Foorum
2022-02-07 00:58
Võiks luua foorumile otsinguriba.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-07 22:16
? milleks ? Normaalne oleks, et vanad teemad , nt. 3 või 5 aastat , kustuvad ära. Elu muutub nii kiiresti, et on mõttetu tõstatada neid teemasid pidevalt kellegi poolt esimeseks = prügistamine, teemade alustajad või algselt osalejad on ammu iha saidilt lahkunud ning väitlus muutub mõttetuks
˅ näita rohkem ˅
2022-02-07 23:43
Caprichosa elustab neid vanu teemasid, ei need kustu
˅ näita rohkem ˅
2022-02-07 23:45
Sa samasugune sabarakk.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-07 23:48
Vaat kes räägib
˅ näita rohkem ˅
2022-02-07 23:51
Laku perset.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-08 08:56
Ma olen ka ammu otsingu võimalusest puudust tundnud. Tuleb Googlet kasutada. Normaalsetes foorumites on selline asi olemas ja korduva teema eest saab anaalnoomituse.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-08 17:34
- nüüd on selge , miks caprichosa nii kõvasti tööle hakkas nende vanade lugudega , ma ju siin mõned kuud tagasi tegin seda mõttearendust, et võiks ärakustutada sellisd iganenud ja hapud ning olematute arendajate teemad. Tahab kõik alles hoida. Foorum on mõnel päeval nagu sooja süldi vaagen .... Ei tasu lugemistki,eriti need - minu ilusamad kirjad ja mustemad päevad jne.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-09 22:55
Capi teeb nüüd paar päeva tööd on kuss
˅ näita rohkem ˅
2022-02-11 08:54
ellips, aga ju siis ikka käid uurimas neid teemasid, mis "lugemist ei tasu". muidu sa ei teaks ju kui iganenud ja mõttetud need on, eksole
aga muide pole kohustust süveneda ühessegi teemasse, mis üldse huvi ei paku.
mina näiteks jätan kõik sellised teemad lugemata.
ja kriitikud võiks näidata eeskuju ning ise mõne uue ja põneva teema algatada.
muidu tekib tunne, et sisukamad vestlused ja sõnaosavamad foorumlased jäidki enamuses kuskile kaugesse minevikku.
(paljud neist nö vanadest teemadest on ka praegusel hetkel aktuaalsed, muide.)

aga käesoleva teema autori mõte on väga hea.
näiteks igasugu petiste eest hoiatavad teemad tuleksid otsingus kohe välja, eks.
mis oleks vägagi tänuväärt uuendus.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-13 00:30
eks ma olen teemasid teinud ka osa neist on siiani käigus minupoolselt surkimata. selle otsinguriba vastu pole ka midagi , täiendasin pisut- sest egas otsinguriba kaudu ei leia ka eriti midagi , eriti on nad veelkord korrates mõttetud- kui on teema tegija kadunud tegelikult peale teema loomist - siis pole see foorum, vaid kellegipoolt topeltkontoga tehtu niisama irvamiseks hiljem. Osa teemasid on aktuaalsed küll, ainult osa, ülejäänud on ajale jalgu jäänud.
Nii nagu üks suur mees kaebas meedias, et pidi võtma omale sellise ametikoha- kuna nõelumata sokkide eest oldi temaga vägivaldne, jättes mainimata- kodus pidi osatama nõeluda.... , tegelikkuses lohakus.
˅ näita rohkem ˅
2022-02-13 23:00
No mida siin foorumis ikka enam otsida on?
Tegelikult oli kunagi üks asjalik ettepanek, et kasutaja ankeedilt oleks võimalik näha tema foorumipostitusi. See oleks neile, kes siit kedagi otsivad suureks abiks ja naiste blokeeringute leht saaks kindlasti korraliku täienduse
˅ näita rohkem ˅
2022-02-14 16:48
üldotsingus oleks hea - kordan veelkord, et kes on oma konto blokeerinud -st. vanuse ja soovid sissekandes ning vajutades, otsi, - saad valiku aga blokeerunud - neil oleks Punane rist peal, neid lihtsalt ei vaadata ja aeg kuluks vähem. Milleks neid liigseid klikke.
˅ näita rohkem ˅
2022-07-17 01:33
Mulle näitab vahest foorumi pealehel iga alateema juures viimase postituse aja ja ka selle postitaja kasutajanime. Mõnikord näitab äsja tehtud postitust, aga sellele alafoorumile klikates näitab, et viimane postitus oli nädal aega tagasi. On teil ka selliseid segaseid asju foorumis silma paistnud?
˅ näita rohkem ˅