Foorum
2009-06-05 16:37
neid siia yleliia tekkind ausalt tehke neile mingi oma leht
˅ näita rohkem ˅
2009-06-05 17:04
Ja kuhu sa siis biseksuaalsed saadaksid?????
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 18:28
irwwwwwwwwwww ilmselt küüditax ta biseksuaalsed siberisse kulla mees kõigil on õigus olla siin lehel sinu kurwastusex
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 22:17
Ja seejärel noored, vanad, koledad, mittesaledad, mittevolüümikad jne.? Kodanik ahto766 muidugist näitab kes kõlbulik?
Aga juhmid ja muidu piiratud?
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 23:56
Ahtol suur hirm,et äkki peetakse teda ka pedeks.Käitub küll nagu kapielanik
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 22:59
Aga,äkki on halbu kogemusi ,hoopis?
˅ näita rohkem ˅
2009-07-05 12:54
Ahto kardab, et hakkab ka homoks
kui pidevalt mehed kirjutavad ju siis annad ka "nn" signaale
˅ näita rohkem ˅
2009-07-05 13:59
Homoks ei saada,homoks sünnitakse.Ainult paljud ei julge seda surmatunnini isegi iseendale tunnistada.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-05 22:44
nii,lõpuks sain pihta ahto murele,ahto kindlasti on neid gei saite sa saad ju sinna kolida ja kapist välja tulla,siis ei pea sa siin heterotega maid jagama
˅ näita rohkem ˅
2009-07-10 01:43
jah mingi filter peaks olema. Vast lollusefilter. Keegi regab ennast siia saidile, kus enne teda juba sadu kasutajaid ja siis üksäkki arvab, et tema võib siin arvata kes in sobilik ja kes mitte. Kui ei meeldi kobi minema ja tee ise omale selline sait ja lase sinna neid keda tahad. Ise veel 32 aastane ja nii ...
˅ näita rohkem ˅
2009-07-21 02:37
Oi ahtokene!!Mis sa siin üksi tegema hakkad kui me minema läheme?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-06 16:10
minuarust just lesbid ja peded on nagu rahulikumad kui kiimas üksikud mehed
˅ näita rohkem ˅
2010-02-24 15:24
Jah.. tihtipeale ongi need kes on tõsised "teistsuguste inimeste" vastased osutunud oma alateadvuses olema täpselt samasugused.
Eks inimene vihkab tavaliselt teistes just seda mida ta enim vihkab endas
˅ näita rohkem ˅
2010-09-13 19:04
keda nad segavad
˅ näita rohkem ˅
2010-09-15 18:47
Ja mis mure Sul Ahto nendega on? Kapipede oled või?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 10:07
oijah, sellise arvamuse kohta ei oska kohe midagi kosta, et siin ka nii kitsa mõtlemisega inimesi leidub
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 10:18
neid paraku leidub.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 13:40
Inimesi hirmutab kõik, mis pole "normaalne".See, mis kedagi seksuaalselt erutab käib maitse, mitte normaalsuse kohta.Seksuaalsed maitsed peavad ühtima partneri omadega ja teistel ei ole sellega asja.Veidrus on vaataja silmades.Kui miski solvab või ei meeldi, siis ära vaata.Ühtki vajadust ei pea kaitsma või põhjendama; vajadused pole ei õiged ega valed, head ega halvad-nad lihtsalt on.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-18 15:26
Kaisukassike- siia ei ole midagi lisada. tubli.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 15:45
Jah Kaisukassike, minu lugupidamine, kenasti sõnastasid.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 16:49
Oi milline tolerants. Tahks kohe öelda et, kiida lolli ja sööda siga. Mõlemad kosuvad. Kuid mitte mina. Minu ankeedis ei ole kusagil kirjas et, olen huvitatud naisega sexuaal suhtest. Miks ei oska need vaesed taga kiusatud siis lugeda? Või on see nahaalsus, ebaviisakus?
Miks nad mind häirivad? Nad haiged tähelepanu vajaduse puudulikuse all kannatavad hälvikud. Hirm et, neid ei märgata ega tehta välja ajab neid tagajlgadele püsti ja oma idiootlke nõudmisi kehtestama.
Pole ma veel kuulnud et, ükski hetero trambiks lipp käes keset pealinna tänavaid. Miks? Kuna neil puudub hirm et, neid ei märgata ja neid ei austata. Nad lähevad koju ja nad saavad seda kõike mis vajavad nii austus, armastus kui lugupidmist.

Ma ei mõista ega ka taha neid mõista. Olen primitiiv ja kitsarinnaline aga ma olen aus nii eneses kui avalikult. Taldu ma lakuma ei hakka ja võõraid tõeks pidamisi omaks ei tunnista
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 17:27
Primitiivne tõesti ja õigekirja võiks ka ükskord selgeks õppida
Kui Sa ei soovi, et naised Sulle ,kirjutavad, siis on võimalik postkastile vastav piirang peale panna ja korras. Neid inimesi haigeteks hälvikuteks nimetada küll ei maksaks, arvan, et tähelepanu puuduse all kannatavaid ennast heteroteks tituleerivaid inimesi on siin kordades rohkem...tolerantsus on üks väärt omadus, seda tasuks õppida küll.
Kui see leht ei meeldi, siis on igasuguseid muid valikuid, kedagi pole vägisi sunnitud siin olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 17:44
Tänan märkuse eest. Kuid kõigele vaatamata jään ma oma seisukoha juurde ja muidugi jätan sulle Sinu oma. Nii palju tolerantsusest.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 17:48
Aike- see on kohutav, mida sa välja pritsid.Õuduste õudus sinu elukogenud naise poolt. Miks sa oled kibestunud inimene? Püüa sellele vastus leida- võta aeg ja vaata endasse.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 17:56
Risto18: Ma tänan Sind hoolitsemast, nii armas Sinust. Luba ma olen kibestunud ja kipakas tegelane siin. Vähemalt olen ma see kes ma olen ja ei vaja heaks kiitmist vähemalt siin keskonnas mitte. Kõigil on õigus oma arvamusele?? Või....
˅ näita rohkem ˅
2010-09-19 19:36
Tolerantsus on vajalik,ainult tuleb aru saada,millal lõpeb tolerantsus ja algab pugejalik lipitsemine.Mina suhtlen kõigiga,sõltumata nende seksuaalsetest eelistustest ja ma ei muutu sellest vähem tolerantseks,kui keeldun neile seksi objektiks olemast.Miks peaksin ma olema salliv inimese vastu,kes ei austa minu eelistusi?See ei ole mitte sallimatus orjentatsiooni,vaid konkreetse inimese vastu.
˅ näita rohkem ˅