Foorum
2010-09-20 18:01
Siin saidil võiks olla üks korralik seksi sõnavara sisaldav ja ka slängi sõnastik
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:14
Boaaa- olen sinuga nõus. Paljud kasutavad selliseid sõnu ja väljendeid,mida paraku ei tea nad ise, kuid jahuvad meelsasti.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:15
mida sa sellega siin peale hakkaksid, Boaaa?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:17
Risto - selleks ongi inimesele haridus antud. siin on ka tahetud inimesi n-ö harima hakata, aga mina ei ole näinud seda, et siin sellel ka mingit tulemust oleks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:25
Juuksur ära ole nii pessimistlik, kindlasti leiduks siin inimesi kes seda loeks ja võibolla tänu sellele ka haritumaks muutuks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:27
mis pessimistlik? kas sulle tundub, et keegi huvituks siin sellest ja parandaks ennast? kui nii, siis jah olen natuke pessimistlik
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:31
Juuksur eks inimesed on ikka sellised nagu nad on Arvan, et see oleks tore kui oleks selline sõnastik, kus oma sõnavara täiendada saaks ja kindlasti tooks see ka selgust sõnakasutusse Ära ole pessimistlik...vaata mind..noor ja roheline nagu ma olen siin ja väga optimistlik
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:36
kui ma mõtlen sellele mida ma siin näinud ja teada saanud olen, siis ma ei pea sellist muudatust ja ka inimeste muutumist kuigi reaalseks. ilus jne võib see ju näida, aga ma pigem oleksin realist. ma ei tee selliseid illusioone endale
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 18:56
Juuksur sa ei saa nagunii kedagi muuta ja muutmine polegi eesmärk Kindlasti oleks sellel ka lihtsalt meelelahutuslik pool, eriti mis puudutab slängi sõnu.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 19:12
boaa, tee siiis see sõnastik, kas tee teemana, või tee kuskile mujale ja riputa link näiteks, võta siit sõnu, väljendeid ja seletusi ja täienda seda ise ja lase teistel täiendada. Ära lase ennast heidutada sellest, et alati esimese asjana leidub igale ideele keegi, kes selle maha teeb, küll aga ei saa sa loota, et igale ideele teostaja leidub. Niiet kui leiad et seda on vaja teha siis hakka ise pihta
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 19:16
mikhan kas sa oled siinse portaali omanikega kuidagi seotud? ma võin koostada küll selle, lepiks tasus kokku
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 19:19
kes siin midagi maha teinud on? mõte oli selles, et kui on ettepanek, siis võiks see olla läbi mõeldud. mingi ettekujutus võiks sellest olla ja natuke võiks tunda ka seda keskkonda siin. muidu teed ilmaasjata midagi. ma lihtsalt ei kujuta ette, kui palju oleks neid, kes seda siin ka tõsimeeli kasutaks ja sellest huvituks. see oli arutlemiseks.

Boaaa - aga millistest väljenditest ja slängist me räägime. on sul mingeid näiteid? mis sind ennast huvitab? on sul tekkinud siin tunne, et sa ei saa mingitest ütlemistest vms aru? või oled pidanud teistele selgitama midagi?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 19:25
Mina saan küll aru Juuksur, ära minu pärast muretse
jah olen küll pidanud selgitama...näiteks on aetud segamini ovulatsioon ja ejakulatsioon
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 19:34
boaa, ei ole seotud, aga ma kahtlustan, et kui sa siia seda sõnastikku tahad, siis pead selle ise tegema ja vaevalt küll et sulle keegi maksab, aga edu igatahes küsimisel, kui üritad proovida
juuksur, ju siis olin see mina kes su heast tahtest tehtudkonstruktiivse arutamiseks mõeldud postitustest mahategeva alatooni välja lugesin, lausetest nagu "mida sa sellega siin peale hakkaksid,", "selleks ongi inimesele haridus antud. siin on ka tahetud inimesi n-ö harima hakata, aga mina ei ole näinud seda, et siin sellel ka mingit tulemust oleks",
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 19:42
kui sa millegi tähendusi enam uurima ei pea, siis muidugi. siis on sul läinud paremini kui minul. ma olin - ja mulle tundub, et siiani olen - mingites teemades ja ka väljendites n-ö rumalam, aga olen hakkama saanud kuidagi. tuleb saada
nii et sa paneksid sinna ovulatsiooni, ejakulatsiooni jms väljendid?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 19:57
mikhan - sina see olid jah, kuid tegemist ei olnud sellega, mis sulle tundus. mind huvitas see, miks peaks selline lisand siin olema ja kui see teha, siis millisena seda tahetakse näha, mida peaks selles teistele pakkuma jne. ja muidugi ka see, kas siin on kedagi, kes sellest huvitub ja ennast natuke harida tahab.
milleks seda siia muidu teha, kui mitte harimiseks ja selleks, et oleks huvitavam. mulle on jah kuidagi tundunud, et siia ei tulda haridust saama, vaid midagi muud tegema. selleks on teised institutsioonid, internet jne (kui kedagi huvitavad teadmised).
teha niisama? mulle tundub, et neid uudiseid jms tehakse siin niigi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 21:24
Jah miks mitte, eks tuleks mingi valik kindlasti teha sõnadest
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 22:41
juuksur, selge.
ma formuleeriks oma arvamuse umbes nii: kui kellegile pakub huvi ja lõbu selline sõnastik luua ja seda täiendada, siis on ta oma ülesande täitnud, asja hariv väärtus on teisejärguline, kohe alguses ma ei hakkaks seda kahtluse alla seadma, ehkki suhtun reservatsiooniga.
Ovulatsioon- naise sees kolib üks muna soojemasse kohta elama
ejakulatsioon- sabadega kullesed lähevad kohtamisele. makil on eject nupp
˅ näita rohkem ˅
2010-09-20 22:46
no ma olengi kahtlustaja. ma ei saa teisiti, kui pean milleski kahtlema ja kahtlustama nii see teadmine tuleb
˅ näita rohkem ˅