Foorum
2010-11-23 19:48
Ehk siis ettepanek luua juurde üks soo kategooria: transa. Sinna võiks siis käia nii transvestiidid, kui transseksuaalid.

Tülgastav on leida naise konto tagant mehi, kes enda meelt lahutavad naisteriiete kandmisega vms. Ei ole seksikas inimene minu jaoks.

Samas on kindlasti neid, kes just soovivad taolisi seksikaid inimesi leida. Kasud sees kõigil!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 20:03
Kui inimene esineb selle soo all,mis tal passis kirjas,ei saa mitte kellelgi kobisemist olla.Ja kui see sind häirib,on see sinu,mitte tema probleem.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 20:05
Ma muidu ei kirjutakski, kui see minu probleem poleks. Aga siiski ma ei usu, et mõni sukki ja kontsakingi kandev mees passis naisena kirjas on. Ei taha kellelegi näpuga näidata, aga kui natuke otsida, tuleks nii mõnigi taoline ankeet siin ette.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-24 00:38
jälle hädad. kas teistes portaalides on see siis teistmoodi lahendatud?

et miks need nn transad eraldi ei ole? ma ei tea, kas nad tahaksid tegelikult teistest eraldi olla. kui nad ei taha, siis võib-olla ei ole seda tehtud samadel põhjustel, mis panevad teisi varjama nt enda homoseksuaalsust või lesbilisust? kui nende tegevus ja huvid siin
avalikustatakse (välja tuuakse), siis see oleks sama nagu ametlikuks tegemine.
näiteks nii.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-24 02:02
Kellel häda? Minult on ettepanek, sest näen, kuidas asju paremini teha saaks. Jah, rohkem avatust. Kui nad siin juba esinevad, mida siis varjata veel tahavad? Ega siis kategooria loomine ei nõua isikukoodi sisestamist

Jah, tean saite, kus on asi lahendatud eraldi kategooriaga "transgender". Need on peamiselt aasiale orienteeritud lehed.

Ma pakuks vel välja laiendada otsingut, nietks võimalust sisestada otsingukriteeriumina pikkus, kaal, silmade ja juuste värv...

Kes tahab, et teda nende tunnuste järgi leitaks, see sisestab need. Lihtne ju! Ei halale
˅ näita rohkem ˅
2010-11-24 09:18
Mulle nende pildid küll väga meeldivad! Sellised stiilsed ja väga seksikad! Olen neid hinnanud ja siis saanud tagasiside postkasti, millest on tekkinud nii mõnegagi tore kirjavahetus!
Paljud ju tegelikult tavaelus mehed, aga siin saidil võivad elada oma fantaasiamaailmas ja teiste omasugustega kohtuda.
Igaljuhul edu neile!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-24 10:29
erinevad inimesed, erinevad suhtumised,maitsed.
Teemaalgatajal on võimalus sellisest mööda minna.Ei usu,et tegemist nõrga närvikavaga kui juba siin portaalis konto loodud.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-24 11:54
Teen siis vahekokkuvõtte 1:4 ehk ma olen ilmselges vähemuses. Ma ei tea, kas keegi oponeerijatest on ka saidi tegemisega seotud? Kui ei, siis loodetavasti ka mõni tegija satub seda lugema ja ma arvan endiselt, et mu pakutud idees on mõtlemisainet.

Apelsinile: ma pole ütlenud, et nais-mehed puuri tuleks panna. Sa saad mõnusat kirjavahetust stiilsete ja seksikatega edasi pidada, lihtsalt valikuvabadus oleks suurem. Seda nii neile, kes kõnealuseid tegelasi otsivad, kui ka neile, kes neid ei soovi parajasti leida. Viimane siis vastuseks ka Ristole. Ja mis närvikavasse puutub, siis see on tõepoolest siin ringi uidates karastunud

Ilmselt pole ma just parimate verbaalsete võimetega, vaatasin oma kl 2-st postitust, mis kubiseb kirjavigadest, aga no öine aeg ka Nüüd sai ehk asi selgemaks kirjutatud.

Ok, mul siia rohkem lisada pole ja minu poolt võib teema ammendatuks lugeda.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-24 12:12
Muidugi on sinu pakutud idees mõtlemisainet ja küllap see tulevikus realiseerub.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-24 19:34
Risto,pean sind kurvastama,seda keelab meie põhiseadus.Inimesed,kellest jutt,võivad küll ise mingeid gruppe moodustada,aga neid sundida ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-24 23:30
mis mina sellepärast kurvastan? ma leian vajalikud mehed, naised üles ikka.
Loomulikult neid sundida ei saa, sest olemas kas mees või naine passi järgigi.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-25 09:15
Kunagi ammu selgus piiriületusel, et mulle välja antud passi järgi, siis sinna märgitud isikukoodi järgi olen mees! Nii et ei saa seda passi ka alati uskuda!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-25 11:18
ei pass ei valeta, järelikult oled mees. näita.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-25 12:13
fotoohota - natuke linke sulle samal teemal (vt ajaliselt ka, millal seda arutati)

http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=13&post=33900

http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=13&post=27283

http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=13&post=18397
˅ näita rohkem ˅
2010-11-25 12:16
muide ma märkasin seda, et xmees teavitas siin ettepanekutes modesid sellest, et võiks mingeid muudatusi teha või vähemalt neile avalikult mingigi vastuse anda, aga tema arvamuse avaldus (mh tahtis ka VIP-iks olemisest loobuda)on praeguseks ettepanekute alt kustutatud. kas tema avaldus tundus modedele/administraatoritele liialt kriitiline või millega tegemist?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-25 12:17
mikhan! Passi saab vahetada, nii nagu sugugi!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 11:25
Aitäh linkimast, juuksur. Aimasin, et teema võib olla varem siit läbi käinud, aga ei leia siin kuidagi otsingunuppu üles.
˅ näita rohkem ˅