Foorum
2020-06-14 10:31
Tere teile koigile!
Tekkis huvi kui paljud siit loevad neid seksikaid jutte mis siin iha lehel lugemiseks on?
Kas neid loevad rohkem ainult mehed voi naised voi paarid koos?
Meie oleme näiteks koik koos läbi lugenud.
Andke teada kui olete kah lugenud ja mis te arvate sellest..
˅ näita rohkem ˅
2020-06-14 14:24
Pooled on väljamõeldud ja pooled on kusagilt kopeeritud... Eestlasest ei ole üldjuhul mingit tegijat, ainult unistatakse...
˅ näita rohkem ˅
2020-06-14 15:35
Tänud vastamast ullmees. Oleme sinuga samal meelel et u istatakse aga usume ka et natuke on tõtt ja sellised asjad ju ikkagi reaalselt juhtuvad mis juttudes on, see on ju kindel kas pole? See on põhine. Ega jutturaamatud kah ju koik tõesti sündinud pole ja ikka pôhieesmärk on tekitada elamus lugedes. Hea juttuvestja loob oma hea juttuga hea pildi ja kui on ikka hea jutt siis lugeja peaks seda lugedes kogema nagu oleks selles loos ise sees ja reaalselt tunneb erutust kui tegemist on seksiga. Natuke vaja kujutlusvoimet ja jutt on nagu päris ja näiteks meie naispoolel on tussu päriselt märg olnud neid jutte lugedes ja mehel kah päriselt see olnud nagu ta on...
Igljuhul plaanime ise kah sinna kirjutada ja loodame siin rohkem inimeste arvamusi kuulda.

Karin ja Karl
˅ näita rohkem ˅
2020-06-15 08:15
Tere Karin, heihopsti Karl.

Neid seksikaid jutte on loetud, märjaks väga ei aja - toorevõitu lood. Olen ka ise saatnud aga minu lood on vist üleküpsed või üle taluvuspiiri olnud, sest ühtki neist ei ole avaldatud.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 01:47
Tussuliiva - lugejal pole olnud arusaamist, sest tänane Nutis möllamine ei pane enam mõtlema Mõni ju ei saagi aru , et ta on siin kelm ja mõni ei saa aru, et intiimsaidi küsimusi ei minda kunagi Pealtnägijasse , Kuuuuurijasse jms. kohtadesse nö."vittu vilgutama"
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 09:11
Ehita oma laused nii üles, et lugejal neist võimalik aru saada oleks!
˅ näita rohkem ˅
2020-06-19 10:00
Ma sain selle mittehetero ellipsi postitusest küll aru. See on isegi suht mõistetav.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-19 19:35
Oleme ka neid jutte suvalisel ajal ja suva järjestuses lugenud. Me meelest on mõned täitsa kütkestavad, mõned aga sellised, et... Ja piirist piirini.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-30 00:06
Mjanaine20 - on jalle mingid meedianikud, et teema algatasid,siis panid kohe konto lukku.....
˅ näita rohkem ˅