Foorum
2020-11-30 14:58
No nii närvi ikka ajab küll see asi lõunaeestlasele! Teen ettepaneku, et mida rohkem kolkapoolt oled, saad seda odavamalt vipiks. Põlvakatele võiks olla esimest korda kuus kuud tasuta. Igat ilusat keha, mida näen, et võiks kirjutada aga meele rikub nii ära, et naine on tallinnast, kas teil endal imelik ei ole juba vää? Panin otsingusse, NAINE, PÕLVA, vanusepiiranguta ja ma näen seal vaid kolme naist! Kes mulle nikunäljas mehele selle kütusekulu kinni peab maksma? Ikka mina ise!
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 15:51
sa oled siis Põlvast ? nii panegi oma kontole- kirjutavad ja sõidavad kohale , kes tegelikult sealt on. Seal setu poolel ongi imelik värk ja LõunaEesti tähenduses, ka Tartus - nagu foorumis on selgunud - see piirkond on täis passiivseid kutte ja eitesid . Üks teema oli foorumis - litsipealinn....
˅ näita rohkem ˅
2020-11-30 22:54
Tartus on sitaks pedesid.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 01:00
Oleks mõni pede ka kes mulle meeldiks ja kirjutaks, siis käiks kah nagu kärbes oleks ka nälja ajal liha.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-02 01:34
oled maa või linna mees,hoia perse poti sees,oled sant või setu,ära ääre peale situ.
˅ näita rohkem ˅
2020-12-06 01:53
tahantihti - ajad soga: kui sa otsid omale kedagi, siis pead ikka sina kirjutama kui meeldiva leiad või arvad olevat , praegune tekst on sul mõttetu sonimine
˅ näita rohkem ˅