja isegi kui nad ropendavad,eti tehta sellest väljagi
˅ näita rohkem ˅
2011-11-06 00:50
Tore on lugeda, kuidas ma pean onupojapoliitikat inimestega, kellega pole isiklikult tuttavgi, kohtumistest rääkimata. Ei tasu tonti näha seal, kus seda pole.
Veelkord: kui kasutaja peab kinni saidi reeglitest ja heast tavast, pole probleemi, kui mitte, siis pole mõtet hakata teisi selles süüdistama. Lõppude lõpuks oleks loogiline, et inteligentne inimene saab oma eksimusest aru ja parandab ennast, kui mitte, siis on see näitaja tema enese kohta...

Kas ma ootan inimestest liiga palju? Võib-olla, aga eks igaüks mõtleb ise...
˅ näita rohkem ˅
2011-11-06 01:11
et siis modede arust on halb tava kui inimene julgeb avaldada oma isiklikku seisukohta mis ta kuu ajalisel jutuka külastamisel märkab
˅ näita rohkem ˅
2011-11-06 01:17
Olen ka jutukat külastanud ja mind pole välja visatud....
˅ näita rohkem ˅
2011-11-06 11:04
demi, aga paljaid nokusid nägid?
˅ näita rohkem ˅
2011-11-06 11:39
Nu, kui rääkida kasutajareeglitest kinnipidamisest ja heast tavast, siis oleks kodanik misha36 pidanud juba ammu olema siit lehelt annuleeritud. Paraku aga on asjalood vastupidised. Tegelane kustutab oma suva järgi nii enda kui teiste postitusi, või siis laseb seda kellegil teisel teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-06 11:45
mis valemiga ma kustutan
foxy, aga miks sa sex in estoniasse tagasi ei lähe, too pidi ju palju parem sait olema kui see, sinu omad sõnad.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-07 16:01
loen seda reeglite paska ja mõtlen fukk ,kui palju mind jtukas äffardati nõuti kohtumist jne ,fukk adminn jussike isegi seda tegi ja tra mina ikka olin see kes välja lendas,siinsed moded pöriutavad adminnidele ma ei tea kas nikkuga maksta v mida aga ei kegi tee nendega midagi,minge cvaadake mis seal jutukas toimub.mode kes peaks olema erapooletu,on selgelt näha eelistab teatuid naisi
˅ näita rohkem ˅
2011-11-08 00:39
jah siinsete jutuka adminnide käitumisest on väga selgelt märgata et neile meeldib mängida jumalat,kohe näha et nad elavad oma emotsioone ja saamat a jäämisi seal välja,ja kui tuleb mõni julgem mees v ka naine kes julgeb ka adminnile öelda et ta on inimene lihast luust siis saab see kohe bänni ,sest adminiga ju ei tohi vaielda
˅ näita rohkem ˅
2011-12-01 17:29
Aivos-Tom, ära unusta, et sa oled mitteavalikul saidil - siin osaleda saad vaid end registreerides.
Kui juba registreerid, pead nõustuma ka kasutusõigustega, mis EI PEA olema erapooletud, demokraatlikud. Täpselt nii, nagu need on kirja pandud, need ka kehtivad.
Ja tegelikult ma nagu ei mäleta, et oleks kuskil kirjas, et mode peaks olema nagu kuningas Saalomon oma otsustes - erapooletu.

Pigem ongi hea, kui näidatakse üles ka autokraatiat - kui ikka öeldud, et ei mölise modega, siis nii ongi ja jutul lõpp :-) - kui ei meeldi, on ju alati vaba valik mitte enam osaleda. Eelnev ei tähenda sugugi modedele peesse pugemist, üldse mitte. Hoopis saidi reeglitest kinnipidamist.

Kui aga mõni mõtleb, et reeglid ongi selleks et neid rikkuda - edu talle uute, blokeerimata kontode loomisel. Ükskord ikka väsib.
˅ näita rohkem ˅