Foorum
2010-11-09 15:19
Mina Iha foorumi agar külastaja teen ettepaneku, et foorumis saaks märku anda ebasobivast kommentaarist, st arvamusavaldusest! Nagu nt delfi kommentaarides!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 15:46
kuidas sa märku annad, kopid kommentaari rebituna kontekstist siia ja edasi?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 12:47
Vaata sellega on jälle see mure, et mis asi on "halb kommentaar" ?
Mis ühe jaoks perverssus, võib teise jaoks olla kodune kasvatus
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 20:17
Aga kui selline süsteem oleks toiminud,ei teaks ju paljud meist,kui tore mees on Iff123 ja neid kommentaare lugedes jätab nii mõnigi ämbrisse astumata
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 11:14
Vabandan kui väljendusin ebaselgelt! Pidasin silmas foorumis olevaid kirjutisi-üllitisi
˅ näita rohkem ˅
2010-11-12 12:29
ei olnud ebaselge ,apelsin.

no aga siis peab olema keegi, kes selle nn ebasobiva kommentaari omakorda ebasobivaks tunnistab ja sellega tegeleb.
kuna kommentaare vist ei toimetata, siis tuleb neid vahel kustutama hakata. see jälle tahab selgitamisi jms, mis võtab omajagu kelleltki aega. igaühel on ju oma arusaam sellest, mis talle sobib ja mis mitte. samas tuleb tutvuda ka teema endaga ja sh
teiste kommentaaridega,võrdlema midagi jne. keeruline see hindamine.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-27 16:52
Aga mis selle halva kommenteerijaga teha? Määrata trahv, rebida kommentaar kontekstist välja?
Minu arust pole seda vaja, sest inimene peab ise oma sõnavara jälgima.
Foorumil on ju ka konkreetsed reeglid ja ma arvan, sellest piisab.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 05:38
tegelikult ei oleks tarvis teha ja muuta midagi. naabrivalve selleks tehtud ongi, et teiste halvaga tegeleda ja see on olemas ju minu teada. nt iha.ee-es peaks toimima. ja enamasti toimib see siis nii, et keegi naabritest endaga ei tegele. ja kes endaga enam tegeleda tahakski, kui peab naabri valvamisega tegelema. see on peamine. ja mis sa endaga tegeledki, kui keegi teine sinu tegemis valvab. toimib ju?
tunne enda iha naabreid
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 11:24
ma ise näpin siin vanilla nimelist foorumi tarkvara. seal on selline asi täiesti olemas. lisaks on:

teemade muutmine, postide muutmine, teema sulgemine teema loojapoolt, teadaande lisamine, hääletamine, igale teemale saab teema looja lisada küsitluse, on otsing, on märksõnad, on tsiteerimine jpm.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-28 11:26
siis on veel teemade jälgmine, lemmik teemad, ülevaade kasutaja loodud teemadest, kasutajate vaheline suhtlus kuhu saab nii palju inimesi kutsuda kui endal soovi on, võõrad seda ei näe.
˅ näita rohkem ˅