Foorum
1
2
2023-03-10 08:34
kehtna rahuldab end oma ema pilte vaadates?
˅ näita rohkem ˅
2023-03-10 22:03
Vastab tõele.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-31 13:33
huvitav, et keegi ei pane yähele lagastajat -

kellips

- kes kuulutab pidevalt ja labaseid kuulutusi, millised ei sobi kuidagi iha saidile ja teeb seda valimatult. Vähe et ta tegi spetsiaalselt nime minu konto nimele lähedase , et spetsiaalselt varju heita kui idioot. Pole ka kommentaarid erinevate kontode piltide alla midagi viisakat kui pigem teise/-te kommentaaride üle samuti läbustamine.

Miks sellist talutakse? Mulle on postkasti kirjutatud mingil ajal , et miks minul mitu kontot on -- olen vastanud, et mul pole kunagi mitut olnud.

Need inimesed, kes siia tulevad - olgu piltidega või ilma aga nad ei peaks saama ja ainult teiste üle esitleda rumalusi - st. see on tegelikkuses reeglite rikkumine.

Loodetavasti pööratakse tähelepanu ja kaob selline - ta on ju varem olnud ka siin teise nimega ja samade piltidega , küll teda lugejad osa teavad , kes ta on - kas ta on idioot või ei ole, seda hinnangut ei hakka andma. Saidile jääb halb mulje.
˅ näita rohkem ˅
2023-03-31 13:47
Kellips käib mind vanameheks sõimamas ja paneb võõraste piltide alla veidraid kommentaare.
Kunagi teise kasutajaga väitis, et on arst, aga kui mainisin talle, et ta tundub rohkem olevat selline, kes ise hullumaja teenuseid vajab, blokkis mu ära.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-02 01:06
tema vana konto oli - dado . võib olla on temal praegugi veel mõni lisaks
˅ näita rohkem ˅
2023-04-12 01:01
jah, ei tee need mohikaanlased vahet - see tähendab persepugejate oma lastakse üles pildid, ilmselt on selline süsteem.

Viimati panin järgmisel päeval uue pildi ja ka pildi alla kirja koos näidisega suvaliselt leitud siin ihas aga see pole veel ainumas , on veelgi hullemaid pilte :
Modedele tatikaile - vot see pilt on liigselt tuunitud ja ebakvaliteetne , me ei ole loodusmajas - pildil pole kedagi näha ja seegi on kui must täpp ---https://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=883480

Tehke omale selgeks - amööbid või heeringahaisuga vitud
˅ näita rohkem ˅
2023-04-12 01:41
Ilus päikseloojang. Ellipsil õigus.
˅ näita rohkem ˅
2023-04-17 22:47
kuule trollips mida sina vittudest ka tead? ja strapp käib sul tagaaugust tihedamalt sisse kui pudrumulgust lusikas seda teeb
˅ näita rohkem ˅
2023-05-19 11:52
ellips vöiks omale kasvõi tunniks ajaks elu osta
˅ näita rohkem ˅
2023-05-19 13:56
nii väikest rahaühikut pole olemas millega müüakse tund aega tolle ellipsi elu
˅ näita rohkem ˅
2023-07-04 00:00
siin on näha siis ---------
kellips , kommid teise nimele - miks seda on vaja , kas kellips ei peaks lõpetama ja mida siis admin-moded arvavad ?

https://www.iha.ee/last_comments/from/394941/3


kokku 3 lehekülge tema kontolt
˅ näita rohkem ˅
2023-07-04 15:24
seda pead küsima kommija käest. https://www.iha.ee/users/CDKatya palun kirjuta täidile otse ja küsi, miks ta kommib peaaegu IGA mehe pilti
ja saadki lõpuks vastuse
˅ näita rohkem ˅
2023-07-05 02:09
jah , miks sa siis lased oma kontolt ja oma nime alt CDKatya - l kommida teiste pilte ? Küsige üksteiselt ja kirjuta siis foorumisse
˅ näita rohkem ˅
1
2