Foorum
2020-12-31 22:19
see ei toimi praktiliselt üldse, kogu ihas oleku ajal on 3..5 korda ajutiselt ? olnud seal veerus jadana olnud . Milleks siis need muud praegused nõmedad muutused -liida ja lahuta - mäng ? Teeks mõne asja korda need super itid
˅ näita rohkem ˅
2021-01-02 19:02
Kui sul on VIP konto, siis sa saad määrata, et teised ei näe, kui külastad kontot. Sa ise ka siis ei näe, keda oled vaadanud. Sul on ilmselt see sisse jäänud.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-02 19:07
Ise ikka näed keda oled vaadanud
˅ näita rohkem ˅
2021-01-02 19:12
Ma ei tea, kuidas nüüd on, aga varem ei näinud. Kui ei näinud teine, et sina teda vaatad, siis ei näinud ka sina, et teda vaatasid.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-02 19:23
Ausalt öelda ma polegi vaadanud pikka aega seda lõiku ja tõesti ei näe jah ma pole kedagi vaadanud
˅ näita rohkem ˅
2021-01-03 01:48
ei, teise vaatamist näed. hindamist ka näed ja kes sind on hinnanud. Keda ise vaadanud - seda ei näe. See ei olene - et midagi on väljas või sees. lülitatud - ma pole neid liigutusi puutnud ja kuidas siis vahel on olnud mingil ajal ja siis ei ole .... VIP olen ma peaaegu kogu iha.ee aja olnud.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-03 13:44
ellips, kui sa mind vaatad, siis mul ei ole näha, et sina vaatasid, sest sa oled end nähtamatuks teinud. Vaatamiste arv ankeedis ainult suureneb.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-05 01:42
arvan, et ma pole kedagi piiranud, konto on algusest saadik olnud ühesugune.

Ma kirjutan siin jaotisest -
Vaadatud/hinnatud

kus liigituses ei näe ma viimases lahtris peale tühjuse(mis vahel on ajuti täitunud aga mitte kõigi vaadatutega). Kui ülejäänud lahtrid täituvad, pole minupoolseid piiranguid vaid saidi IT jamps.

Mind hinnati Mind vaadati Mina hindasin Mina vaatasin( - siin ma ei näe , et nt. olen Karps12 vaadanud)
˅ näita rohkem ˅
2021-01-05 13:02
Mine vali vasakust veerust "konto seaded" ja seal all roosas kastis peab olema sul märge kohas "nähtamatu olek".
˅ näita rohkem ˅
2021-01-06 07:56
ongi, - mina olen. See ei tähenda , et kõik teised on keda ma vaatan ja minu lahtris Mina vaatasin - polegi kedagi vaadatud.

Nüüd vaata, Karps- kas sa nägid mind vaatamas kui ma olen nähtamatu ? Minul igal juhul sina selles Mina vaatasin lahtrisse ei tule -et olen sind vaadanud. (ainult hindamisel tuleb hinne ja keda)
Kui sina mind oled vaadanud, see on näha.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-06 11:18
Mina ei näe, et sina mind vaadanud oleksid. Selle eelis on see, et mõned blokeerivad vaatamise eest ja kui oled nähtamatu, jätavad blokeerimata.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-06 13:46
Milleks seda veergu üldse vaja on? Kas tõesti leidub selliseid sklerootikuid, kes ei mäleta, keda paari viimase päeva jooksul vaadanud on?
Või on nende jaoks, kes on enda mälukasse joonud ja saavad siis järgmisel päeval vaadata, kust suunast pahandusi oodata on.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-06 14:56
Karps12, kas see tähendab seda - kui ma olen ennast nähtamatuks teinud ja VIP , siis sa mind ei näe ja mina näen sinupoolt vaatamist? Kui ma VIP ei ole, siis sa näed mind kui ma nähtamatu?

jfjm - veerg, millest kirjutasin - on vajalik , kui ta juba on olemas - peaks töötama siis, teiseks - vahel kiiruga vaadates , tahad teha tagasivaadet , siis sobib mälu värskendamiseks. Igakord ei hinda ju, et oleks teises lahtris nähtav. Ka konto esilehel ei tööta need - kommenteerimise .....(vaat, miks neid 2 peab olema - see on küll mõttetu, sest mind komminud näen nagunii oma kontol pildi all ja võiks olla ainult, keda olen komminud ....)
Seega on soga piisavalt ja tegelikult mittetöötavat.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-06 15:16
Ma vaatasin sind kell 15. Järgmine kord registreerib iha vaatamise siis, kui 10 minutit on mööda läinud. Tegin emd VIP-iks ja märkisin ka end nähtamatuks. Vaatasin sind 12 minutit hiljem uuesti. Vaatasin pilte ka ja enam ei näita, et kedagi oleksin pärast nähtamatuks märkimist vaadanud.

Vahest ma jälgin, kui paljud mind on vaadanud ja mõnikord see nr suureneb, aga kedagi uut ei näita.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-06 16:50
Ju ma olen siis ebanormaalne, kui mul pole 12 aasta jooksul kordagi tundnud vajadust selle veeru järele. Samuti selle järele, keda olen hinnanud.
Palju mõttekam oleks, kui kasutajakontol oleks märge, millal ma teda viimati vaatasin.
˅ näita rohkem ˅
2021-01-07 16:00
Karps12 - siis see süsteem töötab tagurpidi , sest mind oled eile peale 15.00 vaadanud(praeguse kellaga 24 tunni süsteemis näitab meil ju nüüd seda nõmedat süsteemi - 1 p tagasi) ja mina ei näe, keda olen vaadanud

jfjm - sa pole ebanormaalne, ebanormaalne on see- et tühjad või mittetöötavad lahendused on VIP liikmetele ! See, mis on mõttekam- et sa seda pole esitanud varem , ka see on ebanormaalne nagu ka see , et mingid tatikad siin erootika lehel puudustele tähelepanu juhtides valimata väljendeid ülekülvavad.
˅ näita rohkem ˅
2021-02-19 01:48
jagati siin õpetussõnu, miks ei ole näha , keda vaatasid .... Aga see süsteemi ei tööta nii nagu siin pakuti.
Igakord kui saidil käin, vaatan paljusid kontosid ja kordagi pole tolles veerus kedagi - ennäe imet, täna, vaadates paljusid ja äkki selles veerus siis 1, keda ka vaatasin. Mingeid kontoseadeid pole teinud nagu soovitati.
Seega ei toimi see süsteem siin.
˅ näita rohkem ˅
2021-02-19 01:58
..........ja teiseks, mis loomad need iha saidil on , et neid ei saa vastublokeerida :

iluselu51 , Kevin300 , Sass22 ,

See on juba ammune lugu , aga miks ikkagi ei saa ?!
˅ näita rohkem ˅
2021-02-19 13:19
Mis oigad, said mu käest peeruvahele , pärast tõmbasid munni keelega sitast puhtaks. Oled ikka maiasmokk
˅ näita rohkem ˅
2021-02-19 13:44
RAPUNTSEL3 - sa polegi võimeline muud tegema kui sittuma saidil, postkastides , siis blokeerida teisi ja arvata, et tohutult tegija , saad rahulduse - jõudu sulle
˅ näita rohkem ˅
2021-02-19 13:59
Kõige mõistlikum oleks ära kaotada see kes keda vaatas. Siis ei saaks keegi jahuda sellest kes teda vaatas (kui mõni mees vaatas teist meest) ja oleks seda kismat ka vähem.
˅ näita rohkem ˅
2021-02-21 11:11
Tundub, et iha uues vesioon näitab ka "nähtamatus olekus" kasutaja vaatamisi, aga ainult talle endale. Mingi must mehe märk on siis vaatamisel juures.
˅ näita rohkem ˅