Foorum
2021-01-07 18:29
Kellele need tühja sisuga profiilid siin kasulikud on? Iha võiks ka kehtestada mingid miinimum/kohustuslikud andmed ankeedis, ilma milleta regada ennast ei saa: vanus, orientatsioon, asukoht või siis igal sakil vähemalt üks kohustuslik väli.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-07 20:20
Täisnimi ja isikukood võiks ka kohustuslikud olla
˅ näita rohkem ˅
2021-01-07 20:26
Emmi mõõt ka😀
Aga jah tühjad kontod on mõttetud eriti kui juba pikemalt ihas viibitud
˅ näita rohkem ˅
2021-01-08 01:25
no näete , hakkab juba looma - hakkate arusaama . Kohe on kohal miilits Dragunov ja caprichosa - kes teevad teid maha (tähendab mind, et olen siin järjekordselt kirjutanud ja heameel, lõpuks ometi)- ma ei tea kuidas nad teid nimetama hakkavad - persed, putsid, näpukad , kiimad, peded, geid, lesbid jne.
Ootame ära need targutajate seisukohad.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 01:41
Ühe asja unustasin, passipilt võiks ka olla.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 03:28
Sa poorasid naljaks,olgu. Mina olen pakkunud variandi,et id voi app iga saab kontot ainult avada jalabi pangalingi Vip - na.
Edasi logigu sisse oma salasonaga, varinimega voi oige nimega. Sellisel juhul kaovad ara hulgim tyhikontosid ,mis tehakse 2tunniks ja blokitakse ise, tekib kindlus et saidile tulevad 18+ vanuses ,vahemasti alla 18 valeandmete esitajad muutuvad selle kaiguga vastutavaks ja sutenooridel laheb raskemaks ,kes siin vahendada tahavad.....,ka voimalikud vagivaldsused ja pettused,vargused vahenevad ,kartus ja kingituste ning rahade kysimine,pakkumine vaheneb.....
Saidi korrektsus areneb, sest kui juba algselt on tingimus Vip teha konto loomise ajaks ,siis tekib ilmselt ka piltidega kontosid rohkem.....
Ei ole vaja nyyd lugejatel jalle hakata maagima minu person.kys., kasitlen teemat nii m kui n soolistele vordselt
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 06:48
kurat kui valus on neid ellipsi tekste lugeda, siuke peavalu tekib....
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 10:17
2jz kodune aadress peab kindlalt täpselt kirjas olema, kes uksel vastu tuleb pole enam tähtis
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 14:53
IQ, kinganumber ja rinnaümbermõõt võiks ju ka ära märgitud olla?
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 15:05
Kui juba rinnaümbermõõdust juttu tehti, siis ka kindlasti implantaadi suurus mis tissidesse pandud ja kindlasti ka botoxi kogus huultes.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 15:20
ullmees, tglt ongi 2 varianti mullipsi mula lugemiseks....kas võtta aspiriin eelnevalt sisse või jätta üldse lugemata
qwerty, muide huultesse botoxit ei süstita. minuteada seda poleks üldse võimalik tehagi. vähemalt on seda targemad väitnud
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 15:41
tissid pumpasid suuremaks. huuled ka sama suureks.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 15:44
qwerty räägib oma kumminukust? või aqamarini iluoppide projektist?
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 15:49
sina ju pumpasid. B korvist C korvi
˅ näita rohkem ˅
2021-01-09 23:38
ullmees - lugesin tema juttu siin ja siis ka tema kontot : miks te kõik ilusate ja suurte munnidega siin olete
Tegin sellepeale kohvi ja ühe suitsu, mõtlesin - näed siis , tema kirjutab oma kontole märkused ja foorumis teiste arvamuste pärast on eelismees naistele, sest tunneb kaasa ja muretseb ka teiste, siinkirjutajate- rumalamate(määrab ise) pärast ja siis tablette võtta ....
Samas siinkirjutaja pole väitnud kordagi kellelegi ehk liigset vanust siinolekul, olgu ka tema kasvõi 56-lt
Tublid, kiitus.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-10 23:37
Ma saan teemaalgataja mõttest täiesti aru. Tulebki mingite intervallidega järjest kirjutajaid ja küsitlejaid, kellel oma profiil tühi. Ainult: mees ja eestist, vanus varieerub, vahel pole märgitud. Mul samuti küsimus tekkinud, et kellele see vajalik on? Mina tunnen, et mind rünnatakse.
Olen arvanud, et see seostub koolivaheajaga. Aga...
˅ näita rohkem ˅
2021-01-11 00:53
Kiimas alaealised... No see veel puudus
˅ näita rohkem ˅
2021-01-11 02:20
violiina, sul on õigus ja samamoodi on nende naiste ankeetidega ka.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-14 12:48
Profiili ei saa ju panna hinnakirja..ikka kink...
˅ näita rohkem ˅
2021-01-15 01:35
violiina kirjutab sama , mida olen märkinud .Lisaks need tühjade kontode omanikud kuulutavad nt. 3 öösel , kohtuks kohe , kirjutage. - kontol on Eesti , kuulutuses puudub isegi lähim määrang - nt. Mäo pubis või Paide äärelinn, jne. Kirjutajaid siis blokitakse või kelmitsetakse raha - selle viimiseks peab ju ka olema koht teada. Seda võib nimetada lihtsalt serveri risustamiseks. Selliseid "vaikivaid" kontosid on tuhandeid siin ja nad pärsivad ka tegelikult normaalset suhtlust, kultuuri. Lisaks puudub ka kasvõi mingi keskmine vanus, mis annaks teada - tegu on 18+. Tänagi lappasin ajaviiteks kuulutusi ja juhuses vaadeldes uusi nimesid - vähemasti 5 olid tehtud 17 aastaselt, täpsemalt ei viitsinud arvutada , võib olla mõni oli ka neist 16,7
˅ näita rohkem ˅