Foorum
2020-06-09 23:31
Et kuulutajail ja kontode täitjatel on palju asju jäetud piiratud aju tõttu märkimata, oleks vajalik teha nagu koolis - oleks selline lünkadega,täidetav eraldi jaotised.
.........
MAITSE - selles rubriigis saaksid kuulutajad kohe märkida oma maitse , etteanda maitseliigid , nt.10 erinevat
.........
ÜLEKAALULISUS - selles rubriigis oleks jagatud anatoomiliselt tüübid -a) kõhukas, pükniline jne. , siis õpikisd harimatud nuti näppijad pisut oma ajusse ka midagi juurde peale klähvimise; b) kaalu järgi - kg ja viide nt.kärbeskaal(raskekaal, jne)
________________
Sellisel juhul kaoks see mõttetu kirjutamine ära ja ebaviisakusest, kes ei vasta ja siis ilmestavad, et kas sa ei saa aru ...- omal pole ei konto täidetud ja iga kuulutus on uues sisuga(loe: isuga kingitusele või rahale) kui eelmisele pole üldse keegi reageerinud
Põhiline on, et nad on nii kenad ise- et igaksjuhuks pilte ei pane ja igakord ei kannatagi kodus pildistada....(laevapeldik sobib)

Ilusat suveilma ja nautige meres ujumist!
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 00:35
Minu maitse on Å¡okolaad.

Miks on vaja nii tungivalt kaalu teada? Auk on auk nii paksul kui kõhnal.
Mis asi on pükniline?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 05:41
Liputajal ju kõht ripub üle tilli ,sporti tuleb teha
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 12:25
Jyrtopallur - seepärast kirjutasingi, loe hästi, õpi anatoomiat, kõik on ju arvutis kättesaadav. Pole vaja sul esitada mõttetuid küsimusi siin , googelda

Virussa - no sa ei teagi millest kirjutad ... , ilmselt ei saagi aru teemast siin

*** 2 teemat on tekkinud täitmata kontodest , kus pole ka pilti ja siis vastatakse ole minu maitse või pole väga minu maitse... ja sa oled ülekaaluline või liiga kõhn ....

https://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/lisad/ravi/Kliiniline_psyhholoogia/Kl_ps.htm - sellelt lehelt võid lugeda ja saad teada, et siin lehel on enamus noored sissepoole vaatavad, nartsissid jne. Sel lehel on meditsiiniline jagamine.
Muidu on kehakujud - tellis, liivakell, pirn jne. 4...7 jagamist.

pükniline - http://eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=p%C3%BCkniline , siit saad teada, et need on lühikesed jupid, mehed siis alla 175 cm ,
Seega, loe rohkem ja koolis pidanuks õppima
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 12:43
Ellips, seal pole öeldud, et lühike mees, vaid käed-jalad lühikesed paksukesel. Kas ise oled ka väikse nokuga pükniline?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 22:19
Jyrtopallur- miks peab sinu korduvküsimustega pead vaevama? igas teemas, sa küsid jälle sama... Tegelikult sulle peaks see interneti lehekülg sobima- https://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik.........................
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 22:24
Heitsin pilgu härra Ellipsi ankeedile ja informatsiooni on seal üsna kasinalt. Enne kui teistele õpetad, võiksid oma ankeedil veidi harjutada.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-10 23:53
2020-06-10 05:41:55
Liputajal ju kõht ripub üle tilli ,sporti tuleb teha

.........ja ära tule enam rääkima, et niiii venelane ja seepärast kohe kuidagi see õigekiri ei õnnestu. koma isegi õige koha peal.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 00:59
Koma pannaksegi õige koha peale!
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 01:51
Seda oli ammu näha et ta on troller.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-11 07:52
ega ma lol ei ole
˅ näita rohkem ˅
2020-06-12 01:32
jfjm - 2020-06-10 22:24:38
Heitsin pilgu härra Ellipsi ankeedile ja informatsiooni on seal üsna kasinalt. Enne kui teistele õpetad, võiksid oma ankeedil veidi harjutada.

...-Oled sa kohanud minu ütlust, et mul 100% on konto täidetud? On täidetud põhiosas, pildid.
Kirjutanud olen ma - et on teatud hulgal mitmed kontod, milliseid kasutades niisama mõlavad ning pole kunagi tutvujat; järgmisena -et pole pilte(ei saa ju panna need pilte, kel mitu kontot....) ja kolmandaks - valetavad vanust alaealisest vanemaks, küsivad raha ja kingitusi, arusaamisel blokivad. Lisaks, teatud kelmide punt- kes arutab omavahel, mängitud kirjavahetust ning otsustavad - kas oleks mõte minna täispangale- raha teenima ning siis "otvalivatsja"

Seega, jfjm(jefreitor jõmm) - sa kirjutasid ju vales teemas antud loo ja pidin seepärast ka siia vastama.
Teema pealkiri loe veelkord läbi! ***ja ära nüüd hakka uuesti -...et sa ka kirjutasid (minu kohta), vaid saa aru - et minu teema algatusele järgnevad vastused arusaamatutele...
˅ näita rohkem ˅
2020-06-12 12:29
Ellips, sa ütled, loe ankeeti, aga seal pole ju seda infot, mis ma küsisin. Kas mängid lolli või?
˅ näita rohkem ˅
2020-06-13 23:59
Jyrtopallur - kas oled vahepeal jfjm? Pildilt näed kehakuju. seega on konto täidetud. Ilmselt su vanus on selline, et lusikaga sind ei toideta ja piltide järgi arusaam olemas. Riista pikkuse kohta pole kontol sellist rida täitmiseks, seega pole ka minu puudus- nagu siin targutad. Selle kohta vastan kirjas kui pean vajalikuks, nähes soovi suhtlemiseks, konto järgi
Su küsimused said vastused .
˅ näita rohkem ˅
2020-06-14 00:17
Kõige rohkem ajavad mind naerma tegelased, kes tõsise ja asjaliku näoga siin keppi otsivad. Tulevad siia nagu leivapoodi ja nurisevad, et kaup on riiulitel valesti ning nad ei leia seda pätsi mida sooviksid.
˅ näita rohkem ˅
2020-06-14 00:43
jfjm - sa oled seal pätse segamas riiulitel pätsina? Sa pole arusaanud, et see on siin huumorisait ? Ma olen sellest ammu arusaanud - osa on siin kasvatuseta; piilujad(saidi soustijad, kel pole ka lihtsalt suhtlushuvi siingi) ja siis huumoriga
Tore on, kena suvitamist - homme jälle hea rannailm ja ujuma.
˅ näita rohkem ˅